Jump to content



Коя от претендентките за певица на 2014 , вади провал след провал ?


Kоя от претендентките за певица на 2014 , вади провал след провал ?  

111 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Пхахахах, той има нотариално заверено пълномощно, да представлява публиката в Рамания. :1000 (29):

Това е едно от 3-те му висши сигурно ... :1000 (29):

На Преса вота продължава да расте ... До вчера ревахте , че форума е показател... нали така ?

Галена я навря в кучи гъз рибата ... за Джена да не говорим .

Съдейки по-коментарите освен 2та фена на рибата и антифена на Камелия , всички са на мнение , че Преса вади провал , след провал . 70%-то се и вижда .

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 141
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не бих искал да гласувам против някоя и не мисля да го правя... От трите най се кефя на Галена, а най-малко на Джена, но определено и аз съм на мнение, че Преслава от край време е по-назад и от двете. Нея отдавна я крепят главно името, верните фенове и тук-таме някой голям хит и имам доста лични наблюдения за това... Докато при въпросните конкурентки положението е някак по-различно...

В последно време обаче забелязвам голям негативизъм към Преслава, какъвто май никога досега не е имало... И не е само тук... Не знам какво да си мисля... Нея от години я отписват, пък тя все намира начин да се задържи... Ще видим дали ще продължи да го прави...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да бъда обективен, защото Джена не харесвам и слушам изключително рядко. Така че конкретно за мен провал е тя. И на Галена, и на Преслава ми харесват последните песни.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е едно от 3-те му висши сигурно ... :1000 (29):

На Преса вота продължава да расте ... До вчера ревахте , че форума е показател... нали така ?

Галена я навря в кучи гъз рибата ... за Джена да не говорим .

Съдейки по-коментарите освен 2та фена на рибата и антифена на Камелия , всички са на мнение , че Преса вади провал , след провал . 70%-то се и вижда .

Поздравления за добре манипулираната анкета! Я сега направи нова с името на Анелия, да видим такива ли ще са резултатите? Или пък защо не направи такава след "Неверници" и "Моето слабо място"? Това, че с "Нокаут" не се получи (не, че не е известна, просто сме свикнали всичко от Преслава да е мегахит), не значи, че Преслава ей сега, точно в този момент, не вади скрития коз от ръкава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления за добре манипулираната анкета! Я сега направи нова с името на Анелия, да видим такива ли ще са резултатите? Или пък защо не направи такава след "Неверници" и "Моето слабо място"? Това, че с "Нокаут" не се получи (не, че не е известна, просто сме свикнали всичко от Преслава да е мегахит), не значи, че Преслава ей сега, точно в този момент, не вади скрития коз от ръкава.

Това да не ти е концерт по желание ? Рибата взе награда на Джена за това я съпоставям с нея . С Галена винаги е била на нож - това са и основните претендентки . На коя и намалят участията ? Коя вади провал, след провал ? Коя е плейбек певачката ? Джена ли ?

В 3 поредни анкети , отрицателния вот е за Рибата ... това ако не е показателно -не знам . Да не говорим , че е и с най-малко участия ... Едвал е влязла в топ 5 !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да не ти е концерт по желание ? Рибата взе награда на Джена за това я съпоставям с нея . С Галена винаги е била на нож - това са и основните претендентки . На коя и намалят участията ? Коя вади провал, след провал ? Коя е плейбек певачката ? Джена ли ?

В 3 поредни анкети , отрицателния вот е за Рибата ... това ако не е показателно -не знам . Да не говорим , че е и с най-малко участия ... Едвал е влязла в топ 5 !

Колкото и да не ти се иска, дори и да не е най-хитовата, дори и да не е най-актуалната, тя Е топ име, способно да предизвика истерия навсякъде, където се появи. И кое е провал след провал - "Нокаут" и...? Да не говорим, че щом според теб "Неповторим" е хит, а "Нокаут" - провал, сам признаваш, че Кама е на дъното и една леко популярна песничка за нея е постижение, а Преслава - на върха, в светлината на прожекторите, и всяка нейна грешка се наказва жестоко. Така е, прав си :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. Един Фики е много по-интересен и актуален от Кама. Това, че ти си кон с капаци и не забелязваш никой друг освен Камелия, не значи, че с всички е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. Един Фики е много по-интересен и актуален от Кама. Това, че ти си кон с капаци и не забелязваш никой друг освен Камелия, не значи, че с всички е така.

 

 

Видяхме го Фики без "300" колко струва....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да не ти се иска, дори и да не е най-хитовата, дори и да не е най-актуалната, тя Е топ име, способно да предизвика истерия навсякъде, където се появи. И кое е провал след провал - "Нокаут" и...? Да не говорим, че щом според теб "Неповторим" е хит, а "Нокаут" - провал, сам признаваш, че Кама е на дъното и една леко популярна песничка за нея е постижение, а Преслава - на върха, в светлината на прожекторите, и всяка нейна грешка се наказва жестоко. Така е, прав си :D

Само не ми слагай думи . Не съм казал никъде , че Неповторим е хит . А че 3 поредни песни на рибата са ПРОВАЛ !!!!

Казах , че взе чужда награда , казах че участията и падат , казах че хитовете са при други 5 имена ...Казах, че е гадна наркоманка и плейбек певачка . Това казах ! Нещо невярно ????

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхме го Фики без "300" колко струва....

Видяхме го твоето 300 колко струва, забравяш май кой те изобличи публично преди няколко месеца. Това, че "Горе-долу" беше хит и дори хора, които никога не слушат чалга я знаят заради фразичките в припева, а "Душа" е скучна и несполучлива, не значи, че за гледанията на песента с Преслава е плащано. Ако беше така, защо не си плати и за "Душа", а ти после да ни пуснеш тук фактурата? Когато не си прав, изказванията ти нямат никаква логика и дори първокласниче може да те обори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не ми слагай думи . Не съм казал никъде , че Неповторим е хит . А че 3 поредни песни на рибата са ПРОВАЛ !!!!

Казах , че взе чужда награда , казах че участията и падат , казах че хитовете са при други 5 имена ...Казах, че е гадна наркоманка и плейбек певачка . Това казах ! Нещо невярно ????

Кои са 3-те поредни провала? За миналата година това са песните й

Режим неприлична

Пиши го неуспешно

Повече не питай

Моето слабо място

Нашето любов е

Ако утре ме губиш

2015

Нокаут

 

Да, дуетите й не се получиха, но самостоятелните й песни са окей.

Само тя ли е плейбек певачка? Джена, която толкова хвалиш в момента доста голяма част от участието й преминава на плейбек, а до преди 2-3 години си пееше на живо.

 

П.П. Модераторите, вземете преименувайте темата на "Размисли и страсти със Сашо и Фокси", че те двамата са главни действащи лица. От 111 коментара 30 са на Сашо, 16 са на Фокса. Много са оборотни. Вземете се спрете малко, че ставате смешни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои са 3-те поредни провала? За миналата година това са песните й

Режим неприлична

Пиши го неуспешно

Повече не питай

Моето слабо място

Нашето любов е

Ако утре ме губиш

2015

Нокаут

 

Да, дуетите й не се получиха, но самостоятелните й песни са окей.

Само тя ли е плейбек певачка? Джена, която толкова хвалиш в момента доста голяма част от участието й преминава на плейбек, а до преди 2-3 години си пееше на живо.

 

П.П. Модераторите, вземете преименувайте темата на "Размисли и страсти със Сашо и Фокси", че те двамата са главни действащи лица. От 111 коментара 30 са на Сашо, 16 са на Фокса. Много са оборотни. Вземете се спрете малко, че ставате смешни.

И "Кажи здравей" е от 2014, изтървала си я..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си, че темата е направена, за да се омаловажи наградата на Преслава, която беше заслужена.

 

Галена се старае.

Джена изкара хит също, но това че е хит не значи, че е на ниво, задължително.

 

Съпоставете сегашния хит на Джена с "Да видя какво е", за да разберете какво имам предвид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си, че темата е направена, за да се омаловажи наградата на Преслава, която беше заслужена.

 

Наградата на Преслава НЕ беше заслужена. Провалите изредени от Сашо са факт. Спадът при Преслава е очеваден, а резултатите от анкетата тук, логично следствие от гореизложеното. Ето какво се получава, когато в този форум "преслините" не си измиват ръцете с Камелия. Нали виждаш какво стана след като аз и Сашо направихме темите? Умрелите от страх "преслинцета"веднага рипнаха да правят всякакви за Кама, която въобще не се конкурира с Преса за нищо. Не Камелия е виновна за пропадането на Преслава. И не аз и Сашо сме виновни за резултатите от анкетата тук. Странното само е, че такива теми не правят симпатизиращите на Галена и Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксиславе, разбери, че дълго ще гледаш Преслава как обира славата от публиката! :whistling: За коя поредна година говориш, че залязва и пак те смазва с поредната тупалка от хитове.. :whistling: Преслава си е Преслава, 10 години е номер 1 и ощее доста време я чака..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя може да е дълго време , но по-участията се вижда че интереса с спада доста . Вече не е дори и в топ 3 , а е изместена от новаците и от 2те и конкурентки - преки . Това е положението , нито хитове като хитове ...то от 7 песни все една ще става ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия каза: - Преса не става!

Рамания каза: - Преса не става!

 

Какво има да се коментира още?

 

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Всички знаем, че нямаш мнение и повтаряш по сценарий КАмините дивотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия каза: - Преса не става!

Рамания каза: - Преса не става!

 

Какво има да се коментира още?

 

Камелия и Рамания-две думи, целият ти живот в едно изречение!!! :whistling:

 

Човека без никакво лично мнение и позиция, Ками каза, ония каза....Нека Преса не става, нека й е зле на горката, кога е най-зле, все така да е !! :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, сериозно, вие провал знаете ли какво означава? Провали бяха "Балкания", "Престъпно е", "Нашето любов е", дуета на Андреа и Джордан, но специално останалите изредени песни на Преслава дори надминават "популярна песен"? "Режима", "Пиши го неуспешно" и "Мястото" бяха десетки отвсякъде. Явно ви е кеф да дразните малките фенчета тук, обаче без да се обиждате и вие се излагате покрай тях. Нищо лично иначе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, сериозно, вие провал знаете ли какво означава? Провали бяха "Балкания", "Престъпно е", "Нашето любов е", дуета на Андреа и Джордан, но специално останалите изредени песни на Преслава дори надминават "популярна песен". Явно ви е кеф да дразните малките фенчета тук, обаче без да се обиждате и вие се излагате покрай тях. Нищо лично иначе!

 

Ша ма извиняваш, ама нито "Нашето любов е", нито "Балкания"(колкото и да я ненавиждам тази песен) са провали.. :no2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...