Jump to content



Работа за потребителите


Препоръчани коментари

Лична обида + спам

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1583475

"Грешния се опитва да го изкара невинен, но жалкото е , че техните няма да видят девствена булка колкото и да се надяват. "

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Повече от три дни са заради системни нарушения, защото някои потребители не разбират от дума.

 

Иначе и Калин и Стенли имат по 10%.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като nikinlay е с бан и няма как да изрази мнението си се съгласих да му съдействам.

 

"Не е нормално да се банва ей така в тоя форум. momo да си оправи админките (особенно heartless). Ако ще и 1 век бан да ми дадете не ми пука особенно, това е просто форум. Една пише по цял ден по 50 коментара за Рики, ама айде няма нищо. Ама да се банва за "музикално ограничен" е просто жалко и смешно. Не знам в какъв свят живееш, админке, ама определено не ставаш за админ. И пак ме банни. Не ми пука. Започнахте да гоните форумците си един по един. Сещате ли се защо потребител kotaraka не е тук? По същата причина, поради която вече и аз няма да съм в тоя форум. Пишете си на воля и толерирайте връзкарите във форума."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като nikinlay е с бан и няма как да изрази мнението си се съгласих да му съдействам.

 

"Не е нормално да се банва ей така в тоя форум. momo да си оправи админките (особенно heartless). Ако ще и 1 век бан да ми дадете не ми пука особенно, това е просто форум. Една пише по цял ден по 50 коментара за Рики, ама айде няма нищо. Ама да се банва за "музикално ограничен" е просто жалко и смешно. Не знам в какъв свят живееш, админке, ама определено не ставаш за админ. И пак ме банни. Не ми пука. Започнахте да гоните форумците си един по един. Сещате ли се защо потребител kotaraka не е тук? По същата причина, поради която вече и аз няма да съм в тоя форум. Пишете си на воля и толерирайте връзкарите във форума."

Аз пък съм на мнение, че Ружето си върши отлично работата, но когато обиждаш и се заяждаш за щяло и нещяло с останалите, за да защитиш любимеца си, така ще е. Нека има правила и нека се спазват!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като nikinlay е с бан и няма как да изрази мнението си се съгласих да му съдействам.

 

"Не е нормално да се банва ей така в тоя форум. momo да си оправи админките (особенно heartless). Ако ще и 1 век бан да ми дадете не ми пука особенно, това е просто форум. Една пише по цял ден по 50 коментара за Рики, ама айде няма нищо. Ама да се банва за "музикално ограничен" е просто жалко и смешно. Не знам в какъв свят живееш, админке, ама определено не ставаш за админ. И пак ме банни. Не ми пука. Започнахте да гоните форумците си един по един. Сещате ли се защо потребител kotaraka не е тук? По същата причина, поради която вече и аз няма да съм в тоя форум. Пишете си на воля и толерирайте връзкарите във форума."

 

Сто лични съобщения ми написа, и ти изкарах точния цитат и пак ще го пусна и тук

 

На онова музикално ограничено "същество" Кезим Терзи (pechenko)

Всичко каквото се напише тук, директно се копира.

 

Много удобно изпускаш някои думи. Както и да е. Момо вижда всички наказания и причините за тях, както и всички останали модератори. Това е.

Такива спамери като теб, Котарака и още няколко, не разбирате от предупреждения и проценти и докато не си починете няколко дни, не се променя нищо. Ето затова имаш бан.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали си голямата работа, само че като в детската градина тичкаш на ми сложиш минусче и да ми се обясняваш там като незадоволена девойка!

 

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1593696

Спам и обиди от Слави, само отворете последните страници на Скандалите 91 и вижте за какво става въпрос :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти не знаеш къде се намираш бе човек. 2003 година, такъв е бил стандартът, ами то и ти тогава си бил метър и 10 плюнка, а сега си повече.

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1599782

От кога може да се говори за майките?

Ако не получи наказание го разбирам, че мога да говоря за майката на всеки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обида към мен :) (за дребна душица става дума)

Има ли някаква реакция, защото постът не е изтрит? Или понеже е фен на певица със "смислени" песни, проповядващи истински ценности, ще остане безнаказан?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...