Jump to content



Теди Александрова: Искам да стана "Певица на годината" и да достигна големите върхове


Препоръчани коментари

От Димитровград не са ни превели заплатите за тоя месец, когато я преведат тогава за Камелия! :whistling: Днес ми е платено само за да похваля Теди Ал., работата си е работа!

 

Щом Теда бърка в здравето на някой, значи наистина я набарала златната мина..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз съм направил тази тема не случайно. Само не разбирам що някои хора се правят, че не са гледали, ей това? :scratch:

 

Теди Александрова - "Чалга пеперудки" LIVE XS SHOWROOM RUSE

 

Мисля, че е време Камелия да излезе и да каже 2-3 приказки за Теди Александрова и съвсем да разбие кочината, на Митко Пайнера. :roll1:

 

Предполагам се досещате и защо няма да има пряко предаване на нагладите и концерт като хората в голяма зала. Системата на Митака ще стане смешна. :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм направил тази тема не случайно. Само не разбирам що някои хора се правят, че не са гледали, ей това? :scratch:

 

Теди Александрова - "Чалга пеперудки" LIVE XS SHOWROOM RUSE

 

Мисля, че е време Камелия да излезе и да каже 2-3 приказки за Теди Александрова и съвсем да разбие кочината, на Митко Пайнера. :roll1:

 

Предполагам се досещате и защо няма да има пряко предаване на нагладите и концерт като хората в голяма зала. Системата на Митака ще стане смешна. :bo:

 

Между другото, Фокс за това участие се говореше из кафенетата в Русе, понеже беше откриването на 2-ри семестър и всеки студент искаше да бъде на това участие. Имаше и хора, които отидоха по други места, защото местата бяха изчерпани и служителите не вдигаха телефоните си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно си е повярвала,егати самочувстсвието.. А като се сетиш какви глупости пее, не мога и не искам да си я представям "Певица на годината"!! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно си е повярвала,егати самочувстсвието.. А като се сетиш какви глупости пее, не мога и не искам да си я представям "Певица на годината"!! :mf_surrender:

Но най-вероятно точно това ще се случи догодина по това време, ако все още има церемонии... Но пък какъв по-добър крах за една империя, от това да титулуват Теда за певица на годината, ахахаах...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още ли се занимавате с тая глупава дрогирана циганка. :gun_bandana:

 

Глупава, проста, нахална и вероятно дрогирана, но пък има най-големия хит в последната половин година. Който каже друго, лъже себе си. :1000 (19):

 

Дори "Хабиби" не важи пред обикновената простота "Чалга пеперудки".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е много забавно Александрова да е ПЕВИЦА, а Жалка - Идол. Даже няма да се учудя да се случи :1000 (29):

И Константин Идол, а Фики Певец...

 

Галин взима 2 по-сериозни и се решава проблема. За Преса - Песен на годината примерно и айде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупава, проста, нахална и вероятно дрогирана, но пък има най-големия хит в последната половин година. Който каже друго, лъже себе си. :1000 (19):

 

Дори "Хабиби" не важи пред обикновената простота "Чалга пеперудки".

 

Е за съжаление това няма как да го провериш, но може да питаш младите хора от големите градове..."Хабиби" е най-големият хит в чалгата от мноого години и се записва в историята й. Такъв хит се ражда веднъж на 5 години най-малко..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е за съжаление това няма как да го провериш, но може да питаш младите хора от големите градове..."Хабиби" е най-големият хит в чалгата от мноого години и се записва в историята й. Такъв хит се ражда веднъж на 5 години най-малко..

 

Разбира се, че не само съм го проверил, но като гледам снимките на уж ограмната "Галакси" в Пловдив в телефона на жена ми, май нашата тук е същата кино зала. В тази връзка, ти детенце, което не е ходило никъде и се е завряло в някаква дупка, говорейки по писания в медиите да ти кажа, че като гледах няколко пъти "Хабиби" от какви ли не дискотеки и "Чалга пеперудки" от Русе оня ден, ще ми прощаваш, но Азис просто не важи пред простотията на Тедка. Все цигания, ама едната по-мощно пята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не само съм го проверил, но като гледам снимките на уж ограмната "Галакси" в Пловдив в телефона на жена ми, май нашата тук е същата кино зала. В тази връзка, ти детенце, което не е ходило никъде и се е завряло в някаква дупка, говорейки по писания в медиите да ти кажа, че като гледах няколко пъти "Хабиби" от какви ли не дискотеки и "Чалга пеперудки" от Русе оня ден, ще ми прощаваш, но Азис просто не важи пред простотията на Тедка. Все цигания, ама едната по-мощно пята.

 

Чалга пеперудки е по-вървежна в дискотеките, Хабиби - в кръчмите. :) А и малките повече се кефят на Теди.

По-дъртите и мангалите избухват на Хабиби, което поомръзва вече. И на Теди ще омръзне, но се разви постепенно и в момента е в зенита си.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теда е тотален лидер в момента с най - актуалният хит ! Снощи бях на Стораро и добре , че беше той да пуснат Хабиби... Фокса ви казва истината , а и каквото и да си говорим Тедка е яка мацка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приемът на песента на Теда е нищо особено... я да подаде на публиката целия припев... въобще какво толкова я хвалите тая песен....? Хабиби е по-голям хит много ясно.

 

 

 

Даже от същата дискотека...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Фокси ако е гледал това клипче на Азис, с какви сетива е установил, че не важи пред Теди и изобщо се съмнява в хита на Азис, по няква причина забелязвам, че му е неприятна тая песен, ама точно нейния успех да се омаловажава, не върви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Фокси ако е гледал това клипче на Азис, с какви сетива е установил, че не важи пред Теди и изобщо се съмнява в хита на Азис, по няква причина забелязвам, че му е неприятна тая песен, ама точно нейния успех да се омаловажава, не върви.

 

Тук не го винете, той е в съвсем друга възраст, малък град и няма как да има преценка за тези неща. "Хабиби" ще остане в историята. Честно казано не знам как, но стана мега хит какъвто от много години не е имало. Всъщност от 'За да те забравя"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Фокси ако е гледал това клипче на Азис, с какви сетива е установил, че не важи пред Теди и изобщо се съмнява в хита на Азис, по няква причина забелязвам, че му е неприятна тая песен, ама точно нейния успех да се омаловажава, не върви.

 

"Хабиби" нито е такъв хит, какъвто го пишете, нито пък има значение колко време ще си го повтаряте. Но все пак гали ухото, че е нещо, което в Пайнер нямат. Аз за друго говорех в тази тема и не знам защо сте така разсеяни и не и четете заглавието. Още по-странно е, че обсъждаме как циганите превземат чалгата. За това последното сетивата ми са доста изострени и нямаше да има такъв феномен, ако циганки като Преслава не им пееха песните всяка вечер, за да си изкарат участията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Хабиби" нито е такъв хит, какъвто го пишете, нито пък има значение колко време ще си го повтаряте.

 

Винаги ти казвам едно нещо и го запомни-ПРАВИ РАЗЛИКА МЕЖДУ ТВОЕ МНЕНИЕ/ТОВА КОЕТО ТИ СЕ ИСКА и реалността! Това е много важно! Също и хейта към всичко успешно в тоя бизнес.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги ти казвам едно нещо и го запомни-ПРАВИ РАЗЛИКА МЕЖДУ ТВОЕ МНЕНИЕ/ТОВА КОЕТО ТИ СЕ ИСКА и реалността! Това е много важно! Също и хейта към всичко успешно в тоя бизнес.. :whistling:

 

Извинявам се, но след толкова колосални провали през 2015 година, когато същата компания, на която слугуваш тук се сгромоляса и стигна до дупка с 500 места за най-важната си церемония и без телевизионно излъчване е подигравка с всички в Рамания, точно ти да кометтираш моите наблюдения. Моето мнение е базирано на доста посетени мероприятия от всякакъв род и вид, включително и провалът на десетилетието в "Арена армеец" с половин зала. А твоите наблюдения очевидно стигат само до там, да лаеш след моите постове, защото друго не ти остава. Като идеш някъде и покашеш нещо, тогава ми коментирай. Засега стой в дупката, от която изпълзя.

 

Иначе не е лошо да прочетеш и името на темата, че от освирепяване по мои тези забрявяш, че това е тема за Теди Александрова.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕДИНСТВЕНИЯ ДОКАЗАНО СЛУГУВАЩ тук си само ТИ! И това всеки го знае и ти се присмива... Твоето мнение не се признава за нищо, след като си просто един "Весо фена на Камелия"
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Хабиби" нито е такъв хит, какъвто го пишете, нито пък има значение колко време ще си го повтаряте. Но все пак гали ухото, че е нещо, което в Пайнер нямат. Аз за друго говорех в тази тема и не знам защо сте така разсеяни и не и четете заглавието. Още по-странно е, че обсъждаме как циганите превземат чалгата. За това последното сетивата ми са доста изострени и нямаше да има такъв феномен, ако циганки като Преслава не им пееха песните всяка вечер, за да си изкарат участията.

 

И все пак "Чалга пеперудки" нито е най-големият хит в момента, нито е по-голям хит от "Хабиби". И горното клипче го доказва.

 

Глупава, проста, нахална и вероятно дрогирана, но пък има най-големия хит в последната половин година. Който каже друго, лъже себе си. :1000 (19):

 

Дори "Хабиби" не важи пред обикновената простота "Чалга пеперудки".

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак "Чалга пеперудки" нито е най-големият хит в момента, нито е по-голям хит от "Хабиби". И горното клипче го доказва.

 

Знаеш ли, вчера разбрах, че тук при нас във Видин направили дискотека в ресторантчето на един басейн, където лятно време наминавам на плаж.

 

И какво да видя, като им влязох във фейсука преди малко? В секция видеоклипове.... ЦЪК :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли, вчера разбрах, че тук при нас във Видин направили дискотека в ресторантчето на един басейн, където лятно време наминавам на плаж.

 

И какво да видя, като им влязох във фейсука преди малко? В секция видеоклипове.... ЦЪК :whistling:

 

И колегите, които не слушат чалга от години, се кефят на тая песен. Само нея знаят.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...