Jump to content



Online: Теди Александрова - Чалга пеперудки


Препоръчани коментари

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За първи път да не ми допадне нейна песен, просто никаква подредба като че ли няма в тая песен. Колкото до клипа, прекалява вече с тая голота, тя още малко и ще надмине Miley Cyrus. Жалко, а аз очаквах супер яко нещо...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе мрънкайте си тука, ще ви видим по дискотеките как ще избухвате :D Мен пък ме кефи, кефи ме колко е нахъсана да смаже всичко и всички, макар и да не и се получава понякога!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Харесва ми само музиката. Текст и клип хич ги няма, много евтино стои, но иначе е доста танцувална.

Е, че тя да не би да е скъпа, че да ти изглежда друго...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за недоразумение, за Бога? :mf_surrender:

 

Заради "певици" като тая, масовото мнение за жанра е такова.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо много странно при това момиче.

Мразя кючеците, но нейните са яки. Тази песен също ми харесва, друг е въпроса, че най-много още 5-6 пъти да я чуя. Има нещо много зарибяващо в тях.

Клипа си е българската Miley но доста по-пошло. Търси скандал и вероятно ще го постигне.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас просто! Така трябваше да търпя кючеците на Азис преди време, но дори те бяха по-музикантски и поносими от творчеството на Александрова. Ама така е, направи нещо приятно с "В сърцето", но не се оцени и тя си се върна на сигурно. Дразнещо е как някои не ги завъртат никога в дискотеките, а други ей така с 2 реда текст ги правят звезди...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено няма да си я пусна вкъщи, но на диско сигурно ще размазва, в циганските махали също.

 

Александрова е заела нишата, която едно време също беше много вървежна - знайни и незнайни пускаха песни от този род и се превръщаха в чалга емблеми - Ласмаги-джасмаги, Тез червени домати, Сандокан, На теслата дръжката и още от тази поредица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено няма да си я пусна вкъщи, но на диско сигурно ще размазва, в циганските махали също.

 

Александрова е заела нишата, която едно време също беше много вървежна - знайни и незнайни пускаха песни от този род и се превръщаха в чалга емблеми - Ласмаги-джасмаги, Тез червени домати, Сандокан, На теслата дръжката и още от тази поредица.

Мале на тази песен момчетата как се размазаха на 7 и 8ми :D :D :D

 

 

По темата: Тази девойка е дъното. Песента ще гърми по чалготеките - това е ясно, но е по-слаба от предните й. Това говорене много дразни, а и текстът е рядко тъп. Видеото с въжето и количката от Лидл дори не заслужава да се коментира.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...