Jump to content



Online:Емануела - Сменяй ме


Препоръчани коментари

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Клип и песен... Нищо общо!!!

Песента не е толкова лоша, но клипът е трагедия... Особено за певица като Емануела, която не се води някаква новоизгряла и треторазрядна...

И каква графика... Хахахах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен страшно много ме радва тая песен. Отдавна очаквах нещо ново от Емануела и даже надмина очакванията ми. И песента и видеото са много добри. Отдавна не съм слушал нещо по-силно от нея. Размазва! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за завръщане е малко слабо. Можеше и по-добре. Но в текста има интересен фразички. Ще стане хит, определено, най-малко защото е първа песен след голяма пауза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, силно завръщане. Песента е мелодична с хубав аранжимент, клипът има добри ефекти, тя е красива. Не е хитът на годината, но има как в "Пайнер" отново да се нареди в топ 5, където беше години наред преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

браво! Истински терминатор :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: Уникална е тая жена, песента не е нищо особено, на моменти не разбирам какво пее, но важното е, че отново е в играта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам че като за Емануела завръщането е доста слабичко. Песента не ми хареса от първо слушане. Пашев и Емануела не си пасват изобщо. Хората чакаха нещо от Оцко. Видеоклипа напомня малко на този:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам търпение за първата песен от Оцко!

С Пашев не си пасват!

Песента ще стане хит но е слаба като за нея! Клипа е интересен, различен, но трябват много повече пари за да се направи добре. :)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента като цяло не е кой знае каква, но ще е хит, има и много запомнящи се фразички, на които ядосаните госпожици ще си дерат гърлата по дискотеките хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо !! Клипа е потрес , мога да го сравня с първия и клип , който беше също толкова аматьорски . Песента е много слаба , все едно на Оцко от бозите ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уважих тази песен. Има брутален хънт в припева.

Обаче държа да отбележа, че Пашев много почна да се повтаря, много ..

Като слушах песента и се чудих на кой автор е, просто ей така от нищото ми изникна "Малката" и разбрах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит ще е, заради името и заради това, че напоследък се откроиха две песни на кръст - на Галин и Преслава.

Но с оглед хитовете, които имаше преди, тази песен не е чак толкова силна. Ще ми е интересно да видя как ще се развие в Пайнер.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестоко парче, но ми писна от еднаквите песни на Пашев.

Клипа е добър, но за Емануела.

С нетърпение чакам песента от Оцко.

Джордан кърти с вокалите под песента.

Емануеля, Емануеля.. Пашев е крал от тук:

Ако беше направил цялата песен с този вокал, щеше да е по-яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...