Jump to content



Online: Кали - Докато спра да дишам


Препоръчани коментари

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Клипът е шест точки! Идеално пасва на песента. Песента е по-слаба от Болка в минути и Обичай ме, но пак е въздействаща. На отсвира трябваше да оставят само цигулката, това алелелейкане ме дразни. Текстът много ми хареса, също и това с последния припев се е получило интересно. Като цяло добър и стойностен проект, заслужаващ адмирации. Тази година май ще имаме промяна в звученето на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че изобщо не я е прехвалила - напротив. Харесва ми много повече и от "Обичай ме", а дори и от страхотната "Болка в минути". Просто Кали е вложила много и начинът на пеене направо те кара да настръхнеш! Текст, музика, изпяване - всичко е перфектно. Направо на първо слушане ми хареса повече и от "Недей, сърце" която слушах доста често, за по-нататък не знам. За мен това е най-силната балада появявала се от "Ако утре ме губиш" насам. Няма как начинът по който пее да не ми въздейства, просто е великолепна! Не съм от най-големите фенове на баладите, но за тази нямам думи. Наистина страхотен подарък за Свети Валентин. Видеото също много ми хареса, по-семпло и изчистено, без излишни глупости и драми, но достатъчно подходящо да пресъздаде песента. Пасват си перфектно. По-добра е отколкото очаквах. Така се прави, Кали. От завръщането си с "Аз съм аз" не се е спряла с яките песни. Браво! :Vishenka_05:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали с пореден силен и добър цялостен проект! Винаги има идея, издържани текст и музика, готини аранжименти! Такива изпълнители трябва да се толерират, а Пайнер я оставя в сянка! Що за куца политика е това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали с пореден силен и добър цялостен проект! Винаги има идея, издържани текст и музика, готини аранжименти! Такива изпълнители трябва да се толерират, а Пайнер я оставя в сянка! Що за куца политика е това?

Не смятам, че е в сянка. Продуктивна е, винаги работи с най-добрите композитори, дават й достатъчно време за изява по концерти, канят я винаги в предаванията си. А и винаги има по няколко хита всяка година - миналата година бяха Копие и дуета с Емануела, по-предната Бъркаш се и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смятам, че е в сянка. Продуктивна е, винаги работи с най-добрите композитори, дават й достатъчно време за изява по концерти, канят я винаги в предаванията си. А и винаги има по няколко хита всяка година - миналата година бяха Копие и дуета с Емануела, по-предната Бъркаш се и т.н.

 

Защо не и направят дует с Галена или да участват в песента и Фики или Галин? МНого добре знаете за какво говоря, както се опитват да пробутват някои други, ама пак не става работата... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Два пъти чух песента заради коментарите ви, но не... не можа да ме хване :dontknow: И какъв е тоя арабски език с гръцки акцент? Не мога да разбера. :mf_surrender:

Не, на мен не ми хареса тази песен, нз, може да ми хареса някога, ама засега не. Не е и наполовина хубава колкото "Болка в минути". По принцип много харесвам Кали и творчеството й.

 

"Душа" на Фики ми беше много бозава като излезе, но след много месеци я чух случайно и ми хареса, може и с тая така да стане. Все тая де. Явно е направила хубава песен щом повечето коментари са положителни. Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче текстът е брутлен, тая Анастасия е гениална! Все за едни и същи неща пеят, но тя използва толкова силни думи... "болката ме пръсва, аз се смея за двама наведнъж","след теб оживях, нямам сриване", "тичам докато спра да дишам, с въздуха последен аз крещя- ти си минало, не те обичам! Сърцето ще се пръсне в мен, от умората е на път да спре, но напук бие, чуваш ли? И повтаря- липсваш ми!" Наистина евала на момичето, някой знае ли кога е започнала да пише за чалгата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче текстът е брутлен, тая Анастасия е гениална! Все за едни и същи неща пеят, но тя използва толкова силни думи... "болката ме пръсва, аз се смея за двама наведнъж","след теб оживях, нямам сриване", "тичам докато спра да дишам, с въздуха последен аз крещя- ти си минало, не те обичам! Сърцето ще се пръсне в мен, от умората е на път да спре, но напук бие, чуваш ли? И повтаря- липсваш ми!" Наистина евала на момичето, някой знае ли кога е започнала да пише за чалгата?

Мисля, че първият ѝ текст е "Пази се от мен" на Теодора - лято 2012.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че първият ѝ текст е "Пази се от мен" на Теодора - лято 2012.

Но в Пайнер май покрай Преслава я забелязаха, поне аз тогава го направих :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче текстът е брутлен, тая Анастасия е гениална! Все за едни и същи неща пеят, но тя използва толкова силни думи... "болката ме пръсва, аз се смея за двама наведнъж","след теб оживях, нямам сриване", "тичам докато спра да дишам, с въздуха последен аз крещя- ти си минало, не те обичам! Сърцето ще се пръсне в мен, от умората е на път да спре, но напук бие, чуваш ли? И повтаря- липсваш ми!" Наистина евала на момичето, някой знае ли кога е започнала да пише за чалгата?

 

Гениални фрази направо... :mf_surrender: Представям си, ако прочетеш превод на текст на Цеца какво ще кажеш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гениални фрази направо... :mf_surrender: Представям си, ако прочетеш превод на текст на Цеца какво ще кажеш...

Айде без да си представяш много, говоря за българските чалга песни, които излизат напоследък. Не ми се прави на интересен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...