Jump to content



Гласувахте ли на местните избори?


Fast

Гласувахте ли на местинте избори?  

63 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Как може да се въздържиш??? И днес не са само местни избори, има и много важен референдум, на който просто ТРЯБВА да се гласува - независимо с какъв глас! Толкова глупава постъпка е да се откажеш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак декември ставам на 18, а съм сигурно един от най-запалените хора що се отнася по политика от познатите ми. Много гадно. :gun_bandana:

 

За сметка на това от 2 седмици опявам на всички около мен да гласуват. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не подкрепям никого.

Това не ти пречи да упражниш правото си на глас с невалиден вот. Така просто даваш шанс на купените гласове да имат по-голяма тежест. И поне за референдума можеше да гласуваш - за него оправданието ти не важи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не ти пречи да упражниш правото си на глас с невалиден вот. Така просто даваш шанс на купените гласове да имат по-голяма тежест. И поне за референдума можеше да гласуваш - за него оправданието ти не важи.

Абсолютно!

Хора, разберете, че дори да нямате вяра на някого конкретно, гласувайте най-малкото, за да не даваме шанс на партии като ДПС да се намъкват в парламента. (Важи и за местните кметски избори)Така става, че българите си пасуваме а после псуваме а другата част( като малцинства и пр.) гласуват в пъти с по-голям процент...Колкото повече от нас гласуват, толкова по-малъки ще са процентите за останалите...

Ееее..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено. Само който гласува, после има моралното право да мрънка и изисква. И да гледа изпод вежди Петър Диков. :mf_surrender:

 

П.П. Бургас, направо ме разбихте! :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не ти пречи да упражниш правото си на глас с невалиден вот. Така просто даваш шанс на купените гласове да имат по-голяма тежест. И поне за референдума можеше да гласуваш - за него оправданието ти не важи.

Дали ще пуснеш празна/невалидна бюлетина или няма да отидеш да гласуваш няма никакво значение за мен! И Боровинке, какво е товаа държене на сметка тук? Решили сме, не сме глаували и това е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще пуснеш празна/невалидна бюлетина или няма да отидеш да гласуваш няма никакво значение за мен! И Боровинке, какво е товаа държене на сметка тук? Решили сме, не сме глаували и това е!

В случая беше важно да се гласува за референдума, защото той ти дава права. Хората в чужбина трябва да гласуват лесно, както и всички останали, които са в недостъпни или трудно достъпни региони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...