Jump to content



Най-големия хит последните няколко години е?


Kой според вас е най-големия хит последите няколко години?  

138 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Анкетата е много добра и включва почти всички хитове от последните години, това, че тази която ти се иска няма хит и разбира се не фигурира е друго нещо..Както виждаш активно се гласува.. :whistling: Последните 6-7 години чалгата се държи на тея изпълнители..

 

Ама не търси помощ от приятел бе Крумеееее! :1000 (29): Никой няма да се скара с Фокс заради теб, не разбра ли това? :whistling: Чалгата не се държи от тези изпълнители, защото повечето се провалят редовно на всякакви мероприятия. Това, че имат по 1 хит на 5 години е прецедент, а не закономерност. И разбира се, дори и 50 такива анкети да се направят, никой не може да събере толкова вечни и доказани хитове, колкото има причината за падението ти тук....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 47
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Малко ми е трудно да бъда обективен, но според мен най-големите бяха "Сен Тропе", "Тупалка", "Палатка", "За да те забравя", "Кой" и "Пробвай се".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това би трябвало да са песните, които са излезли преди повече от 3 години и се пускат и до днес като:

 

 

1. "Да те бях ранила" - Джена

2. "Сен тропе" - Азис

3. "За да те забравя" - Милко Калайджиев

4. "Да видя какво е" - Джена

5. "Най - добрия" - Мария

6. "Влез" - Цветелина Янева

 

 

Останалите са към годишни, сезонни или тоалетни хитове! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Азис - Сен тропе 41 т.

2. Галена и Фики - Кой 40 т.

3. Преслава - Новата ти 37 т.

4. Милко Калайджиев - За да те забравя 36 т.

5. Джена - Да те бях ранила / Цветелина Янева - Влез 35 т.

6. Емануела - Да си плащал 27 т.

7. Илиян - Тупалка 26 т.

8. Андреа и Азис - Пробвай се 21 т.

9. Преслава - Лудата дойде 20 т.

10. Джена - Да видя какво е / Галена - Пак ли 19 т.

11. Мария - Най-добрия 12 т.

12. Теди Александрова - Kiss me baby 10 т.

13. Андреа - Докрай, Употребена / Азис - Хоп 7 т.

 

Всички 100 потребителя на форума избраха победителя да е

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пробвай се и Кой според мен са единствените мега големи хитове в последните години. Не че другите не са, но тези две песни са нещо извън рамките на нормалното като хитовост...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да отбележа... Влез не е никакъв хит с днешна дата. На турнето се видя, че получава нулев прием...

А "Пробвай се" дето на 10 концерта докарва бис на Андреа и цяла България я знае не я имат за хит. Какво да си говорим изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да отбележа... Влез не е никакъв хит с днешна дата. На турнето се видя, че получава нулев прием...

 

Бе човек, колко пъти ще го пишеш, аз ще ти пиша, че "Влез" беше с най-добър прием от микса на Янева и само "Още колко нощи" можеше да е конкуренция, но е ясно, че при нея след известно време отшумяват нещата, а "Влез" ще си остане на това ниво да бъде от най-добрите моменти на участията ѝ, защото и на нейно бях скоро, и ти продължаваш със същото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе човек, колко пъти ще го пишеш, аз ще ти пиша, че "Влез" беше с най-добър прием от микса на Янева и само "Още колко нощи" можеше да е конкуренция, но е ясно, че при нея след известно време отшумяват нещата, а "Влез" ще си остане на това ниво да бъде от най-добрите моменти на участията ѝ, защото и на нейно бях скоро, и ти продължаваш със същото.

 

Николас, ти случайно да видя заглавието на темата?

Май имаше нужда някъде да споменеш, че си ходил на участие на Цура...??? Или какво?

Кой говори за най-силна песен при нея? Тука става дума за хитове от последните години!!! НАЙ-ГОЛЕМИТЕ! :mf_surrender:

 

Даже "Мога пак" може да се определи като много по-голям хит.

 

Аз самият си спомням като излезе "Влез" как хората ревяха в дискотеките на тая песен, но днес е просто един балон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Николас, ти случайно да видя заглавието на темата?

Май имаше нужда някъде да споменеш, че си ходил на участие на Цура...??? Или какво?

Кой говори за най-силна песен при нея? Тука става дума за хитове от последните години!!! НАЙ-ГОЛЕМИТЕ! :mf_surrender:

 

Даже "Мога пак" може да се определи като много по-голям хит.

 

Аз самият си спомням като излезе "Влез" как хората ревяха в дискотеките на тая песен, но днес е просто един балон.

 

Ми не може да се определи "Мога пак", нали тва ти казвам?? Колко хора в БГ според теб са чували някога "Влез" и колко "Мога пак" и кои са повече? И на турнето, и на тва участие "Влез" беше с по-добър прием от нея. При положение че се прие по-добре от "Алергична", която беше хит, в периода ѝ на актуалност, значи и към днешна дата хората му се кефят. И ако "Влез" не е сред най-големите хитове в последните години, коя е? Дали остава във времето невинаги има такова значение, днес колко хора се кефят на "Gangnam style" и това променя ли, че е най-големият хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не може да се определи "Мога пак", нали тва ти казвам?? Колко хора в БГ според теб са чували някога "Влез" и колко "Мога пак" и кои са повече? И на турнето, и на тва участие "Влез" беше с по-добър прием от нея. При положение че се прие по-добре от "Алергична", която беше хит, в периода ѝ на актуалност, значи и към днешна дата хората му се кефят. И ако "Влез" не е сред най-големите хитове в последните години, коя е? Дали остава във времето невинаги има такова значение, днес колко хора се кефят на "Gangnam style" и това променя ли, че е най-големият хит?

Естествено, че се гледа във времето. "Като те почна" продължава да е голям хит. Кали достатъчно често ни я пя във времето и е ХИТ. Двете по едно време излязоха... но виждаш разликата.

 

Ти пак си говориш твоите си неща... развиваш теории от 20 кладенеца, за да изкараш "Влез" голям хит... Еми не е. 2 пъти ти казвам, отправната точка не е кариерата на Цура, а целият жанр.

 

 

Покажи ми къде "Влез" има дори на една трета прием от 2010 година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че се гледа във времето. "Като те почна" продължава да е голям хит. Кали достатъчно често ни я пя във времето и е ХИТ. Двете по едно време излязоха... но виждаш разликата.

 

Ти пак си говориш твоите си неща... развиваш теории от 20 кладенеца, за да изкараш "Влез" голям хит... Еми не е. 2 пъти ти казвам, отправната точка не е кариерата на Цура, а целият жанр.

 

 

Не е нужно винаги да се гледа във времето! Понякога реакцията е в пъти по-малка точно защото песента е била супер хит, та чак е омръзнала на хората. Това не значи, че е била балон. Например "Палатка" какви реакции ще предизвика днес и това променя ли, че беше най-големият хит за онази година и всички бяха луди по нея?

 

И това, което го пиша, не е, за да изкарам "Влез" голям хит, а защото съм видял как са нещата и не са чак така, както ги казваш. Имам чувството, че понякога първо си формулираш твърдение, което ти харесва, и после виждаш това, което ти се иска, вместо първо да гледаш и после изводи. И все пак на турнето беше по-добре приет от някои актуални хитове, че и от "Да видя какво е" например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нужно винаги да се гледа във времето! Понякога реакцията е в пъти по-малка точно защото песента е била супер хит, та чак е омръзнала на хората. Това не значи, че е била балон. Например "Палатка" какви реакции ще предизвика днес и това променя ли, че беше най-големият хит за онази година и всички бяха луди по нея?

 

И това, което го пиша, не е, за да изкарам "Влез" голям хит, а защото съм видял как са нещата и не са чак така, както ги казваш. Имам чувството, че понякога първо си формулираш твърдение, което ти харесва, и после виждаш това, което ти се иска, вместо първо да гледаш и после изводи. И все пак на турнето беше по-добре приет от някои актуални хитове, че и от "Да видя какво е" например.

"Палатка", както и "Влез" бяха сезонни хитове. Това казвам. За мен "най-големият хит" означава да е останал във времето. Ако питаш кои са хитовете от 2002-2004та, всички ще ти кажат "Нещо нетипично", "Залезът и зората" и т.н. Песни, които бяха тотални хитове, но и останаха силни и до днес.

 

Аз това за "Влез" специално от години го твърдя. На турнето на никой дневник или пък на концерта в Бургас не забелязах да е особено пята. Не случайно й набутаха яко фалшиви аплаузи, за да прикрият резила. Нито на 11 награди на Планета беше пак зле.

 

Не разбирам защо намесваш "Да видя какво е". Ще кажеш, че твърдя, че е хит?

 

Тази песен е проста и имаш изброени песни - за мен хитовете са "Кой", "Сен Тропе", може би и "За да те забравя" (но и тя ми се струва увехтя). За "Тупалка" не съм следил, но е странно, че даже не мога да се сетя какво се пееше. :1000 (29): Напъвам се, ама помня само кадри от клипа. :dontgetit:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Много голям период от време, малко хаотично подредени песни. Но ако говорим за най - голям хит, по мои наблюдения е "Да те бях ранила" и "Сен Тропе". Това са песните, които се въртят всеки път. "Кой" на Галена и Фики е една идея под тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...