Jump to content



Кой искате да спечели VIP Brother?


..  

68 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Кичка на 100% и ще гласувам за нея. А хората, които раздават квалификации и съвети по-горе, не се различават явно от идолите си, които направиха Кичка на нищо през тези 2 месеца. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ако Ернестина, Джино, Гъмов или Ритон спечелят бих се радвала. Гласувах за Джино, защото въпреки че хората не го знаеха масово, успя да изпъкне и се показа като много готин човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кичка на 100% и ще гласувам за нея. А хората, които раздават квалификации и съвети по-горе, не се различават явно от идолите си, които направиха Кичка на нищо през тези 2 месеца. ;)

 

На какво пък толкова я направиха? Наистина ще е адски тъпо за пореден път тва шоу да бъде спечелено от мъченицата на сезона. Не мога да разбера слепи ли са всички, които искат Кичка на финал? Тази жена има огрооооомен проблем с огрооооомното си безпочвено его, оттам идва цялата драма, но пък Кичка е достатъчно тъпа за да не го осъзнава.За това бучи като вдовица за х*й за всяка напреки казана дума от някого.Сто пъти повтори къде била пяла,еми сори драга, ако ще на покрива на Емпайър Стейт да си вила, си оставаш посредствена и глупава женица.

 

Някои хора цял живот не могат да се примирят с второто място...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора цял живот не могат да се примирят с второто място...

 

Ето тук според мен ти е голямата грешка в логиката. Не трябва да се примиряваш със второто място никога! Н И К О Г А! Човек трябва да се бори, а в България това е прието да е лошо. Ние сме осъдителни, ако някой се бори - той е наглец и сребролюбец, ако някой има много връзки - нечист човек, не можещ да търпи хора около себе си, ако някой е сам срещу всички - боклук, крив човек, вълк единак.

 

С Т И Г А ! Сладури, борете се, борете се точно като Кичка! Да, тя иска да спечели и ме дразни, че като всички останали не си го казва. За какво са там, за да спечелят и в това няма нищо лошо, напротив, похвално е! Борете се като нея за щастието, ако не ви кефи връзката, брака, работата - продължете напред. Няма смисъл цял живот да сте мишоци защото някой ще каже нещо. Да си ебе майката този някой! Няма смисъл да сте с тълпата, днес е с вас, утре против! По трудно е да си сам, факт, ще те мачкат, но идва момент в който всички оставаме сами и този който е ОК със себе си винаги печели ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето тук според мен ти е голямата грешка в логиката. Не трябва да се примиряваш със второто място никога! Н И К О Г А! Човек трябва да се бори, а в България това е прието да е лошо. Ние сме осъдителни, ако някой се бори - той е наглец и сребролюбец, ако някой има много връзки - нечист човек, не можещ да търпи хора около себе си, ако някой е сам срещу всички - боклук, крив човек, вълк единак.

 

С Т И Г А ! Сладури, борете се, борете се точно като Кичка! Да, тя иска да спечели и ме дразни, че като всички останали не си го казва. За какво са там, за да спечелят и в това няма нищо лошо, напротив, похвално е! Борете се като нея за щастието, ако не ви кефи връзката, брака, работата - продължете напред. Няма смисъл цял живот да сте мишоци защото някой ще каже нещо. Да си ебе майката този някой! Няма смисъл да сте с тълпата, днес е с вас, утре против! По трудно е да си сам, факт, ще те мачкат, но идва момент в който всички оставаме сами и този който е ОК със себе си винаги печели ;)

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да спечели Кичка и да затвори устите на всички. Гъмов и Ернестина, дето се правеха на много интелигентни и възвишени, в крайна сметка си показаха рогата и се видя колко струват. Да не говорим, че изобщо не стават за актьори. :mf_surrender:

Харесвам много и Кристина Димитрова, но трябваше да я вкарат от началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето тук според мен ти е голямата грешка в логиката. Не трябва да се примиряваш със второто място никога! Н И К О Г А! Човек трябва да се бори, а в България това е прието да е лошо. Ние сме осъдителни, ако някой се бори - той е наглец и сребролюбец, ако някой има много връзки - нечист човек, не можещ да търпи хора около себе си, ако някой е сам срещу всички - боклук, крив човек, вълк единак.

 

С Т И Г А ! Сладури, борете се, борете се точно като Кичка! Да, тя иска да спечели и ме дразни, че като всички останали не си го казва. За какво са там, за да спечелят и в това няма нищо лошо, напротив, похвално е! Борете се като нея за щастието, ако не ви кефи връзката, брака, работата - продължете напред. Няма смисъл цял живот да сте мишоци защото някой ще каже нещо. Да си ебе майката този някой! Няма смисъл да сте с тълпата, днес е с вас, утре против! По трудно е да си сам, факт, ще те мачкат, но идва момент в който всички оставаме сами и този който е ОК със себе си винаги печели ;)

 

По-скоро ти не ме разбра дарлин.Кичка никога и никъде не е била номер едно.Нито тук, нито в Гърция, нито в Лас Вегас, нито в Каспичан.Има си успехите, но никога не е била първа в жанра си, никога не е била масова звезда като Лили, Емил Димитров, че дори и спаружените Ритон.Това и е огромен комплекс и е в основата на всичко, което показа в това шоу.

 

Естествено, че човек ако не се бори, животът му е едно жалко вегетиране.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро ти не ме разбра дарлин.Кичка никога и никъде не е била номер едно.Нито тук, нито в Гърция, нито в Лас Вегас, нито в Каспичан.Има си успехите, но никога не е била първа в жанра си, никога не е била масова звезда като Лили, Емил Димитров, че дори и спаружените Ритон.Това и е огромен комплекс и е в основата на всичко, което показа в това шоу.

 

Естествено, че човек ако не се бори, животът му е едно жалко вегетиране.

Здрасти,

 

тук съм съгласен, че не е била. Но Ритон не се държат по различно, просто са двама. Иначе те имат един хит "Джалма" който е по - голям от всички нейни. Но това не променя факта, че тя е себична и егоистична, да, има комплекс, че е била вечната втора. Но Ритон имат същият комплекс + още един, те винаги са прави, за тях извинението е лицемерие, защото те не са виновни. Гъмича пък е нула и той, както и кака Ерна, която все пак е една идея по - успяла от него. Те го дават обаче културни, култура ми Янко, щото нали с успехи и пари не могат да си го мерят, такива не същесвуват при тях. Затова ти казвам, че за мен Кичка от тази компания е най - достойна. Единствено Кристина може да я победи, ако говорим обективно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, само аз ли не виждам колко е лицемерна и проста Ернестина ??

Тя е лицемерна, аз затова казах, че мен от хора като нея ме е най - страх. Видя как изпорти Люси, повтори, че е клюкар, няма нищо мъжко в него. Как ако й се довериш, никога няма да те предаде, дори най - големият враг да си й. И после отиде и изпорти Кичето на Гъмича. Той насра нали от съдебно дело, защото си мислеше, че бабче мели просто и започна да дава на заден ход и да се прегръщат. Цирка е пълен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, само аз ли не виждам колко е лицемерна и проста Ернестина ??

И аз не разбирам защо всички се кланят на Кичка и плюят по всички останали, но "разни хора, разни идеали".

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро ти не ме разбра дарлин.Кичка никога и никъде не е била номер едно.Нито тук, нито в Гърция, нито в Лас Вегас, нито в Каспичан.Има си успехите, но никога не е била първа в жанра си, никога не е била масова звезда като Лили, Емил Димитров, че дори и спаружените Ритон.Това и е огромен комплекс и е в основата на всичко, което показа в това шоу.

 

Естествено, че човек ако не се бори, животът му е едно жалко вегетиране.

Номер 1 е доста условно понятие. Плюс това Кичка не спада към конкретен жанр - нейното нито е естрада, нито фолк, а нещо по средата. Някаква шлагерна балканска музика, тип стари градски. И тя, и Ритон си имат репертоар. Нямат набора хитове на Лили, но си имат своите евъргрийни. Те и за Глория говорят, че няма хитове, ама още ли минава сред някои тая глупост за истина? Те тия зали не ги пълнят с неизвестни песни, бе хора. Не е само Джалмата, просто вие само нея знаете, ама както и да е. Вие под хит разбирате песен само на ниво популярност Детелина или Ветрове примерно.

Колкото до Ерна - лицемерна е, конформист, нагаждач, ама от по-прикритите. Нищо женствено не виждам в тая уж жена. Влезе като дама, но до там. Много селянее. Един съдържателен разговор не чух от нея - за тях интелигентността е да знаеш столици. Да поговори нещо за ролите си, за живота си, за своя experience. Вечно чорлавата коса, прегърбена, гледаща като пребозало теле. Поркат с Гъмов и са седнали като пенсионери пред блока да чоплят семки на раздумка и празни разговори със заучени фрази. Не видях много богата душевност и емоционалност, поне аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не разбирам защо всички се кланят на Кичка и плюят по всички останали, но "разни хора, разни идеали".

Да, между другото. Тези, които не харесваме Кичка, виждаме й добрите й страни (които за мен са крайно недостатъчни, за да й симпатизирам дори и в най-силните й моменти - или пък най-слабите, защото тя печели от това, че го играе жертва). А всички, които пишат тук виждат в Гъмов само "пияница", в Ернестина "грубиянка", в Ритон - истерик и лъжкиня. Това на мен ми говори само колко по-добре аргументирана е нашата позиция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Ернестина е най-готиния човек и говорите пълни глупости. Просто явно сте жертви в живота и за това до такава степен припадате по Кичка. Жал ми е понякога, щото е жена на години и я правят на луда, ама и тя си го проси честно казано. Ернестина не мисля че е фалшива, толкова ли ви е трудно да приемете че има и добри хора? Най-истинска е от всички. А за това че портила Люси....Ми защо да не го прави? Мръсен интригант, който само интриги правеше и искаше да изхвърли всички които му пречеха. Тя беше първата която го усети. Опита се да говори с Луна първа, със Моника и Светлана както каза искаше да им покаже, че има и по-важни неща от парите, беше винаги честна и всичко от-до си го казваше в очите, а не като другите зад гърба. Защо не я харесвате? Аман от жертви. И не сравнявайте Никита с Кичка, защото първата беше хиляди пъти по-добра и готина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, между другото. Тези, които не харесваме Кичка, виждаме й добрите й страни (които за мен са крайно недостатъчни, за да й симпатизирам дори и в най-силните й моменти - или пък най-слабите, защото тя печели от това, че го играе жертва). А всички, които пишат тук виждат в Гъмов само "пияница", в Ернестина "грубиянка", в Ритон - истерик и лъжкиня. Това на мен ми говори само колко по-добре аргументирана е нашата позиция.

Всеки има плюсове и минуси. Несправедливо е да се набляга само на положителната страна на любимеца ни, а на 'врага' - само черните ризи да се вадят.

 

 

Иначе и мен не ми харесва особено езика на Ерна, но мисля, че е много красива, добра и ерудирана жена. Бих се радвала ако спечели.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не се направи нова анкета, без излезлите тази седмица, за да видим къде отиват техните гласове? :)

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=96947

 

Затварям тази тема.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...