Jump to content



Online: Преслава - Аматьорка


Препоръчани коментари

Тръгна добре първия ден в Тубата, а сега вече на 4тия съвсем зацикля! Този позор няма и в топ 10 на летните хитове да се нареди, "Нокаут" никякаъв шанс да я изпревари!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 169
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тръгна добре първия ден в Тубата, а сега вече на 4тия съвсем зацикля! Този позор няма и в топ 10 на летните хитове да се нареди, "Нокаут" никякаъв шанс да я изпревари!

Още не са станали 3 дни, откакто е излязла...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам на кой нормален човек би му харесало това нещо. Дори не я изслушах. Текстописеца заслужава никой да не го потърси повече.

 

Целият проект е за кошчето и Преслава да го изтрие от биографията си хаха :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аве ей шайки престанете и оставете хората да изказват свободно мнение, когтое подкрепено с аргументи, а не изливане на помия и жълтини...

Едните зачесаха тези, които харесват песента, а другите - тези които не я харесват. Всеки си има право на мнение, а някои факти си остават константни. Първия ден Аматьорка събра 150 000. Следващите 2 дни и по 100000 не може. В твоите очи вече 10 дни събира по 140 000. Ясно е, че ще е хит в дискотеките, но не защото се харесва от хората, а заото ритъма е подходящ за мискиране с другите Оцкови бози.

 

Във всяка една държава хората решават хитовете и доскотеките чак тогава завъртат песните. Само в България позволяваме на някакви пенсионирани чички диджеи да решават какво да пускат. Смях. Няма как 10 посредствени чички, чакащи по 20 лева за всичко, което се разминава от ритъма който налагат в мисковете си, да оцени по стойностната песен.

 

Затова последните години точно такива смешни песни обират и наградите. Ако щат и по 10 пъти да пускат някви песни, няма как да ги направят истински хитове в моите очи.

 

А феновете на Преслава трябва да се засрамят да пишат след всичко, което изговориха по адрес на Галена през последните 2 годни. Сега Преслава е по зле от Галена и в най-лошите ситуации. Мятането и е по не секси и от мятането на Галка във ваната. А една шепа Пресли фенс все за порн хуб говореха. Сега кой е достоен за там? Ама дори и за там не става. Мн зле. Преслава и феновете и, моля заровате главите в Земята ала щрауси! :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тая пумия? През цялото време имах чувството, че песента е на Татяна и в клипа е тя.

Музиката е позната до болка, текста е отвратителен, клипа е сглобен от няколко на Татяна, единствено изпяването е добре.

Ако ще е хит, ще е на ниво "защото е Преслава", след месец следа няма да има от тая песен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам на кой нормален човек би му харесало това нещо. Дори не я изслушах. Текстописеца заслужава никой да не го потърси повече.

 

Да не е същият, писал Мъж на хоризонта? 1000%20(29).gif

Аз пък се чудя как е решила да го изпее. Изобщо да направи песента.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли друга освен Симона ще докара чупките и позите на Глория, които са най-ясно изразени в "Пясъчни кули" във водата, истинска секс Богиня :1000 (29):

Не знам дали на Галин му е любимата певица Камелия, че искал дует с нея, ама определено ми се чини на мене, че яко прави чупките и позите на Глория.

 

 

Иначе Преслава е секси, и да, може да изглежда по-разкрепостена и развратна, каквото може и да е в реалния си живот, но пък във видеото й отива, песента й позволява подобно поведение. А и все пак е лято, хормоните блъскат навсякъде и всекиго. Нека има малко разврат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно от нещата, които напоследък ме дразни в чалгата са текстовете, изпълнени с омраза или пошлост. Един текст може да е готин и разчупен и в същото време да няма такива негативни фрази. За пример ще дам тесктовете на поп песните на Янева. Пак са елементарни, запеваеми и по-модерни, но са някак положителни ("Още колко нощи", "Кажи ми ало", "Чакам теб"). А тук най-дразнещото нещо е текстът.

И един плюс- изпяването на песента. Нахъсано и със заряд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента от първия път ме грабна,много е агресивна и нахакана,не виждам нищо лошо в текста и в мелодията.Клипът не ми харесва,можеше да е доста по различен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепа е голяма вещица, първият път като си пуснах песента щях да повърна, продължава да ме дразни текста и сега много, но това изпяване... Чувам "ае марш" и ми се тръгва на дискотека на секундата... Бахти човека!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Боцко пак е семплрирал. Нещастник!

 

http://www.soundstosample.com/info/Urbanis...ope_Beatz/9395#

 

2:58

 

Ужас... има ли някоя песен, която да му е напълно авторска в последно време? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...