Jump to content



Online: Преслава & Ваня - Нокаут


Препоръчани коментари

  • Отговори 112
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И двете винаги съм ги харесвал и съм искал Преслава да има песен с Ваня. Оправдаха очакванията ми! Песента е зверски добра и видеото е доста прилично!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да се целунат. :gun_bandana: :gun_bandana:

Песента ми харесва, но не е нищо особено, текста не ми харесва, банален е. И на двете им подхождат подобен тип кръчмарски песни, но на Ваня "Върви, живей" беше много по-добра.

А и все едно слушам Страхливец на Роксана. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази фраза липсва: Мразя те! Целуваш като Бог, убиваш ме с любов.. :)

Песента е много яка!

Графики...

 

Такава фраза никога не е имало, някой си я измисли. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса песента... Гласовете им си пасват идеално.Забележки имам към текста и клипа, но като цяло съм доволен.

Ваня е страшна мадама. :fuck:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много шум за нищо. Определено се задават по-силни песни от тази. След "Ако утре ме губиш" и "Певица на годината" не може да пускаш такава песен, просто не е нормално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песничка, аз харесвам такива леко в гръцки стил, с меланхолично настроение. Но ако я беше изпяла примерно само Ваня или някоя друга на нейното ниво нямаше да се забележи категорично. С други думи - една от многото песни, които името "Преслава" ще направи сравнително популярна, в никакъв случай много голям хит обаче. Перфектно ще се върже към плейбек-микса й за участия :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми хареса, силен текст, но е банална на макс и не звучи особено хитово. "Удобна" е същата с по-ударна мелодия, Ганев да им беше дал нея. Преслава хубав клип явно няма да направи, много елементарно ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме кефи. Песента не е лошо, просто е типична чалга и с нищо не впечатля. Песента е еднаква с други, а текста е тъп и изтъркан. Клипа ми изглежда много зле, особено копирането на Иги и Джей Ло са покъртителни. Очаквах повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В куплетите ми прилича на куплетите на Глория от "Пияна вишна" (0:31), а в припевите на "Удобна" на Юнона.

Аз също очаквах повече. И в моя фейсбук също е доста споделяна песента - дано да изстреля Ваня нагоре проекта.

 

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз Ваня почти не я чувам...втори глас ли е или някакви вокали има само...От Папараци ми се стори, че ще е по-бърза песента, но така умерена не е лоша. Приятна е за слушане, на Преслава й подхождат такива песни. Клипът има сполучливи кадри, но само толкова.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...