Jump to content



Деси Слава победител в Биг брадър All stars 2015


Препоръчани коментари

Ииииииии :1000 (6):

 

img_1450122973.jpg

 

Деси Слава благодари на всичките си приятели за подкрепата. Певицата получи както титлата "Любима риалити звезда на България", така и чисто нов лек автомобил. Никога не съм получавала такава награда!, сподели певицата.

 

 

Най-любимата звезда на България- Деси Слава. За първи път поп-фолк певица печели и то със 65% вот!! Бравоо!!! :1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Голям удар за Фокса е това....

 

:lol: ХАхаах ужас, горкия, аз все повтарям, че тая година не е неговата! :lol:

Да оставим това..

 

 

Гордея се, че най-накрая фолк-певица спечели и то Деси Слава...Представи се много достойно, много истински..Не знам дали има масово харесвана певица от нея в България. Печели хора от всякакви възрасти, дори баба ми я подкрепи, която не понася чалга..Но с това народно пеене... :whistling:

 

Браво!! Най-накрая нещо истинско!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Константи е печелил от нашите - с 85% ако помня добре. Масово е харесвана ДесиСлава и това винаги е било така, не са много негативните коментари във фейса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОФ, ама вие верно сте ФОКСИЗАВИСИМИ, сигурно през цялото време, в което сте гледали днешния епизод и Деса, сте си мислели само за него, какво ще каже, как ще се почувства, как ще реагира. Гледайте си вашия кеф бре.

 

Иначе първият формат мисля, че е бил спечелен от Константин? Това прави втори изпълнител от попфолка, който печели, отново голямо браво за Деси Слава, много добре се представи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на първата поп-фолк певиЦА, спечелила Биг Брадър! Много се радвам за Деси! Който се е съмнявал, че тя е голяма и обичана- да си пусне днешния лайф... Страхотна е! Браво на ББ и Нова ТВ, че този път не си позволиха резили...

Link to comment
Сподели в други сайтове

След толкова загуби , все е настройвах за проедната такава. Радвам се, че България защити таланта и добротата. Радвам се, че Деси успя да се докаже в обществото като пример за подражание, радвам се, че това което толкова години мисля се споделя масово като усещане. Винаги съм знаел колко достойна е Деси. Това е победа за попфолка. Отдавна толкова изпълнители не се бяха обединявали и то особено за да подкрепят колега. От младите звезди като Галин, до великани като Ивана, Галена, Мария, Андреа не спираха да демонстрират респект и подкрепа. Това е изпълнителя, който обединява с таланта си и тази вечер БГ доказа, че обича големите си попфолк звезди. Пожелавам много успехи на Деси Слава и нека да започне да прави изцяло музиката, която тя усеща. Просто ДесиСлава има място в историята на музиката в България и то поставяна сред най-големите. Браво и на Пайнер за голямата подкрепа.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам. Деса е много яка. Много приятна такава. Безврата или сврата, ама пич. И супер глас. Заслужава си.

+10000000000000000

Страхотна е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам. Деса е много яка. Много приятна такава. Безврата или сврата, ама пич. И супер глас. Заслужава си.

 

Вярно се оказа пич! И точно това донесе победата, има някакво израстване в нея с годините.. Според мен българите я харесаха, защото тя не е нищо по-различна от обикновено момиче като държание. Дори нещата които казваше как ядяла дроб сърма с биричка и т,н, донесоха много позитиви, защото българина мрази фалшиви, напудрени физиономии..

Деси Слава тоя път наистина беше на 100% истинска, няма фалш, няма камери, няма стратегии, изразяваше мнение, позиции много категорично. Честно казано не знам дали е имало по-заслужил победител в това шоу..

Link to comment
Сподели в други сайтове

При тази компания там, дето бяха, наистина Десислава заслужаваше победата - и си я извоюва.

Дано това първенство й даде стимул за всичко. Миналия път се изгавриха с нея, сега я носиха на ръце. Всичко се връща в тоя живот.

Мисля, че няма как да има несъгласни със спечелването й.

А и изпълнението й с квартета беше превъзходно. Lelqtian ми е интересно какво ще каже, сигурно пак ще възрази.

Но то се чу и видя. Честито на Деса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита победа на Деси! Вече един път й откраднаха победата, щеше да е прекалено да го направят пак... особено след като вкараха Светлозар, за да има драма и съответно - рейтинг. Заслужи си наградата!

 

 

пс: Вие двамата, лукас и трибуквеният, не сте фенове нито на Деси, нито на поп-фолка, а сте едни комплексари, обсебени от Фокса! Пълни смешници и жалкари.... :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми харесва, че спечели точно този сезон. Той беше най-различен и интересен от всички, с тотално различен характер, в който простащина нямаше.

Деска се представи превъзходно, държа се добре с останалите, беше искрена, беше себе си. С това последното фолклорно изпълнение ме направи изключително горд. Нека някой обели дума срещу "чалгаджиите" сега, когато има натриват брутално носа. Браво!

Много ми хареса и подкрепата от гилдията, дано продължават така. Бавно, но славно, ще покажат, че не случайно са толкова години в музиката на България и имат съвсем заслужено място там!


Link to comment
Сподели в други сайтове

Победа за Деси и поп-фолка. Много се радвам за нея. Наистина беше много мила и готина вътре, нямаше негативизъм май в All stars-а доколкото гледах и това беше в голям плюс. Имаше голяма подкрепа от чалга гилдията, което само по себе си показва, че е обичана и уважавана от колегите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм казвал, че извън Пайнер Десислава изгради име и публичен образ с които могат да се похвалят много малко от кокошарника. Публиката си я обича дори и да не е с най-хитовата песен или дори да няма никаква изобщо. И най-важното - не говорим за публиката от нощните клубове. Да й е честита победата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво прави тази тема в чалга раздела? :scratch:

 

Е как, тази победа била и победа на чалгата, т.е. жанрът изобщо не потъвал, нищо, че ДесиСлава по едно време предаде жанра и се прероди като Десс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита победа на Деси! Вече един път й откраднаха победата, щеше да е прекалено да го направят пак... особено след като вкараха Светлозар, за да има драма и съответно - рейтинг. Заслужи си наградата!

пс: Вие двамата, лукас и трибуквеният, не сте фенове нито на Деси, нито на поп-фолка, а сте едни комплексари, обсебени от Фокса! Пълни смешници и жалкари.... :mf_surrender:

 

Ууууууу много ниско ниво? Не съм го очаквал от тебе, бях те и похвалил чак, всякаш Лейтянин е написал тоя пост, грозна гледка..И после се чудим защо тук всичко е на такова ниво.. Много се изложи с тоя пост! ;)

 

Аз не се интересувам от никакъв Фокси, що се отнася до Деси Слава...тя ще ми каже дали я харесвам или не..

 

 

И ДА, тази тема е точно за тук. Видяхме "колко умира" поп-фолка. В най-гледаната нациоанална телевизия, Деса е победител и тепърва това ще й донесе голям успех, както беше на Константин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как, тази победа била и победа на чалгата, т.е. жанрът изобщо не потъвал, нищо, че ДесиСлава по едно време предаде жанра и се прероди като Десс.

И как по-точно стана това? По времето на I like имаше и доста чалга песни, а снощи пя фолклор, не Only one.

 

;-)

Но както каза Глория:"Това е моя победа, не на жанра/Пайнер" 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...