Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

Че какъв критерий е Фънки?!?!

Ами в това предаване - бих казал около 60% е критерий. Фънки е любимец на публиката на предаването и всеки го предпочита пред Дони и Хилда примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е, то се вижда, че журито вече е решило (или са им казали) да са по-добре настроени към Преслава, но това не променя факта, че тя си се справи доста добре. И все пак, този път просто има такива, които заслужават да са над нея в класирането- Калин и Дуетът, може би и Поли. Сякаш тя не успя да докара Лили чак толкова, колкото те успяха с техните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми Преслава на припевите звучеше баш като себе си, баш по чалгарски (в първия стих на припева), а пък на други места прекаляваше с имитацията, но като цяло ми хареса.

Иначе дуетът ми харесаха най-много досега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами в това предаване - бих казал около 60% е критерий. Фънки е любимец на публиката на предаването и всеки го предпочита пред Дони и Хилда примерно.

Фънки е там заради лошия си език и ролята му да посича. Това е! За това му се радват и хората! Искаш да ми кажеш, че човек, който казва, че Лили Иванова не може да пее е критерий? Бягай!

 

Преигра! Може би лоша шега й изигра това, че си вярваше прекалено много. Дори ижестовете й не ми харесаха .... много дървени стояха. Те и на Лили са едни такива отсечени, но не стоеше добре при Преса.

Гримът... Преслава с руса коса. А могат да я направят, слагат им маски, отливки и др. глупости... как направиха нос на Поли а тука една брадичка немогат да оправят.... може и тя да се е превзела и да не иска такива мацотания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изложи се Преслава, изложи се. Това предаване не е за нея, ама все се бута навсякъде.

Само отрицателни коментари има за нея. Изобщо не е артистична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе журито си казва общо-взето каквото наистина мисли, Хилда и Дони, които по принцип е ясно, че са по-благосклонни към Преслава, я критикуваха, а Фънки я похвали, защото не го кефи Лили и така вижда нещата, че се е приближила достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава до някое време на куплета беше добре, после вкара чалга, на припева ту звучеше като Лили, ту като себе си, защото явно ѝ беше нужно да е себе си на високите тонове, иначе добре е хванала маниерите ѝ, имаше много прилика на места, но редуваше пресолено с безсолно и общо-взето това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ми е трудно да разбера какво е истинското отношение на журито към Преслава. Дони малко прекали с тези 3 точки. От друга страна Фънки изведнъж започна да я харесва, а Хилда както винаги е някъде по средата...

Не съм очаквал Геро да спечели, но не е като да не заслужава с това разбиващо представяне... :roll1: Следващия път трябва да му дадат пак Spice Girls и този път да е Виктория Бекъм! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че супер се е представила Преслава, евала !

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава защо не я гримират като хората? На някой се стараят толкова много , а нея си я оставят същата ...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава защо не я гримират като хората? На някой се стараят толкова много , а нея си я оставят същата ...

Може тя да не иска, защото в началото каза, че не обича маски. Но досега след толкова критики съм сигурен, че щеше да е всеки път с маска, даже и да не се налага. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...