Jump to content



Online: Галин - Роклята ти пада (ft. Яница)


Препоръчани коментари

  • Отговори 117
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има си хас Баш-а да е замесен и да няма символи, демони и дяволи. Продажно лайно, нямам думи. А през цялото време се чудих кантото на куплета от къде ми е познато, то било от рекламата на джъмбо :mf_surrender: просто..... Кво да кажа!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми прилича на "Точно никога" особено след припева?

Ако я беше изпял по-прилично щеше да ми харесва повече.Клипа не го разбирам.

 

Включването на Яница е трагично, можеше сам да си направи броенето!

 

 

И на мен супер много ми приличаше на други две песни. Явно не само аз съм го забелязъл.

Жалинееее и ти ли ?

 

Като цяло Жалин пусна песен на нивото на последната. Поне е с разнообразно звучене.

Сменям ти адреса според мен е класи над тази. Тази ми е някаква мудна и супер, ама супер еднотипна. Никаква кулминация, само един арендби ритъм и аутотюн рап.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да можеше и да пее..Явно само на мене ми прави впечатление колко е бездарен Галин..А и се чудя дали ще видим един клип без да е полугол..И той, като другата мъжка кифла могат да впечатлят само с тяло, а не с талант.. :mf_surrender:
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да можеше и да пее..Явно само на мене ми прави впечатление колко е бездарен Галин..А и се чудя дали ще видим един клип без да е полугол..И той, като другата мъжка кифла могат да впечатлят само с тяло, а не с талант.. :mf_surrender:

Стига ся, в сравнение с Фики, изглежда много прилично.. защо за жените, които ВИНАГИ са по цици, може, а за мъжете не?

 

•92 012 показвания

•преди 14 часа

 

Фики направи толкова за денонощие.

Ти виж харесванията... Фики никога няма да ги стигне :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много мелодично залитащо към попа парче, точно като за лятото! Аз съм доволен от песента!

 

 

Клипът има интересни идеи и явно и концепция, но самата реализация ми се струва много постна... Някакъв муден ми е, чак безмислен е ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво ви харесва, но "пеенето" на Галин, или по-скоро преправянето на гласа му на моменти, ми е адски дразнещо. А ми е толкова приятен гласът му по принцип.. Ядосвам се, че не си използва силните страни. И не прави лирични песни.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво ви харесва, но "пеенето" на Галин, или по-скоро преправянето на гласа му на моменти, ми е адски дразнещо. А ми е толкова приятен гласът му по принцип.. Ядосвам се, че не си използва силните страни. И не прави лирични песни.

 

Точно се доказва вече колко пъти в подред, че силата му е точно в r'n'b звучене и пеене!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има си хас Баш-а да е замесен и да няма символи, демони и дяволи. Продажно лайно, нямам думи.

А много наскоро точно Галин се възмущаваше от рогата и текстовете при Мадона. :1000 (27): Не вярвам да не се е поинтересувал какво пише на клипа му, все пак можеше да пише и "педераст"?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да можеше и да пее..Явно само на мене ми прави впечатление колко е бездарен Галин..А и се чудя дали ще видим един клип без да е полугол..И той, като другата мъжка кифла могат да впечатлят само с тяло, а не с талант.. :mf_surrender:

 

И къде е гол в "Сменям ти адреса" и "С мене да вървиш"? Дори не му знаеш клиповете, ама иначе знаеш, че в "всеки" клип е гол... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрият проект на Галин.
Радваммм се, че си доволен.. нали много я очакваше! ;ддд Може да избухнеш сега с нещо за тая песен, което най обичам!

 

Дали ще има 150 хилки за 24ч?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...