Jump to content



Пермаментен бан за I_N_P


  

43 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Мисля, че на всички ни е ясно кой е I_N_P и защо се прави тази анкета. Гласувайте.

 

Правя го от любителска гледна точка все пак, искам да се види настройката на форума към този човек, нищо повече засега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Всички главно поддръжници на скандала с Камелия заслужават половин годишен бан според мен за дето направиха фолк раздела на гъз.

 

Без този досадник нямаше да има некаква такава полемика. На всички е ясно, че влизането му тук въобще не е фенско, а чисто платено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без този досадник нямаше да има некаква такава полемика. На всички е ясно, че влизането му тук въобще не е фенско, а чисто платено.

 

И откъде е ясно, бе Фоксе?

Айде да не си бършете г*зовете с него, щото вие със Сашо го направихте всичко, човека си говори на тема "Камелия", а вие го обиждате, дразните и провокирате, като ви отговори се жалвате като ученички... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без този досадник нямаше да има некаква такава полемика. На всички е ясно, че влизането му тук въобще не е фенско, а чисто платено.

Това може и за теб да се каже, не мислиш ли?! Предвид че боготвориш Камелия, а всичко друго сриваш със земята.

 

Относно анкетата: естествено че не! Всеки има право да изказва мнение и пише каквото сметне за добре. Да, някои потребители са нелепи и изнервящи понякога, но има опции да не им се виждат коментарите. Ако някой нарушава правилата на форума, съответно да си получи банването, определено от хората, имащи тези правомощия, но такива кардинални мерки са излишни. А и без дразнителите тук щеше да е още по-скучно. И без това е спаднал интересът към сайта в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И откъде е ясно, бе Фоксе?

Айде да не си бършете г*зовете с него, щото вие със Сашо го направихте всичко, човека си говори на тема "Камелия", а вие го обиждате, дразните и провокирате, като ви отговори се жалвате като ученички... :mf_surrender:

 

Той не пише за абсолютно нищо друго 6 месеца. Само хейт на Кама. Това не е нормално. Прилича точно на купен трол с определена цел и затова стои анонимен. Бас ловя, че никога няма да си даде нито фейса, нито скайпа на никой тук. Следи го внимателно, за да видиш, че така ще стане. Разбрал съм го отдавна, но не ми се занимаваше с него. Последната седмица обаче изтрещя и нямаше как....

 

 

Това може и за теб да се каже, не мислиш ли?! Предвид че боготвориш Камелия, а всичко друго сриваш със земята.

 

Това, че ти не намираш друга дума за присъствието ми тук, не значи, че е такава. И дори да е така, да съм влязъл заради симпатии към Кама, той не е. Той е тук само да сере. И да сере ден и нощ само върху Камелия. Не се спира никога. Толкова е обсебен, че направо се излага. Аз не знам друга мотивация за присъствие някъде с подобна цел, освен подплатена с пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той не пише за абсолютно нищо друго 6 месеца. Само хейт на Кама. Това не е нормално. Прилича точно на купен трол с определена цел и затова стои анонимен. Бас ловя, че никога няма да си даде нито фейса, нито скайпа на никой тук. Следи го внимателно, за да видиш, че така ще стане. Разбрал съм го отдавна, но не ми се занимаваше с него. Последната седмица обаче изтрещя и нямаше как....

 

Не е вярно, и за други неща е писал - и за Фики, и за Глория, но основно пише за Кама - да...Но вие прекалявате с хваленето й тук и съответно принизяването на останалите - Галена, Преслава, Джена, Анелия, Деси Слава.. :mf_surrender: И като не си даде фейса и скайпа...Какво? Светът ли ще свърши? И дори да е купен, това ли е най-важното - да прогонваме всеки, който не ни е удобен? После защо 10 човека на кръст влизаме във форума....? Вместо да се радваш, че има интерес към Кама и той прави Пиар 1000%20(29).gif

 

И дори да е така, да съм влязъл заради симпатии към Кама, той не е.

 

Ето го разковничето - Камелия, ако не я плюеше нямаше да искате да го гоните..!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно се излагате, очевидно е за какво е тук. Никой в този форум не е влязъл от омраза. Само той. И не се правете, че не ви е кеф, че сере върху Кама. Жалки сте...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето го разковничето - Камелия, ако не я плюеше нямаше да искате да го гоните..!

 

Както виждаш, не аз направих темата. Досега е бил гонен от форума само един подобен, който обаче сереше върху всички - Суперфена. На мен не ми пречеше, но други изпушиха. В случая на мен също не ми пречи анонимката нещастна, но този селяндур с 3-те висши и родители адвокати, не само не спира, когато няма какво да се пише за Кама. Той въведе ново ноу хау - да ме преследва из форума с цел да се говори за Камелия, че да има какво да се сере. Това е малоумие, което с нищо освен с платено тролене не може да се постигне. Няма ненормален, който да е толкова обсебен не само от чалгарка, но и от форумец. И защо точно определен форумец? Нали се сещаш? Айде да не се правим, на паднали случайно тук....

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какъв си се взел, че да правиш такава тема? НЕ!!!

 

Много си е добра темата. Нека нещастната анонимка я види, че да разбере къде се намира и какво прави.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си е добра темата. Нека нещастната анонимка я види, че да разбере къде се намира и какво прави.....

 

Нека има БАН когато трябва, ама от къв зор постоянен. Всички сме прекалявали в даден момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какъв си се взел, че да правиш такава тема? НЕ!!!

Знаех, че ще го напишеш. :1000 (29):

 

Още в първото мнение съм написал - правя го от любителска гледна точка, искам да видя каква е настройката на форума към него. Нищо повече, засега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както виждаш, не аз направих темата. Досега е бил гонен от форума само един подобен, който обаче сереше върху всички - Суперфена. На мен не ми пречеше, но други изпушиха. В случая на мен също не ми пречи анонимката нещастна, но този селяндур с 3-те висши и родители адвокати, не само не спира, когато няма какво да се пише за Кама. Той въведе ново ноу хау - да ме преследва из форума с цел да се говори за Камелия, че да има какво да се сере. Това е малоумие, което с нищо освен с платено тролене не може да се постигне. Няма ненормален, който да е толкова обсебен не само от чалгарка, но и от форумец. И защо точно определен форумец? Нали се сещаш? Айде да не се правим, на паднали случайно тук....

 

Отново използваш обидни думи, мисля, че ти също прекаляваш с плюенете по всички останали освен Камелия и съответно с нейното хвалене..Много пъти се е говорило, че и на теб ти се плаща за тези услуги, та тогава да те изгоним ли от форума? Виж, преди всичко човекът има право на собствено мнение, нека го изразява, независимо дали му плащат за това или не. Не смятам, че той пречи на някого, а ако в мнението му нямаше доза истина, ти, Сашо и сие нямаше постоянно да се заяждате и сега да искате да изхвърчи оттук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой никого няма да гони, защото това е място, където трябва да вирее свободното слово. Но този трябва да му се обърне внимание. И тази анкета върши тази работа. Не може така. Не може само с омраза и хейт. По принцип той за мен е идеален. Всеки ден влиза е почва за Кама. Какво по-удобно за моя милост, че да направя така, че за никой друг да не се говори? Идеален ми е анонимката, но подбудите му никак не са идеални. Познавам такива, които правят същото в политически форуми. И на мен са ми предлагали дори, но там ангажиментите са постоянни, а аз имам работа и семейство. Трябва да си изцяло отдаден на работодателя, а както виждаме, този е повече от отдаден. Той показа, че не само не му пука за чалгата, не само е тук за да сере върху Камелия, но в останалото време да ангажира мен, че да продължава срането. В крайна сметка това не е форум, направен да се пише, само за Камелия и Фокси....

 

п.п. Много моля, тинейджъри молили ми се да им пробутам клиповете на стената на Камелия, да не ми дават акъл как да се държа в живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех, че ще го напишеш. :1000 (29):

 

Още в първото мнение съм написал - правя го от любителска гледна точка, искам да видя каква е настройката на форума към него. Нищо повече, засега.

 

Смятам, че не е хубаво да има подобна тема, ако всички започната да правят такива с такава цел, на какво ще заприлича форумът? И това не го казвам, защото аз ще съм следващият, за когото ще бъде направена такава тема, с цел - публично унижение и принизяване на моето мнение и мен като личност с индивидуални разбирания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам, че не е хубаво да има подобна тема, ако всички започната да правят такива с такава цел, на какво ще заприлича форумът? И това не го казвам, защото аз ще съм следващият, за когото ще бъде направена такава тема, с цел - публично унижение и принизяване на моето мнение и мен като личност с индивидуални разбирания.

 

А форумът на какво заприлича с това ежедневно тролене за Камелия и Фокси? Кой го предизвиква? Баба ми сигурно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А форумът на какво заприлича с това ежедневно тролене за Камелия и Фокси? Кой го предизвиква? Баба ми сигурно?

 

А форумът на какво прилича, с това ежеминутно плюене по Преслава, Галена, Джена, Деси Слава и още не знам кой, от вас - Камелиеви...Въпросните изпълнителки хляба ли са ви изяли, какво ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А форумът на какво прилича, с това ежеминутно плюене по Преслава, Галена, Джена, Деси Слава и още не знам кой, от вас - Камелиеви...Въпросните изпълнителки хляба ли са ви изяли, какво ли?

 

Не ми се прави на разсеян, молещия се! Знаем всички много добре, за какво е тук анонимката. 6 месеца му стигат. Тази тема му е жълт картон....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се прави на разсеян, молещия се! Знаем всички много добре, за какво е тук анонимката. 6 месеца му стигат. Тази тема му е жълт картон....

 

Не, не ти се правя на разсеян...Ти порицаваш него затова, че плюел Кама, а ти плюеш по другите и го намираш за ежедневие..Двойни стандарти, а, Фоксе?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не ми е приятно във всяка тема за Камелия да чета коментарите му, пропити с омраза. То бива бива хейт, ама това вече е прекалено. Човек би си помислил, че има лични мотиви срещу Кама.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...