Jump to content



Online: Преслава & Ваня - Нокаут


Препоръчани коментари

  • Отговори 112
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бахти обложката :roll1: :roll1: :roll1:
Кърти хахаххаха

 

Страхотна песен, много добре се е получила, много си подхождат гласовете им.

 

Клипът също се е получил добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще я изтрият и качат наново? :3fdb8960598fa63e:

 

Пепел ти на езика...за 10 минути 174 лайка...тея двечките май избиха рибата. Кучки! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ми се слушаше нещо точно такова, музикантско .. Браво, бе!

Очаквах, че ще си паснат много двете като гласове, а й песента е 6 точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак песен, която можеше да си се изпее самостоятелно. mf_surrender.gifИначе не е лоша, определено е попадение, от малката част която чухме ми се стори поредния бълвоч, но така ми хареса. Жалко, че текста е женски и пак героинята е подметка, чалгарска работа...

Клипчето не е кой знае какво, нищо интересно. Мелодията е 6 точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво й има на обложката?!

За клипа и песента не знам какво да коментирам, нищо интересно. Ама абсолютно нищо. Уж 2 глави мислели по - добре от 1, но тук никой не е мислил явно. Може ли да са толкова скучни? Дори нямам желание да си го пусна втори път. Очакваше се да е пято и препято, но чак пък толкова ... Прилича на 500 други песни. И защо трябваше да ги правят като близначки? :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен, много си подхождат гласовете им. Често казано, очаквах повече.. на Ваня "Неблагодарник" ми харесва много повече.

Клипът е бая слаб.. тази зала е ужасна, а кадрите на двете в леглото са.. неадекватни. Shakira и Rihanna, ама друг път. :D

Нооо, важна е песента.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива песни й отиват на Преслава, умерени. Много ми харесваше Пиши го неуспешно поради същата причина. Трябваше да я изпее само Преслава, така или иначе всички ще я гледат и слушат само заради нея. Иначе текстът си е комерсиален, в това отношение отдавна спрях да имам очаквания от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах повече, но напоследък всяка песен ме зарибява брутално впоследствие. Така че ще се изкажа след 2-3 дни. Много са хубави и двете иначе във видеото. Все пак текстът си е банален, това ме дразни, а заглавието навеждаше за друго...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ми се слушаше нещо точно такова, музикантско .. Браво, бе!

Очаквах, че ще си паснат много двете като гласове, а й песента е 6 точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много хубава, не си кривете душите. Текст, клип - критики заслужават, ама музиката и изпяването са супер, пир за ухото, а за хетеротата и за окото, мадамите изглеждат супер, освен Преслава с червената рокля, прилича на кокал с остатъци месо по него. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, музиката определеное страхотна, точно това си е стила на Преслава и е хубаво, че напомни, защото последните неща си бяха встрани от нея. Ваня добре стои до нея, но някак този текст. Само ако имаше нещо като бруталните фрази в "Ако утре ме губиш", но тук на припева са събрани не един или два банализма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми хареса, слаба е песента. Целувай като Бог, чукай като звяр... изтъркана тема. Не знам защо гласовете са толкова слаби, на места от музиката не може да се разбере текста.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...