Jump to content



Online: Джена - Спри да ми досаждаш


Препоръчани коментари

Много добра песен,Джена пак ще бъде с хита на пролет/лято 2015. Но защо толкова избърза да я пусна тази песен,според мен "Да ти се доказвам" има още живот за живеена както се казва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 91
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това ще ми е по-любимо и от "Да видя какво е" и от "Да те бях ранила". Точната песен в точния за мен момент! Клипът става, но песента определено е най-якото за мен от "Режим неприлична" насам! Страшна!!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега на Галин ли ще се прави... и с тия наблъскани фрази - прилича ми на рекламите на лекарствени продукти, дет за 5 секунди опитват да изстрелят цялата информация и накрая казват "Преди употреба прочетете листовката"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента взе да зарибява, но видеото остава с доста минуси - както последните на Галин - залагат на нов екип, но всъщност правят икономия на пари и това е ясно на всички.

Освен видеото, визиите на Джена са също неадекватни на самата й същност. Да, трябва да се разнообразява, но с мярка и стил. Тук просто е казано че ще е тийн гърла, но не е така лесно - само с белия пуловер на бюрото е сладка и адекватна, както и с "късата" прическа. Визията с очилата - потрес, дънкения къс гащиризон - ужасен, дънкеното яке в салона с ужасно големите й дини - трагично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко съм чувал до толкова песен да не е в синхрон с изпълнителския стил.. Слаб проект, според мен.

Не знам какви лафове имате предвид, текстът е супер посредствен според мен, без интересни фрази и думи. Мисля, че са малко прехвалени текстовете на Джена.

Музиката наистина е различна от нейния стил, някак не си отива с кантото :D

В клипът ми изглежда комично и нелепо на моменти.. Не знам как се е съгласила да се снима с такива визии, но тя по принцип има странен вкус. Дано следващия проект е по-добре.

След няколко слушания и гледания съм на същото мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странна е, но има нещо зарибяващо. За текста можеше да се постараят повече, аман от драмите й. Пак пее по същия начин, а визиите са много зле. Не мога да разбера на какво точно ми прилича в тоя клип - на лолитка, на зубърка или на бунтарка. По-свежа е тоя път, ама пак избива на кич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е по темата,но тъй като стана дума за стила на Джена - единствено в този клип тя изглежда нормално, стилно, в синхрон с песента, с нормален стайлинг, коса, грим и аксесоари:

 

Всичко, което облича в последната година и нещо е адски неадекватно и напомня на стила Ивана, което е далеч от комплимент. Наградите, предния концерт, онзи клип с белите пера и латекси, толкова примери за модни извръщения има, че не ми се продължава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е по темата,но тъй като стана дума за стила на Джена - единствено в този клип тя изглежда нормално, стилно, в синхрон с песента, с нормален стайлинг, коса, грим и аксесоари:

 

Всичко, което облича в последната година и нещо е адски неадекватно и напомня на стила Ивана, което е далеч от комплимент. Наградите, предния концерт, онзи клип с белите пера и латекси, толкова примери за модни извръщения има, че не ми се продължава.

Бонка я кичи като Азис едно време :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е лоша, защото е по-различни от омръзналите увиващи песни на Джена...

НО визията на виетнамска студентка в студентски град, изглежда нелепо... :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали това искахте от Джена - нещо коренно различно от стила, който си изгражда последните 4 години.Приятна, неангажираща песен с огромен потенциал.Видеото е малко странно, но пък к'во толкова - вижте я к'ва е свежарка. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Изумява ме колко слаби коментари има, а за 3 седмици има 3 млн гледания...

 

Още от първо слушане ми допадна. Усеща се стила на Галин, но и на Джена. Текста ми е глуповат, но е подходящ за масата българи - точно по тяхното мислене...

Джена е мн сладка с очилата или пък с шапката. Само с диадемите е ужасия...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...