Jump to content



Online: Преслава - Аматьорка


Препоръчани коментари

Аз за залеза на Преслава, чета 10-та година :Д...айде ако има такъв да идва, че да се успокоят хората.. :Д

100 пъти го казах, ако не се появи, "новата Преслава", напълно ново лице, няма кой да я бутне, просто, защото наличните певачки, няма как...

Песента си е слаба за Преслава, но се надявам да има нещо друго силно, виждам че има трио с Цура и Галена скоро..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 169
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песен, клип, дрехи, поведение - ПРОВАЛ!

 

Ти остави това, а и песента крадена. :roll1: Направо не ми го побира акъла, как може някой да адвокатства на това нищо, това крадено нищо? :scratch:

 

При тези обстоятелства, ако бях на мястото на Хари Янакиев, щях на секундата да го хвърля в коша и да не се сещам за него, камо ли да го въртя по ТВ Аматьорка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена, Деси Слава, Андреа какви проекти пускат, и изведнъж идва Преслава като пълна аматьорка и ми вади "Аматьорка". Ужасна е! Не и е на нивото, харесвам я като изпълнител, но определно този път сгази лука. Доживях Преслава да имитира Татяна! Даже и монтажа е сходен. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотя да е горда със себе си , че направи нещо което и от нея да откраднат . Преса / Татяна ....Ама лизнала косата и стойките 1:1 . И това ни го предлага певица на годината ... да е на едно ниво с Татяна и Ваня . Не ще намалят участията , ами ще и се спира тока . Поредна 4-та боза от клюна !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честити 115к на аматьорката за 20 часа.

 

И всичко това заради името й и разкрепостеното й поведение в клипа!

 

Отвратителен продукт!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, не ви ли е неловко да коментирате "разкрепостено поведение в клипа", а аватарът ви да е от "Пантера"?

И всичко това заради името й и разкрепостеното й поведение в клипа!

 

Отвратителен продукт!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, не ви ли е неловко да коментирате "разкрепостено поведение в клипа", а аватарът ви да е от "Пантера"?

 

Не, Галена все си е била такава. Докато Преслава преди не беше и това се пишеше като неин позитив, пък сега излиза, че през цялото време е искала, но чак сега има самочувствието да го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти жена ли си, за да знаеш какво е искала? Един клип, и я направихте стриптизьорка едва ли не..

Не, Галена все си е била такава. Докато Преслава преди не беше и това се пишеше като неин позитив, пък сега излиза, че през цялото време е искала, но чак сега има самочувствието да го направи.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам нищо пошло и разголено в клипа...Преслава е по бански в едната визия, с боди в другата, а в третата по екип за фитнес - къси гащи и горнище...Похвално е, че тук не е с бални рокли...Четвъртата визия с роклята също е доста стилна и Преслава изглежда невероятно, нито има зърна, нито полови органи нито голота....Нито има задници завряни в камерата!

Николас, смешно е точно ти да говориш, че Преслава се разголила тук, при условие, че Теди А. на РД-то на Планета през декември бе със същото долнище..И докато аз казвах, че е разголена, ти ми казваше, че се облякла съвсем нормално, като всяко младо момиче през лятото..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Пресли пак голяма защита й удряте дори и на този посредствен продукт. После как да не пада нивото на чалгата, вашите любимки каквато и издънка да направят им лижете голите задници. А не се ли сещате, че така ги стимулирате да пускат подобни долнопробни проекти и занапред?

 

По темата: Гледанията й за 24 часа не са нищо особено. Все пак нечувана песен на една от лидерките. Ще видим в следващите дни как ще е. Макар, че работата е ясна - песента ще се завърти по клубовете за 2 месеца, защото е Преслава, но до края на годината никой няма да я помни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е безумна и единствено изпяването е добро, но останалото... Това във видеоклипа изобщо не е Преслава. Не знам дали ще стане хит, вече ме е страх да давам прогнози, но след прекрасната балада и "Нокаут" да предложи това...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен това не е съвсем в стила на Преслава, и все пак не е толкова некачествено, колкото го изкарвате.

 

Песен от Оцко с различен бийт и имиджов клип в унисон с текста, навярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен това не е съвсем в стила на Преслава, и все пак не е толкова некачествено, колкото го изкарвате.

Не, това не е стила на Преслава. Това е стила на Теди Александрова, Татяна, Траяна, Яница и прочие, но НЕ и на Преслава. С тоя боклук си вкара страшен автогол. Това нещо отива в коша, да пуска следващата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен това не е съвсем в стила на Преслава, и все пак не е толкова некачествено, колкото го изкарвате.

 

Песен от Оцко с различен бийт и имиджов клип в унисон с текста, навярно.

А кое точно е качественото в проекта? Музиката, изградена от семпли, кифленския и простоват текст, или неестественото за Преслава поведение в клипа? Не е нужно да цитираш всеки, който се изкаже негативно. Петя изкара нискокачествен продукт и това е факт, за който никой не й е виновен. Ето, че повечето й фенове признават, че това нещо не й е на нивото. Минали години как успяваше да изкара вървежни песни без да смъква толкова летвата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е зле песента, след доста слушания в опит да открия нещо, което да ми хареса - ами просто няма за какво да се хвана.

Вие махнете, че не е в нейния стил, ами и на нейното ниво не е, но явно не го разбира, щом одобрява такава песен, че и клип заснема.

Аз поне се радвам, че за разлика от повечето Оцкови песни, тук липсват цигански вокали, но за сметка на това текста убива всичко.

Не искам да коментирам клипа просто - повече прилича на Татяна и Яница, отколкото на себе си.

 

Не изключвам шанса песента да е хит, както виждам върви добре с гледанията, но това просто не е тя и дано се осъзнае на време.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано стане мега-хит и да ви опровергае. :1000 (1):

Аз пък се надявам да не стане, защото в противен случай тя ще види, че това върви и ще продължи с подобни песни, което ще я доведе до никъде.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще питам аз режисьора, чия е идеята за това "разкрепостено поведение".

 

Кой е режисъорът? Онзи на "Болка в минута", "Предишната" ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...