Jump to content



Online: Ваня - Принцеса


Препоръчани коментари

  • Отговори 52
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много яко парче и хубав клип - като за песен от Оцко е добре,че няма цигански вокал, че особено след арабския скандал, все ги земеня с мангалски алтернативи, а определено не ме кефи всяко попфолк парче да е белязано с езика на братята роми.

От към клип - отново интересна визия, нещо различно от масовия садо-мазо секс, който лъха в последните клипове на Планета (Яница, Татяна, Димана...)

Текста не е кой-знае какво, но Ваня следва комерсиалната линия на песните, които се харесват явно от днешната попфолк публика - всяка залага на някакви курвенски нотки, нападки, сравнения... Нямам против. Аранжимента има мазен отсвир към края, но отновот - по-добро този изчистен аранжимент, отколкото някакви вокали с неизвестен произход или пък на цигански.

Давам Мн.добър 5.

С толкова оценям и Нокаут. Неблагодарен за мен остава най-доброто в Пайнер. Но наред с предните песни от АРА си имам доста хитчета на Ваня на телефона. Евала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстовете станаха много груби и просташки. Това ли демонстрира тази морална и семейна дама?

А оная ксерокс машина Мариета няма ли да спре да пише еднотипни глупости. От години няма нормален и свестен текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тоя клип да му бяха сложили един филтър бе, елементарно... много лъскаво стои, за обстановката, която искат да покажат.

Песента е приятна, а Ваня още повече.. много ми е симпатична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък за приятната музика. Майната му на мега тъпия, малоумен и безидеен клип - поне текстът да не беше изваден от фб. :mf_surrender: Коша!

 

Не, че нещо, но ти вообще нещо харесваш ли? За всички проекти които излизат мнението ти е все отрицателно. (Не го приемай като заяждане, защото не е)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че нещо, но ти вообще нещо харесваш ли? За всички проекти които излизат мнението ти е все отрицателно. (Не го приемай като заяждане, защото не е)

 

И аз да кажа, проекта е пълен боклук .. кое е хубавото в него, едно нещо посочи :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази кифленска тематика наистина започва да омръзва. Типичен Оцков комерс, но да, поне няма ромски вокали този път. Клипът на места е доста противен, а и Емо Къртицата не мразеше ли поп-фолка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

конкретно

И аз да кажа, проекта е пълен боклук .. кое е хубавото в него, едно нещо посочи :3fdb8960598fa63e:

 

Като цяло си е комерсиална песен, правена за хит. Но не говоря конкретно за тази песен, а като цяло, нейното мнение е лошо за всичко излизащо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че нещо, но ти вообще нещо харесваш ли? За всички проекти които излизат мнението ти е все отрицателно. (Не го приемай като заяждане, защото не е)

Не знам как реши, че не харесвам нищо, но да речем, че ми допадат последните песни на Джена, Янева, Константин, Димана, Алисия и Тони Стораро... същност почти всичко излязло на скоро.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

конкретно

 

Като цяло си е комерсиална песен, правена за хит. Но не говоря конкретно за тази песен, а като цяло, нейното мнение е лошо за всичко излизащо.

 

То реално от Оцковото бълване последния месец стават само на Димана и хита на Яница, останало е за коша вече .. писна :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно питам: как стигна до извода, че мнението ми за всичко е негативно като аз почти не пиша в тема различна от Чат мания?

 

Стигнах до този извод, като прочетох коментаpите ти за последните излезли песни.(Тези които си коментирала, дори и да не са много, все някой си)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стигнах до този извод, като прочетох коментаpите ти за последните излезли песни.(Тези които си коментирала, дори и да не са много, все някой си)

В такъв случай е добре, че не съм коментирала и другите... :1000 (29): Да не спамим повече.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...