Jump to content



Деси Слава победител в Биг брадър All stars 2015


Препоръчани коментари

Постовете са ясни, всички ги видяха снощи, а Христина ги изчисти. Изчисти и само вдигна уорн, щото трябваше да банира половината форум. Темата не е за тук, това е повече от ясно. Да ви я преместят в раздела с риалититата и си пишета колкото искате там. Деса участва в риалити, а не в чалга формат, за да е тук....

Христина мен дори не ме е поменавала и не ми е чистила постове, защото за разлика от теб, предпочитам да честитя победата на Деса, отколкото да злорадствам за емоционалното ти състояние. Е сега като вече си тук, ми е по сладко да ти гледам болката. Отново казвам, че единствено Христина в тази тема е обиждала някого,. Но всеки си има нерви. А и за мен думи като смешен, жалък и луд са нарицателни за състояния, а не обиди. Според тълковния речник също не са обиди. И все пак в този форум всяка подобна дума се приема за обида. Колко бана получи ти, че всеки ден някъде пишеш какъв измамник съм бил??? И това тогава е обида, ама разликата е, че аз не се обиждам от квалификации на хора, които не познавам и не познават мен, затова и не пиша на модераторите след всяка простотия, която насочиш към мен. Забавно ми е да ми отделяш такова специално внимание.

 

 

И да затворят темата - навсякъде по всички сайтове новината гърми - 24часа, труд и всички електронни и печатни медии. Дори и твоите любими Клюки.нет писаха, че това е заслужена победа след манипулацията преди 8 години. Дори и жълтите медии днес качиха на пиадестал Деса. Представям си какво ровене е паднало от твоя страна, за да намериш новини, които да обезличат и осуетят победата и. Е - няма такива

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Разбира се, че темата е за тук, това дори няма нужда от обсъждане. За първи път поп-фолк певица спечели Биг Брадър, а това си е голяма новина и за Десислава, и за жанра. Ако Йоана беше спечелила, темата щеше да е за Бг поп раздела.

Да не говорим, че единственият оплакващ се Фокси през ден прави теми за еднаквите интервюта на Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, кажи точно каква обида съм изтрила, защото аз нямам спомен за такава. Вс коментари бяха от рода на 'Фокса умира от яд, злоба" и прочие...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, кажи точно каква обида съм изтрила, защото аз нямам спомен за такава. Вс коментари бяха от рода на 'Фокса умира от яд, злоба" и прочие...

 

Айде, айде, видяхме добре какво стана вчера...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, аз ще го кажа, че царят е гол. Факт е, че Деса беше без конкуренция там. Но смешните й фенчета да вземат да се скрият, тя е толкова НЕ над нещата, че няма накъде. ДесиСлава е човек, който се е провалял във всичко и това я е комплексирало до степен немай къде. Няма лошо, на всеки се случва, това е етап от израстването ни. И затова сега е влезнала във шоуто с компромиси, но с уговорката да го спечели. Тя е алчна за награди, за капчица слава и внимание и е готова да се продаде за стотинки. Самият факт, че пее за 1500 лева за нея, от които редовно Пайнер и взима 300 като наказание за закъсненията говори много. Който не вярва да пита Петко за 33 или в БИАД. Иначе като човек е много открита, леко наивна, но човечна. В смисъл добродушна е и печели хората, няма как да не те трогне това! Истинска е, може да е глуповата, ревлива, малко да драматизира, но е като едно дете. Няма да направи зло на никого.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък въобще не мисля, че е възможно точно този вот да е нагласен. Дори и евентуално да е имало някаква предварителна уговорка (което ме съмнява като се има в предвид как сценаристите цял сезон се опитваха да я прецакват), в края на шоуто въобще не им се е налагало да правят манипулация, за да я спазят. Цял сезон Десислава трупаше предимно позитиви, представи се по-добре от предишния път, а на финала даже й позволиха да се покаже от най-силната страна- пеенето, при това фолклорното пеене. Всякакви звезди я подкрепиха, във фейса именно тя имаше най-много харесвания и коментари, в тукашната анкета беше категоричен номер 1, в други форуми- също. Тотален, реален победител. Останалото са си обичайните приказки за нагласен вот, с които жълтите медии си пълнят страниците. И докато през 2007 с Христина имаше защо, през 2015 с Десислава няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи ден докато идвах на работа сутринта, едни пенсионери бяха застанали пред плакат за участието на Деса миналата седмица, и я коментираха...и единия вика "Абе тя тая не е чалгаджийка, ето народни песни пя снощи" :1000 (29):

Иначе и аз смятам, че Десислава е влязла с тази уговорка, даже го написах преди известно време в другата тема. :)

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Забавното е, че още в първия епизод Деси Слава и Джаферович стартираха като най-изявени фаворити и накрая именно те завършиха като ТОП 2, колкото и сценаристите да се опитваха да ги компрометират. :lol: Според мен си беше повече от очаквано, че при една битка между тях двамата, реалната победа би била за Десислава- тя си имаше не само стандартната публика на предаването, ами и много фенове, да не говорим от подкрепата от страна на колегите. Същото беше и с Христина, но явно са си взели поука от тогава и този път не посмяха да се изгаврят. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо всички сте сигурни в това, че в първия Брадър е било нагласено?

Сега Деса наистина изигра добра игра и заслужено спечели. Но тогава представянето й хич не беше толкова положително и имаше много противоречиви емоции...

Да не забравяме, че Христина беше приета като майката осмелила се да скочи срещу една от големите във фолка... те си бяха в открит конфликт. А това на много хора им хареса.

Да не забравяме и това, че тогава Деса беше представена като тотален мързел! Сега се бяха постарали да не създават такава картина, или поне не в този мащаб и дори с лек хумор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то в предния ББ Деси сякаш отново си беше нарочена от сценаристите и затова гледаха да изкарат възможно най-много сензации от нея, явно голям хонорар беше взела... :D В компрометиращите ситуации се акцентираше предимно на нейното държание, а не на това на другите. В случая със Здравко например тя действително изглеждаше доста палава, но нейното си беше по-скоро някакъв майтап, докато на самия Здравко очите сериозно шареха, както се изрази и Деси в "На кафе" вчера. :D Да не говорим, че на Христина така и не й показаха сцените как е пиела и е удряла детето. В онова със столиците пък съвсем не само Десислава беше изтърсила простотия- Азис например каза, че столицата на Австралия е Манчестър... :lol: Но Манхатън-а на Деси звучеше по-хитово, а и тя нали е чалга певица-блондинка и затова нейното повече се запомни. :roll1:

И все пак тя тогава с таланта си успя да спечели доста хора, а като това прибавим и феновете и подкрепата от други звезди... ами победител си беше отвсякъде.

Но да, в актуалния сезон определено се представи по-добре, което е похвално- напредъкът е важен. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да спечели Ваня Червенкова, Десислава беше ревлива и скучна, омръзна ми от такива безсмислени победители, единственият добър победител в това предаване за всичките му сезони е Никита Джонсън, иначе само дебили печелят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то Биг Брадър още от втория си сезон е изцяло режисиран. Това им е подала Десислава тогава, това са развили сценаристите.

Сцените с Христина много ясно, че ще ги спестят, след случката на оная Мис България и детето й, което падна в басейна...

Сега с Пайнер беше друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, между другото, режисьорите на ББ с години се показват като много добри в професията си, трябва от Холивуд да си ги нацелят. :D На мелодрамата с Деси и Зарко слагаха някакви тъжни мелодии и завършваха епизода със "Следва продължение" със специален шрифт, все едно наистина гледаш сапунка. :D

За мен първия сезон на Биг Брадър си остава най-реалният, защото тогава още опипваха почвата и не им беше нужно да създават изкуствен интерес, хората пред екраните така или иначе гледаха като зомбирани. :roll1:

 

Както и да е, да се върнем на темата- още ме държи кефа за Деси Слава! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо всички сте сигурни в това, че в първия Брадър е било нагласено?

Сега Деса наистина изигра добра игра и заслужено спечели. Но тогава представянето й хич не беше толкова положително и имаше много противоречиви емоции...

Да не забравяме, че Христина беше приета като майката осмелила се да скочи срещу една от големите във фолка... те си бяха в открит конфликт. А това на много хора им хареса.

Да не забравяме и това, че тогава Деса беше представена като тотален мързел! Сега се бяха постарали да не създават такава картина, или поне не в този мащаб и дори с лек хумор.

А коя е Христина? Няма за кого иначе да гласува народът. :mf_surrender: Самият Ники Кънчев после се изцепи, че е било нагласено - не помня къде и как, но направо си го изръси. Този път дали е било уговорено или не - все тая, заслужено беше.

А Евгени като уж не е мързел... с какво допринесе за тая къща, какво хубаво показа от себе си, какво градивно направи с образа си, къде се включи?

Саботираше мисии, правеше се на интересен. На мен по ми е интересна теорията, дали миналия път Пайнер умишлено са попречили на победата й, а този път се реваншират и от фирмата, и от формата. Като цяло ми хареса представянето на Деса. Единствено не одобрих на самия финал, като се появи сред хората... Майки я прегърна, тя стоеше като пън, все едно го няма. Имам чувството, че й беше прекалено важна тая победа. Но така е, като те цакат и всеки път си на второто място. На човек му писва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А коя е Христина? Няма за кого иначе да гласува народът. :mf_surrender: Самият Ники Кънчев после се изцепи, че е било нагласено - не помня къде и как, но направо си го изръси. Този път дали е било уговорено или не - все тая, заслужено беше.

А Евгени като уж не е мързел... с какво допринесе за тая къща, какво хубаво показа от себе си, какво градивно направи с образа си, къде се включи?

Саботираше мисии, правеше се на интересен. На мен по ми е интересна теорията, дали миналия път Пайнер умишлено са попречили на победата й, а този път се реваншират и от фирмата, и от формата. Като цяло ми хареса представянето на Деса. Единствено не одобрих на самия финал, като се появи сред хората... Майки я прегърна, тя стоеше като пън, все едно го няма. Имам чувството, че й беше прекалено важна тая победа. Но така е, като те цакат и всеки път си на второто място. На човек му писва.

Ама защо някой трябва да покаже нещо хубаво, за да му се отчете играта.

Сякаш не го гледате това шоу, за да им гледате изблиците, караниците и интригите... Евгени игра та игра както само той можеше и го направи добре. Със съботажите, мрънканиците си и всичко друго дразнещо. Какво щяхте да гледате?

На Деса наистина й беше мега важна победата. Аз за това бях написал, че трябва да спечели, защото имах чувството, че съвсем ще се срине психически.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен на финала звездите вече бяха виждали своите близки покрай мини концерта, затова Деси не обърна чак такова внимание на Майки. :lol: А може и просто да е било от еуфорията, кой знае... Пък и тя понякога просто си е някаква отвеяна... :1000 (29): Някои хора на изкуството са си така.

И все пак наистина си личеше колко важна й е победата, но от друга страна си мисля, че нямаше да е толкова недоволна ако Джаферович беше спечелил. Тя самата каза, че този път усещанията от финала са били много по-приятни, за разлика от предишния.

И аз като цяло нямаше да съм чак толкова недоволен ако беше Джаферович, макар че щеше да ме е малко яд, че пак са прецакали Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...