Jump to content



Online: Димана - Достатъчно


Препоръчани коментари

  • Отговори 44
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Уау, каква изненада. Песента е много яка, но ако беше изпята от някоя друга певица щеше да ми хареса още повече. Иначе ми е адски позната от някъде, кавър ли е?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Такава песен скоро не беше излизала. Върхът е! Напомня ми златните години, в които излизаха най-редовно подобни песни. Слагам я на рипийт веднага. :D

 

Напомня ми на някоя ретро песен, но ми убягва коя е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е.

Напомня ми на "Не съм ангел" на Преслава. :3fdb8960598fa63e:

+1 особено на отсвирите.

 

Навремето се правеха такива песни масово, и си бяха доста успешни. Браво на Димана, хареса ми парчето- напомня на фолка отпреди 10 години, и в това няма нищо лошо. Дано се забележи проекта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, припевът наистина много напомня на "Не съм ангел", прави сте. Но въпреки това песента е много готина и различна от днешното звучене, Димана има страхотен глас и тук го показва в пълния му блясък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра музика и страхотен аранжимент. Клипът е ужасен!

За съжаление обаче не ми хареса изпяването. Или гласът на Димана не е за такава ударна балада или просто този път не й се е получил записът.

Но не е зле като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер! Супер! Супер! Спомням си точно преди 10 години, когато Димана пусна първата си песен "Към тебе тичам" и последва най-любимата ми "1000 градуса любов", уникалната балада "Луда обич", от тогава си я заобичах и отличих като качествен изпълнител, който има страхотен глас и влага сърце и душа в това, което прави! Просто за тези 10 години съм възхитен от нея, защото тя остана вярна на себе си и отново го показва! Последното парче, което също ми е много любимо доста често съм го засичал, става дума за "Връщане няма" и си беше успешна за нея. А тази балада ми е точно тип "Не съм ангел" на мен и най-вече стилът на Преслава от 2006, клипът пък ми напомня за "Заклевам те" съвсем малко и кадрите с дъжда от "Изгубена" на Елена, но в това няма нищо лошо. Песента, както е и тази на Райна е най-вече да зарадва ценителите на такъв тип музика, не е правена за хит и дискотеки. И все пак съм възхитен от Димана, както и от Райна - вярни на себе си, на собствения си стил - това ги описва!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...