Jump to content



Online: Ави Бенеди - Хубав е животът


Препоръчани коментари

  • Отговори 26
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Най-добрата му самостоятелна песен! Отново с послание и точно за сезона. В песента с вокали се включва Анелия, знаех си. :1000 (29): По принцип щях да се радвам ако това парче го беше изпял Константин или някоя наша певица, но човекът отново предлага нещо стойностно и с такъв видео клип, така, че песента да се разбере, какво точно има предвид. Една песен може да се поднесе по много начини и ако беше просто едно мятане, каквото има в повечето време и танци, ще си кажеш, че слушаш пак познатото чики чики, полудей или поредното клише. Друг е въпроса, че неговите клипове са доста добре направени и разбираш на какво точно е искал да наблегне. Само мога да кажа браво на този човек. Хубав дует с Емилия, хубави, приятни и съдържателни песни, силни клипове. Заслужава някакво признание. Някак внася свежест в самия жанр. Ще е хубаво ако така се старае и за изпълнителите ни и те поднасят подобни проекти. Харесват ми такъв тип хора - положителни, които гледат хубавото, а не как да са все неудовлетворени и обидени на другия. Много ме зарадва, дори и с едно гледане!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна, много хубава, стойностна и велика, ама я слушате точно един път доброволно и отново сте на хита на Джорджано с Кристиана, нали?

Не че ви съдя, и аз съм така. Това е парадокса в поп-фолка, че всеки иска стойностни неща, но никой не ги слуша, а си предпочита Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна весела песен, а клипът е на доста високо ниво, чак се изненадах, определено ако гледаме другите от тази година, трябва да се бори за "Видеоклип на годината", ако не и да спечели. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна, много хубава, стойностна и велика, ама я слушате точно един път доброволно и отново сте на хита на Джорджано с Кристиана, нали?

Не че ви съдя, и аз съм така. Това е парадокса в поп-фолка, че всеки иска стойностни неща, но никой не ги слуша, а си предпочита Оцко.

 

Напротив, аз ще я слушам много. Хареса ми още като я гледах днес на Промо вечерта. А другото е боклук и изобщо не го слушам- Джорджано с Кристиана. Който има акъл, ще слуша качественото, който няма- да си слуша боклуците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно добра песен отново вади, жалко само, че масово няма да се оцени от слушащите кристиана, джорджано и ко.... Клипът е също на много добро ниво. Ави направо ги сложи всички чалгарки, с все и тия от попа в малкия си джоб с песента и клипа. Браво, евала!! Много повече такива проекти трябва да се правят!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...