Jump to content



Препоръчани коментари

Направих я тази тема за да видя и вашите коментари,оценки.. за това,че всяка поредна песен е ft. ..
Според вас не прекаляват ли вече с това? Не е ли банално? (И все да поканят Галин и Фики.)
Страх ли ги е,че ако не е ft. няма да уцелят хит или? Какви са вашите мнения?
Не че нещо,нямам против..тези проекти стават наистина хитове и интересни..но донякъде.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 25
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според мен си мислят, че сега е модерно и интересно да се правят постоянно такива колаборации. А също така си го има и страха, особено сред Б и В категориите, още повече ако нацелят песен, след това се чудят с кого да направят следващата за да е успешна. Трябва обаче да се поспрат малко, омръзнаха на хората вече тие ft. и тем подобни. В началото беше ново, беше различно, беше яко, но докога?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това по принцип е и световна практика, която преди нямаше тук.

Сещам се за Андреа и "Не ги прави тия работи", когато ft. имаше Илиян. Две години по-късно Константин ft. Анелия и вече от 2014 стана някаква тенденция. Мисля, че е по-добре да го няма това ft. То и в "Най-добрата" на Андреа можеше да има ft. Анелия, но не го направиха. За две-три срички не виждам смисъл, понякога така се приписват услуги за хит и на другия изпълнител. Защо Джена не направи същото със Софи Маринова "Обичам те и толкова"? Имаше тази възможност. За едни вокали или две изречения е излишно.

Наистина, разбирам да има ft. в песента на Галин "Само за минута", там Камелия има доста повече участие и има защо, както и "Хавана-тропикана" на Галена, но ако просто казваш нещо както в случая "Не ги прави тия работи" или дори "С мене да вървиш" едно изречение и "Галине, Галине"... Не виждам смисъл от това. Вече не е интересно. Ако преди имаше някаква тръпка и очакване от това, когато се "вързахме" случаят беше с Константин и "Твърде късно е". Така, че Ангел ft. Алисия не са го въвели това, някой по-горе беше споменал. Всъщност първият сингъл за който се сещам - споменах.

Вече хората са наясно с тези фийчъринги и едва ли това би допринесло за повече успех на песента. Така, че - не, не мисля, че трябва да го има. Вече ще започнат да правят и награди за фийчъринг на годината - ще бъде комично!

Да, прекалиха и вече на повечето фенове според мен им е донякъде досадно, а и дискусията е добра, отдавна имаше нужда от подобна тема според мен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,то наистина е интересно така, както казах,и песните стават по-големи хитове,имат повече гледания.Обаче проблема е там,че да не се прекалява..

Пример давам с Борис Дали.Не помня коя му беше последната самостоятелна песен?

А между другото повечето хора си мислят,че тези ft. са дуети.

Когато излезе на Крум ft. Емануела,една моя приятелка ме попита "чу ли новия дует на Емануела и Крум?"..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това по принцип е и световна практика, която преди нямаше тук.

Сещам се за Андреа и "Не ги прави тия работи", когато ft. имаше Илиян. Две години по-късно Константин ft. Анелия и вече от 2014 стана някаква тенденция. Мисля, че е по-добре да го няма това ft. То и в "Най-добрата" на Андреа можеше да има ft. Анелия, но не го направиха. За две-три срички не виждам смисъл, понякога така се приписват услуги за хит и на другия изпълнител. Защо Джена не направи същото със Софи Маринова "Обичам те и толкова"? Имаше тази възможност. За едни вокали или две изречения е излишно.

Наистина, разбирам да има ft. в песента на Галин "Само за минута", там Камелия има доста повече участие и има защо, както и "Хавана-тропикана" на Галена, но ако просто казваш нещо както в случая "Не ги прави тия работи" или дори "С мене да вървиш" едно изречение и "Галине, Галине"... Не виждам смисъл от това. Вече не е интересно. Ако преди имаше някаква тръпка и очакване от това, когато се "вързахме" случаят беше с Константин и "Твърде късно е". Така, че Ангел ft. Алисия не са го въвели това, някой по-горе беше споменал. Всъщност първият сингъл за който се сещам - споменах.

Вече хората са наясно с тези фийчъринги и едва ли това би допринесло за повече успех на песента. Така, че - не, не мисля, че трябва да го има. Вече ще започнат да правят и награди за фийчъринг на годината - ще бъде комично!

Да, прекалиха и вече на повечето фенове според мен им е донякъде досадно, а и дискусията е добра, отдавна имаше нужда от подобна тема според мен.

Съгласен съм с теб. Много точен отговор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писна ли са ми до болка ...

Евала на Джена, че сама си действа нещата, а и успява :)

 

:1000 (30):

Джена и тя участваше във ft. преди няколко месеца ;)

Наистина са втръснали ужасно, да се спрат вече, че не е добре - единствената им цел са да имат гледания, като второто (по-силното) име ги привлече въпросните. Няма да е зле просто ей така някой да направи един списък всички такива колаборации в последната година, че им изгубих бройката.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ани Хоанг:Азис,

Ани Хоанг:Люси,

Карлос:Цветелина Янева,

Карлос:Емилия,

Цветелина Янева:Фики,

Валя:Галин,

Теди Александрова:Борис Дали,

Галин:Джена,

Фики:Преслава,

Гергана:Галин,

Крум:Анелия,

Кристиана:Фики,

Милко Калайджиев:Long G,

Константин:Деси Слава,

Яница:Константин,

Борис Дали:Теди Александрова,

Мария:Елена,

Крум:Емануела.

 

Слагал съм тия, в които втория изпълнител има малко участие, без дуетите, за Галин и Камелия, Андреа и Фики и Крисия Д и Галин се чудя дали да важат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ФЕН ТВ вкараха тая мода. Мен лично ме кефи, по-трудно омръзват песните така.

Каква е логиката?

 

 

Според мен пишат почти всяка песен featuring, защото 2>1, т.е. ще има по-голям интерес в началото, а при някой - и в последствие. Примерно аз съм склонна да слушам новата на Борис Дали заради частите на Галена. Ако не пишеше ft. Галена, никога нямаше да я пусна дори. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и тя участваше във ft. преди няколко месеца ;)

Наистина са втръснали ужасно, да се спрат вече, че не е добре - единствената им цел са да имат гледания, като второто (по-силното) име ги привлече въпросните. Няма да е зле просто ей така някой да направи един списък всички такива колаборации в последната година, че им изгубих бройката.

 

Говоря в такъв смисъл, че не Джена е канила някой да й фийтва, а те нея и че тя няма такава песен, я която тя да кани някого .. .


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ани Хоанг:Азис,

Ани Хоанг:Люси,

Карлос:Цветелина Янева,

Карлос:Емилия,

Цветелина Янева:Фики,

Валя:Галин,

Теди Александрова:Борис Дали,

Галин:Джена,

Фики:Преслава,

Гергана:Галин,

Крум:Анелия,

Кристиана:Фики,

Милко Калайджиев:Long G,

Константин:Деси Слава,

Яница:Константин,

Борис Дали:Теди Александрова,

Мария:Елена,

Крум:Емануела.

 

Слагал съм тия, в които втория изпълнител има малко участие, без дуетите, за Галин и Камелия, Андреа и Фики и Крисия Д и Галин се чудя дали да важат.

Константин: Анелия

Андреа: Илиян

Крум: Галена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говоря в такъв смисъл, че не Джена е канила някой да й фийтва, а те нея и че тя няма такава песен, я която тя да кани някого .. .

Въпросът не е само дали каниш някого за някакви вокали. Примерно и Софка можеше да я пишат ft. в "Обичам те и толкова", но не го направиха. Сега и в на Мария Петрова парчето махнаха feаturing-а.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросът не е само дали каниш някого за някакви вокали. Примерно и Софка можеше да я пишат ft. в "Обичам те и толкова", но не го направиха. Сега и в на Мария Петрова парчето махнаха feаturing-а.

 

Жената просто не иска. Използвали са й гласа и до там ( говоря за песента на Мария Петрова ).

И случката с "Обичам те и толкова" и това, че вписаха като featuring Софи Маринова си е похвално.

Браво, евала !


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Запад това е успешно от години, такива колаборации са супер успешни и хитови винаги. Даже вече по 3-4 изпълнители се канят в дадена песен и е интересно. Проблемът при нас е не, че се правят чак толкова много такива проекти, но по скоро за това, че се създават без ясна концепция и идея, а по скоро за мания за хитове... То и за това половината са толкова нелепи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

То идеята не е лоши, просто дойде малко в повече и вече се прави с цел спасяване на кариери и рекламиране на песни. Всички забравени като Валя, Камелия направиха с Галин и дебютантки като Крисия..но явно и това не помага, хората вече свикнаха и не е интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

да както се видя при Камелия и Галин не можа да я спаси...тотално е аут от музикалния фон на страната към 2015г.

Иначе тия дуети вече писнаха.Да сложиш feat GALIN само за да те забележат е нормално за певици от ранга на Валя,ама бивши уж величия с 3 хита за 15 години да паднат ниско за малко слава си е срамно. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

да както се видя при Камелия и Галин не можа да я спаси...тотално е аут от музикалния фон на страната към 2015г.

Иначе тия дуети вече писнаха.Да сложиш feat GALIN само за да те забележат е нормално за певици от ранга на Валя,ама бивши уж величия с 3 хита за 15 години да паднат ниско за малко слава си е срамно. :gun_bandana:

 

Аз не знам да имаме случай на бивши величия с кариери над 15 години, сложили feat GALIN в песните си. :) :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Барабанче" преля чашата със сигурност. Събрал ми Борката половината каталог в заглавието, само и само да има интерес и гледания. Ама че казват по дума-две, никой не му пука.

 

Според мен фючърингите се правят вече за гледания. Справка "Самая кОпонджийкая". :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жажда за повече гледания...нищо друго не е това :mf_surrender: Все пак две имена ще съберат по-голяма гледаемост от единичен изпълнител...

 

В много от случаите някой се е хванал като удавник за сламка - Валя ft. Галин :gun_bandana: , Ани Хуанг ft. Азис и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...