Jump to content



X Factor 2015


Препоръчани коментари

Ако трябва да сме съвсем реалисти, ми кажи един победител от всичките тия формати, който има някаква известност изобщо. Може и да не е само от българските, то от всичките световни вариации на музикален формат има 3-4 които имаха някаква временна популярност и това е.

 

Кво има да си говорим тогава каква кариера ще има който и да изберат от тия четиримката (броя групата като за един, въпреки че те са уникално бездарни и нямат талант и като за толкова).

Жана. От Айдълите Невена и Маги Джанаварова имат известен успех.

Така или иначе след края на формата почти всички пускат някакъв сингъл и на повечето им се получава. Ето една Михаела Филева е живият пример. Невена Пейкова, Михаела Маринова, Люба Илиева, Ангел и Моисей, Пламен и Иво, Гери-Никол, Атанас Колев нацелиха хитове, а Нелина Георгиева стана вокалистка на Дийп Зоун. Отделно още едно 4-5 човека (сега не ми се изброява) от предишни сезони също от време на време избухват с готини парчета.

 

Що се отнася до този сезон - аз лично харесвах адски много Вики и гледах само нейните изпълнения. Дано някой й бутне едно рамо за сингъл. Все ми е тая кой ще спечели формата, но ако е онова бездарие Дарина, ще е прекалено нагло. :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 170
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е, аз говорех за победителите, не за участвали изобщо :) Щото просто участвалите могат да правят горе-долу каквото си искат, докато печелившите са вързани с някви по-сериозни договори май.

 

В общи линии никой от тях не може да се похвали със сериозни успехи, дори за нашите мащаби, щях да кажа Невена от първия сезон на Айдъла, щото имаше дует със Трифи, който горе-долу може би и с някои уговорки се помни май, ама тя не ходи ли да се излага после и в някой от Войсовете? (Всмисъл смятам самото и присъствие в такъв формат за резилно, не че пее лошо жената.). От Айдълите Тома нищо не направи, тая Маги не я и помня. Войсовете даже не помня кой ги е печелил (тоя формат впрочем и по света ужким е много гледан, ама един победител не е станал мега известен дори и за една песен), а Фактора ако съдим по Рафито, срока на годност на Жана също вече е изтекъл. Другия им победител дори не съм го и чувал.

 

Реално погледнато от 4мата останали, най-талантлив е Кристиян. Мен лично ме дразни доста и не ме кефи никак, та никак не искам да печели, но другите просто не заслужават. Не е яко и че Саня очевидно го гласи за победител от началото, дет се вика, и явно не е съвсем случайно самото му участие, щом е участвал в някой от руските варианти на музикалните формати и е бил от финалистите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно как до сега не са поканили Гери-Никол като гост за някой концерт от елиминациите? Днес е Криско. Остава само финал в понеделник, да не би да я пазят за тоагава?

Странно ако не се похвалят с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно как до сега не са поканили Гери-Никол като гост за някой концерт от елиминациите? Днес е Криско. Остава само финал в понеделник, да не би да я пазят за тоагава?

Странно ако не се похвалят с нея.

Може би не я канят, защото не работи със Саня :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би не я канят, защото не работи със Саня :gun_bandana:

Ами не мисля, че това може да е причина. Рафи работеше със Саня и се разделиха и сега е самопродуциращ, но беше на 9тите елиминации. А Гера работи с Криско....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от първия лайф имах една мисъл, че може Гери-Никол да е един от гост-изпълнителите на финала, за да пее с Дарина - все пак приятелки, една и съща ниша и т.н. Изглежда ще се случи.

 

Интересно ми е обаче кой ще доведат за Християна и Кристиян?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от първия лайф имах една мисъл, че може Гери-Никол да е един от гост-изпълнителите на финала, за да пее с Дарина - все пак приятелки, една и съща ниша и т.н. Изглежда ще се случи.

 

Интересно ми е обаче кой ще доведат за Християна и Кристиян?

 

Много бързо отписа АВА. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей... нищо реално освен Християна не оставиха в тоя сезон бе... Наградите на Пайнер ли гледам или X Factor, ужас! :mf_surrender:

 

Ми, че то няма разлика между едното и другото. Само дето на Пайнерските награди се пее чалга и се веят п*тки.

 

Знаех, че това ще са 3-мата финалисти още в момента, в които Стивън отпадна. Ако на мястото на Дарина беше Виктория, финала щеше да е жесток, ама нагласено предаване, кво да се прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми, че то няма разлика между едното и другото. Само дето на Пайнерските награди се пее чалга и се веят п*тки.

 

Знаех, че това ще са 3-мата финалисти още в момента, в които Стивън отпадна. Ако на мястото на Дарина беше Виктория, финала щеше да е жесток, ама нагласено предаване, кво да се прави.

И Дарина е потърпевша в цялата ситуация...

Ако Виктория бе на финал, милата Християна щеше да е застрашена от победата, а така е къде-къде по-лесно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Дарина е потърпевша в цялата ситуация...

Ако Виктория бе на финал, милата Християна щеше да е застрашена от победата, а така е къде-къде по-лесно...

 

Е това пак не им пречи. Както я махнаха 6-та, така и на финала щеше да я остават втора или трета. Поне да ни бяха подарили още няколко концерта с нея и да я бяхме видели на финал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това пак не им пречи. Както я махнаха 6-та, така и на финала щеше да я остават втора или трета. Поне да ни бяха подарили още няколко концерта с нея и да я бяхме видели на финал.

 

Не знам... Аз виждах финалът така - Виктория, Кристиян и Християна.

Като за победител се надявах да е Вики, но пък може да е за добро, ако Криско я продуцира, а не Саня!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам... Аз виждах финалът така - Виктория, Кристиян и Християна.

Като за победител се надявах да е Вики, но пък може да е за добро, ако Криско я продуцира, а не Саня!

Не вярвам... Криско не вижда в нея потенциална "поп звезда", която на 17 години ще получи Секссимвол за 2016 година!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам... Криско не вижда в нея потенциална "поп звезда", която на 17 години ще получи Секссимвол за 2016 година!

 

Стига Саня да не ги налази, съм почти 100% сигурен, че Криско ще продуцира и трите - Дара, Вики и Ева-Мария.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дарина устройва перфектно Саня, що се отнася до проамериканските й мечти за бг кучка, развратна, с визия и задник, който да туърква, така че най-вероятно тя ще спечели, колкото и да му е трудно да пее на девойчето с това ужасно и неспирно като Марица вибрато ( то е треперене някакво, фалш). :1000 (27):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Общата песен в началото на отпадналите участници не беше ли на плейбек? Не мисля, че бяха на живо...

 

Гери-Никол няма да се появи и тази вечер.... а бях сигурен, че ще я поканят на някой концерт. Все пак им е най-голямата звезда от миналия сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво се оказа сега - на финала пеещ руснак, пееща гъркиня и една българска кифла с някакви наченки в нея. Срам, трябваше да е Виктория, ама Халваджиянчо е бесен, че не пускате смс-и и гони добрите.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво се оказа сега - на финала пеещ руснак, пееща гъркиня и една българска кифла с някакви наченки в нея. Срам, трябваше да е Виктория, ама Халваджиянчо е бесен, че не пускате смс-и и гони добрите.

 

Нещо против кралица кипърка Християна?!?!?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво се оказа сега - на финала пеещ руснак, пееща гъркиня и една българска кифла с някакви наченки в нея. Срам, трябваше да е Виктория, ама Халваджиянчо е бесен, че не пускате смс-и и гони добрите.
Християна е уникална. Можем само да се радваме, че се яви на кастинг точно в България :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...