Jump to content



Online: Емилия - Ето ме


Препоръчани коментари

  • Отговори 94
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

1:1 е. Цял ден се мъча да се сетя на коя песен ми прилича, но така и не я открих.. Браво на теб :)

 

 

Да, има прилика, но да кажеш, че е 1:1...

 

Не е 1:1 цялата песен, но припева е ужасяващо подобен... не знам дали е било умишлено, но още от първото чуване започнах да си тананикам другата песен, но ми беше адски трудно да разбера коя беше :D

Иначе песента й е много добра, клипът също... не знам за тюрбаните, но с мократа коса е най-красива :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време по клиповете си котираха изписани красавци като Кен, сега гледам, че са луднали по Бай Мангау... Ема толкова ли не си намери един хубав мъж?

Какво се чудиш. Това е стандартът за мъже в България - напомпани, бръснати горили.. :mf_surrender: :mf_surrender: Бях си в България за седмица и гледах за какво става дума - всички са като по калъп извадени. Не можеш да ги различиш кой, кой е..

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия няма празно в последните години. Веднага ме зариби песента и се надявам да не ми омръзне. Как ги нацелва тази жена песните... Страхотна е и в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има наистина силен бийт, добри кулминационни моменти, избухваща част, но прекалено малко различие с други Оцкови песни. След пауза повече от половин година очаквах доста повече честно казано, искаше ми се нещо по- новаторско и впечатляващо. Иначе изпълнението и е много яко, с твърдия си глас от едно време. Странно ми е само как точно като Деса се върна и Емилия изведнъж не си пее с "ангелския глас"? :whistling:

 

 

Клипът за Ема е доста разчупен, наистина развива се в това отношение. Визиите и като цяло са готини, но видеото не е нещо невиждано...

Френския език не го е докарала особено, но и като цяло за подобни ритми той ми е изключително неподходящ! Обичам иновативни и провокативни идеи, но като цяло трябва да са и на място!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и хубаво да е изпята песента, е толкова банална и безидейна... Вместо вокалът да се повтаря до припадък, можеха да сложат един инструмент. Всичко с все клипа напомня на "Ти си ми", т.е. посредствено ниво, особено за певица като Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък на арабска ми бие, знам ли. Тая жена може, но това парче не й отива май.

По такива шишковци ли си падате вече, бре? Ми той грозен и в лице и в тяло, тип мъже, които даже не забелязвам, камо ли да се загледам на улицата. Ужас! Мисли се за як, но си е дебел.

 

Актимеееееел ли пее ? :D

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента се приема доста добре, за нула време вече е хит по заведенията! Звучи доста яко в диско между другото, радва! Емилия изкара летен хит със суигурност!

Няма да стигна до дискотека тази седмица, но много се радвам да го чуя! Нямам търпение да избухна на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След няколко слушания /и гледания/ мога сериозно да заявя, че това е най-слабото предложение (и клип, и песен) от топ имената за лятото. Дори "Аматьорка" е много по-добра.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва. Гласът й звучи малко странно, все едно се дере на моменти, но пак е страхотна. Браво на Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...