Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Не мисля, че хората ще се изнесат на Преслава. Има с какво да ги заинтересува. "На тебе не отказвам", ако изпее дуета с Фики, "Лъжа е", "Дяволско желание"... всичко това се помни и до днес и се слуша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя сама събра над 4000 души, а те, 30 изпълнители, събраха 7-8 хиляди.

С кого да си го мери вече???

Жанрът й е отеснял отдавна, тя реално няма конкуренция що се отнася до име и до статут в тази музика.

Само че никой себеуважаващ се фен само на една певица (като мен) не би отишъл да търпи 3 часа заради 10 минути. С което трябва да ти е ясно, че на това сборище не биха отишли олд скуул фенове, но на самостоятелен концерт бих. Нали не си мислиш, че Глория има половината на почитателите на фолка...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

С какъв акъл "Искам те, полудявам"? Кой я помни тая песен?

Генерал и Искам те полудявам са единствените МЕГАхитове на Анелия за последнтие 4-5 години.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Генерал и Искам те полудявам са единствените МЕГАхитове на Анелия за последнтие 4-5 години.

 

една 'Проба-грешка' е по-голям хит от Искам те, полудявам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя сама събра над 4000 души, а те, 30 изпълнители, събраха 7-8 хиляди.

С кого да си го мери вече???

Жанрът й е отеснял отдавна, тя реално няма конкуренция що се отнася до име и до статут в тази музика.

 

разкарай се с тролчето глория, днес е купонааа

п.с на Анелия никва публика нема

Link to comment
Сподели в други сайтове

Генерал и Искам те полудявам са единствените МЕГАхитове на Анелия за последнтие 4-5 години.

Моля??? Ако говорим за последните 5 (2010-2015) има по-големи от Искам те, полудявам и това са Проба-грешка, Да ти викна ли такси, Виж ме сега и чак тогава Искам те, полудявам, за Генерал ясно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледни ме във очитеееееееее и кажи, че ме обичашшшшшшшшш... не прикривай там лъжитееее на който ме обричашшшшшшшшшшшшшшш :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля??? Ако говорим за последните 5 (2010-2015) има по-големи от Искам те, полудявам и това са Проба-грешка, Да ти викна ли такси, Виж ме сега и чак тогава Искам те, полудявам, за Генерал ясно

Само Проба грешка от посочените е по голяма. Забравих я. Искам те полудява до миналото лято още я чувах по чалготеките. Виж ме сега не мога да я затананикам дори. Аман от такива хитове. Да ти викна ли такси е сезонно хитче, а виждаме, че подобни песни не остават във времето. То да не е Деса, че да и знам всичките бози :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам "Погледни ме в очите" но само на плейбек! Или изпълнението от 2003 при Слави! След това прави едни ужааасни импровизации, когато я пее на живо и е много зле..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо? Тръгват ли си?

Или по скоро я третират сякаш я няма. Анелия загуби 70% от почитателите си още преди години. Преди всеки втори харесваше и копираше дори в стила Анелия, но не тази Анелия, ами онази, която излизаше боса, дива, спортна, черно и бяло.

 

Анелия ли закрива???

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...