Jump to content



Online: Кали ft Емануела - Хайде, вдигни й


Препоръчани коментари

  • Отговори 44
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента в добра,но няма нищо специално в нея с което да я запомня,за да си я пусна пак.След няколко слушания може да не зариби повече.Видеото е добро Кали е красива и различна,но Емануела бахти красивата к*чка е .. мега яка е! :Vishenka_05: :aj: :fuck:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Eмануела е единственото интересно нещо в тази песен, но дори тя не е достатъчна, за да си я пусна 2-ри път. Много слаб проект. Писна ми от вокали върху бийт.. къде отиде музиката в тоя жанр... Пълен минус!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eмануела е единственото интересно нещо в тази песен, но дори тя не е достатъчна, за да си я пусна 2-ри път. Много слаб проект. Писна ми от вокали върху бийт.. къде отиде музиката в тоя жанр... Пълен минус!

 

Ееее недей така, Пашев прави музикантски песни :1000 (29):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не ми харесва, но сигурно ще е хит. Специално "Копие" и "Поздрав" са много по-хубави.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Допадна ми, не очаквах този дует и е интересно. Можело е обаче малко да се постараят с текста и тематиката, писна вече едно и също. Много са красиви и двете в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо все жените трябва да са виновни, а мъжете какво- невинни.

Един мъж не тръгва насила с друга. Като не получава това, което иска, ще го търси при друга-айдеееееееееееее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е песничката , пасват си като гласове . Обаче Емануела трябваше да има повече участие в песента . Иначе е брутално яка , уникална !
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би единствената хитова и силна песен, която е излязла за целия август месец. Много добра колаборация на двете и в песента, и в клипа! Идеята за видеото, както и реализацията са на доста над средно добро ниво. Силен е проекта, харесва ми!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпа песен , която би отивала на треторазрядните пайнерки (няма да изброявам). От Кали и Емануела очаквах мноооого повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...