Jump to content



Online: Ванеса - Говори бившата


Препоръчани коментари

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Б Р У Т А Л Н А, няма толкова различна песен, наистина, най-после нещо съвсем ново като звучене и структура, браво! За Алисия мога да кажа, че според мен тя е най-красивата и стилна известна жена в страната ни...

Не знам дали така песента ще стане голям хит, но ако я беше изпяла Алисия щеше да е един от хитовете на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от това изтъркано звучене! Елементарен денс тупса-тупса бийт + мазен отсвир. Това сме го слушали хиляда пъти. Очаквах повече след "Малката".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от това изтъркано звучене! Елементарен денс тупса-тупса бийт + мазен отсвир. Това сме го слушали хиляда пъти. Очаквах повече след "Малката".

 

Може ли една такава песен, която сме слушали в последните 5 години, моля? 1000%20(29).gif Че на мен много ми харесва, да си ги пускам подобните на нея щом викаш, че има много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми напомня малко на "Официално чужда" като структура, но тя пък ми е една от най-най-любимите песни, така че за мен не е проблем :lol: Страхотна Ванеса за пореден път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за зарибената музика - този текст сме го слушали милион пъти. Ванеса е яка, много я харесвам. Браво на Алисия, че й помага там по някакъв начин да стане по-популярна.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли една такава песен, която сме слушали в последните 5 години, моля? 1000%20(29).gif Че на мен много ми харесва, да си ги пускам подобните на нея щом викаш, че има много.

Веднага се сещам за "На хората в устата" - пак мазното + тупса-тупса. Иначе само като ритъм почти всички опити за поп песни в чалгата са такива, и то неуспешни. Сещам се за "Ще оцелея" на Сиана и Димана, примерно. Кой знае още колко има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много готина, много различна наистина за последните години. Може като цяло да не е нещо нечувано, но е един позабравен стил! Рядко се пускат подобни песни вече като аранжимент, музиката също е доста добра и приятна. Изпълнението е силно, по - добре, че е при вокално силен изпълнител като Ванеса, че ако беше я изпяла фалшивеещата Алисия щеше да е някакъв кошмар... Иначе и двете изглеждат много добре в клипа, особено малката Ванеса е много сладка, натурнална и красива! Алисия там знаем, че всичко е от "ножове" и "ножици"...

 

Клипът е скучен и текстът банален, но като цяло пореден хит за Ванеса ще е!

 

 

 

Иначе отдавна се чудих тоя въздухар, управителят на Котън, коя чалгарка ще му плати жълти стотинки за да участва в клипа и и ето го и него...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десет години по-късно в хотела който снима и Преслава - "И когато съмне" - 2006. Никаква идея и новаторство откъм клипове нямат от фен, обаче както очаквах, че за пръв път ще оплюя песен на Ванеса, така и сгреших. Не очаквах този път да ми хареса, но тя за пореден път е направила много хубава и приятна песен, една лоша няма за момента! Не знам за хит - едва ли, но текста на припева е доста готин и запомнящ се. Песента се отличава, участието на Алисия в клипът също, макар, той да не блести като нещо особено.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е, много зарибяваща. Много харесвам композициите на Revolt music, ако разбира се тази е тяхно дело де. Никъде не пише, но ми звучи като тях. Защо Пайнер не пробват да работят с рях? Много са добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Ванеса адски много и според мен ако беше продължила с Пашев или Оцко щеше да е супер. Тази песен е добра, но ми идва доста по-слаба от "Малката", няма го онзи хъс. Мисля, че е добре ако смени малко и темата за текстовете си. Последните ѝ три песни все някой ѝ изневерява... такава хубава жена, а всеки който си хване ѝ изневерява, егати тъпото. Да вземе да направи един дует с Алисия по музика на Оцко за лятото и да разбиват всичко живо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Ванеса адски много и според мен ако беше продължила с Пашев или Оцко щеше да е супер. Тази песен е добра, но ми идва доста по-слаба от "Малката", няма го онзи хъс. Мисля, че е добре ако смени малко и темата за текстовете си. Последните ѝ три песни все някой ѝ изневерява... такава хубава жена, а всеки който си хване ѝ изневерява, егати тъпото. Да вземе да направи един дует с Алисия по музика на Оцко за лятото и да разбиват всичко живо!

Само че Ара мюзик не работят с Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава музика след първия куплет. Текстът е анти-конти, но... да кажем, че става.

Наистина няма слаба и излишна песен момичето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във всеки клип изглежда различно - да, яка е, но за мен тя няма капка идентичност от към визия. Много е омазана в този клип. Много копиращи движения от Алисия.

Въобще не знам Алисия какво се занимава с това девойче... :mf_surrender:

 

Песента е скучна. Не вярвах,че е на Флори. Отсвири има яки, но куплетите са мега умрели, да не говорим за обработения гласец на припева - едва се издържа, всяка фраза е мъчителна.

 

Цялостен проект - 3.00. Жалко,че цялата фенска маса в профилите на Алисия беше заблудена с този тийзър, а се оказа клипа на Ванеса. Аз лично като последовател на фен страниците на Алисия, смятам, че това беше подвеждащо спрямо нейните фенове. Тя ако ще е благотворителна организация в подкрепа на млад талант - ние не сме.! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...