Jump to content



Online: Анелия - Генерал


Препоръчани коментари

  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Харесва ми проекта. Нищо ново като имидж и звучене от Анелия, но самият ритъм седи различно на фона на Оцковите какафонии,които продължават да ни заливат.

Евала,че започнаха да търсят някакви спонсори като тези дъвки, или път като Ваня с енергийните напитки. Иначе спасение няма , без да се рекламира нещо.

Аня е с хубави визии, като най-ефектни и готини са кадрите на "бика" не само заради забавените кадри, но и заради играта с цветовете.

5,50 за песента, само защото е познат регетон. Дано и донесе успеха на предните й песни с такава енергия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, че не е Оцков стил. Вече само новината, че песен не е от Оцко, предварително ми е по-симпатична. Готин ритъм, познат. Клипът.. нищо изненадващо.

Не ми е най-запеваемата песен - половината марки, за които пее, не съм ги чувал :D


Link to comment
Сподели в други сайтове

Там дето е легнала я помислих за Татяна, особено в началото като запя!

Какво й харесвате? Глупавият текст, който се чудя как е изпяла? Невижданият клип?

 

Между другото... В "мойтИ крака" ли казва..?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително тъп текст, но музиката е много яка. Клипа е ужасен - повтарящи се кадри бол. Някакъв микс от "Сложно-невъзможно" и поне още 3-4 други клипа на самата Анелия и още поне 10 на други нейни колежки. И като и снимат устните поне мустака да беше обръснала!

 

Изключително слаб и напълно излишен проект. Анелия затъва по-стремглаво и от Камелия.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че само аз съм забелязала мустака :D

 

Песента вече ми е любима, клипа продължава да е тъпичък, но Анелия както винаги, изглежда страхотно. Много е красива тази жена просто.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с мустака е супер отблъскващо обаче, за какво ми го показахте сега да не мога да си гледам видеото на спокойствие. Нямаше да го забележа иначе. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено очаквах по-силна песен след такава пауза, но... Получаваме "Феноменална" 2 и тематика ала "Женското сърце". Т'ва с марките веднага се сетих за "Скъпи, купи ми нещо".

 

Повечето неща от клипа сме ги виждали, златната визия също... "Кукла на конци". ;d

 

b7dea227399b7daf.jpg

 

И въпреки всичко песента зарибява, изпяла я е яко. Видеото също е хубаво, постарали са се!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т'ва с марките веднага се сетих за "Скъпи, купи ми нещо".

 

 

Да и аз се сетих за нея, като я чух.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Това е огромен хит в момента. Единствено Теда може да й се опре, нацели песента Анелия. Браво, със сигурност една от любимите ми песни за тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...