Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Не, не съм бил в квартирата, но по въпроса всичко е изписано и Кама го е разказала. Което пък аз съм ти разказвал извън споменатото от нея, ще го четеш в книгата.

 

А ти като НЕфоксозависим и като НЕпознаващ Кама в личен смисъл, и като си обективен, как така знаеш какво Кама ще пише в книгата си? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова темата Деса - Кама е некатуална, поради западналост на втората, че чичката е направил тази тема на Биг Брадърс Алстарс - Модераторите няма ли да вземат отношение :3fdb8960598fa63e:

Има си тема за Биг Брадър Алстарс в съответния раздел!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса пропада с толкова мощни темпове в Брадъра, а някакъв си "герой" от "Господари на ефира", орезилен като нея пред цяла България си говори за да не заспи. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О не ...пропада Кама...Деса е в ренесанс.Сори😊

 

:roll1:

 

Направо не ми се пише за това, на какви унижения се подлага с тоя Зарко, само заради едни пари. Можеше да си запази достойнството, но алчността е водеща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Направо не ми се пише за това, на какви унижения се подлага с тоя Зарко, само заради едни пари. Можеше да си запази достойнството, но алчността е водеща.

 

Ох, мале... ма тя Кама от 20 години прави същото. Продаде си задника 100 пъти. А за алчност... точно твойта води всякакви класации. Виж за друго не би взела статуетка, но за алчност на годината е първа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама поне някой я е поискал, Деса се предлага - че и показва, как го бяха написали, "най-милото" а за без пари и пак никой ;)

Да, никой. Затова я свързват всеки ден с различни млади спортни гълъбчета. Дори и сега си има някой. Желана мацка, нормално :3fdb8960598fa63e:

 

 

Дори вероятно колажа със сливата сте си го сложили и двамата с Фокси на десктопа. Де да знаехте, че маструбирате на чужда слива :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Дес и Кама са сексапилни, отделен е въпроса, че втората си навира сливата и какво ли още не във всеки обектив, който види, дори и да не види пак! Деса ако е пропаднала и западнала в брадъра, аз мога да си одрежа главата, защото от всички участници нейния лагер така да се каже се държат на ниво! Ама си има тема за брадъра.

Деса убива всички с глас, дори хора, които не я харесват като човек, признават гласовите ѝ качества. Така че айдеееееееееее много ви се моля, спрете да ми обяснявате Деса ква е и ква не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мне, не позна, моя десктоп е с мечки, после може да ти шерна снимка. Ако много настояваш.

 

Те я свързват и със застаряващ музикален "продуцент" от Димитровград. Значи на клюките вярваме когато ни изнася, пък после пищите, като кажем, че Десови сте фурнаджийски лопати. Жълтините ви изнасят и са 100% верни, ако ше плюем по Кама и Деса минава за нещо вървежни, ама ако е зле за Фармишка положението, са измислици, колажи и тн, разбира се ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пф, ако в този форум е разбираемо да има такава тема, то реално хората навън се вълнуват вече от съвсем други изпълнители, ако въобще може да се каже, че се вълнуват още от изпълнители, както едно време. Говорим за певици, нали? Би било редно да ги съпоставяме по показател концерти, актуални албуми и хитове, участия, певчески и социални изяви въобще. Едната много хора се чудят дали е действащ изпълнител още, сигурно и самата тя не знае - пуска някакви песни, колкото да не заспи. При другата се шуми покрай брадъра в момента, но с изключение на дуета с Галена прави бозави опити да се интегрира в кокошарника. Едната съска във всяко интервю срещу колеги - всеки път си намира срещу кого и какво, явно й държат стари рани от 2002. Другата собствената й бивша изгора я бъзика в брадъра как по цял ден спи, закъснява за участия и колко несериозна е. Как такива хора са успели, не знам. Харесвам определени неща и песни и на двете, предпочитам много повече Деса, но като цяло не са пример за нищо, особено към днешна дата. Съжалявам. Ако искате да съпоставяте певици, и без това много различни една от друга и в различно положение, изчакайте ги поне да се докажат, защото отдавна не са го правили. Да вземат да направят по един концерт като Глория, не само да си показват анатомията по сборни халтури на загниващата димитровградска империя, па да видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама поне някой я е поискал, Деса се предлага - че и показва, как го бяха написали, "най-милото" а за без пари и пак никой ;)

 

То това е основната разлика между двете. Камелия си е подредила живота преди 20 години и оттогава само кешира успеха си. Деса пък точно обратното - разпиля всичко дето беше изкарала и сега стигна до унижението да кляка на колене пред Митака за договор и пред Биг Брадър за някой лев, щото с новия си договор пак нищо не остава за нея. Цял живот грешки, цял живот сеири и края на десовата одисея не се види. След всеки нов поход към славата винаги остава сама, недоразбрана и прецакана. Много години говоря какво и трябва, за да и се наредят нещата - нейн си Цветин! Но тя не е такава, в главата и е проблема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе щом бокьорчето и изкара всичките кирливи ризи, включително пословичния и мързел, който обяснява много неща около Деса, и включително трябвало да я изритва буквално от леглото, за да се замъкне на участия, лично аз не виждам защо тука разни хора продължават да я бутат насила или изобщо има какво да коментираме Фатмишка.

 

Изобщо, за пореден път в къщата, пореден пълен крах за безвратата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми тема!!! :)))

 

 

Каква съдба, а? Точно в годината в която Камелия просто беше затрита от шоубизнеса в България, Деси Слава върна цялата си слава? :)

 

Заради наивността и глупостта си Деси Слава беше изгубила толкова много позиции, че изобщо не вярвах да се върне някога на позициите си от едно време, но какво се случи, Деса само за година върна всичко назад и се оказа отново в ТОП 5! А след концерта на пайнер, може би в ТОП 3, веднага след Преслава :whistling: Явно, че жената си има късмет, в момента е една от най-коментираните жени в национален ефир всеки ден, стана любимка на толкова много хора с любовните си драми и с това, че в момента е невинната, сладка жертва, която всеки зрител харесва.. :whistling: Няма да се учудя да го спечели.!

 

Но да оставим мощния ПР, който има след завръщането си в Пайнер, нещо друго се случи преди няколко дни..Деса беше една от най-аплодираните в Арената!! Топ 3 по прим (по мнение на хората от залата) Какво ни говори това, че макар на 36, в Деси Слава има още много хляб .. :whistling:

 

 

Какво обаче се случва от другата страна..Голямата "шоуменка", "кралицата" на скандалите, циците, показването на зърна, косми и тоалетни" се срина толкова, колкото ДОРИ АЗ не съм очаквал, предполагам дори никой не е очаквал. Само за години тя успя да се заличи напълно от всякакви медийни, концертни изяви. А само преди години някой хора я рекламираха като много голяма икона за Пайнер с много големи хитове!! И какво стана преди няколко дни, на най-добрия концерт на Пайнер, хората дори не се сетиха, че тя е била в тази компания!?

 

Същата тази "кралица на ретрото" се закани, че ще смаже Пайнер, след което за година и 3 месеца тя пусна, две бози,на които дори не помня имената, същите тези бози направиха рекордни гледания в отрицателна посока. И същата тази "кралица на видеоклиповете" пусна такъв за 20 лева, на който дори най-верния подчинен в този форум се хвана за главата. Така амбициите на една 50 годишна, бедна на талант жена, живееща за много пари и малко работа просто бяха буквално разрушени.. :whistling:

 

 

Е, Деси Слава или Камелия днес?! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса, разбира се, Кама тая година не си е пускала снимка по шунта, за пари или без. А Безвратата си я показа, не че някой е искал ....

 

Иначе за Топ 3, може, ако топа е на изпълнители изненадващо задминати от Татяна. Иначе и в топ 20 не е, нито от концерта, нито изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе щом бокьорчето и изкара всичките кирливи ризи, включително пословичния и мързел, който обяснява много неща около Деса, и включително трябвало да я изритва буквално от леглото, за да се замъкне на участия, лично аз не виждам защо тука разни хора продължават да я бутат насила или изобщо има какво да коментираме Фатмишка.

 

Изобщо, за пореден път в къщата, пореден пълен крах за безвратата.

 

А знаеш ли за това как БСП я поканили на предизборен концерт в провинцията преди 5-6 години и тя закъсняла с 3 часа? Отишла да пита Станишев кога ще пее, а оня се качвал в колата да си тръгва към София и само и е споменал, че събитието е приключило и който е бил на него си е взел парите. Деса не е била и съответно....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, аз си мисля, че на Кама проблемът й не е в това, че напусна ПАЙНЕР. Щото и докато беше там, песните й не се гледаха. Явно й отмина времето. Освен за ретро цели, не я виждам в друга посока. Същото е и при Ивана. Просто са лимитирани певици. Даже и Гло, макар че има някакви сили да изплува, понеже е по-многопластова - има добър глас, може да танцува, така че... стига да изключи глупавото си достойноство МОЖЕ. Ето, че направи песни като "Изсвирете...", с която се върна към първоначалото на нейното творчество. Щото беше забила декада години с денс бози.

 

Явно, когато иска може.

 

Докато Кама и Ваня живеят в 2004та и твърдоглаво си седят там. Правят песни, които не са адекватни за деня. Клиповете им са еднообразни и скучни. Но толкова си могат явно.

 

Деса винаги се измъква, първо щото е с по 10-15 години по-млада от тях, освен това пее по-добре. Новите й песни са бози, но са много по-релевалентни от тези на ГИК. А от концерта се вижда, че има хляб в нея. Може би тези 10 години отсъствие в ПАЙНЕР са ОК. Ако беше там, 100% до сега щеше да е същото като всички залязващи - изчерпана до краен предел. Времето тик-така... и тя като мине 40 ще е изпята песен, но за сега се държи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно тук ще бъде тотална трагедия моментът, когато Камелия реши да прави собствени концерти. Тогава ясно ще се види на кой му е минало времето. :1000 (19):

 

В Пайнер, това нямаше да и е позволено в никакъв случай. И разговори е имало в предни години и сметки и проекти, но резултат никакъв. Подкрепа от фирмата за подобни инициативи не се толерират. Примерът с Глория е показателен. И понеже в този форум се смила всичко, което се показва по ТВ, а никой не ходи по участия да ги види какви са мърши, народът остава с впечатлението, че това е мярката. Не, не е това, много заблуден народ има тук. Пайнер на никой няма да позволи да надигне глава, защото фирмата е водеща, а всичко останало е производно на нея. Е вижте как с мълчание направиха така, че концертът на Глория да се забрави за 2 месеца. Ще видите и обратното - бясно ще промотират своя концерт за РД. Така на пролет всички ще бъркат концерта на Глория от 2015, с някой от началото на века...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно тук ще бъде тотална трагедия моментът, когато Камелия реши да прави собствени концерти. Тогава ясно ще се види на кой му е минало времето. :1000 (19):

 

В Пайнер, това нямаше да и е позволено в никакъв случай. И разговори е имало в предни години и сметки и проекти, но резултат никакъв. Подкрепа от фирмата за подобни инициативи не се толерират. Примерът с Глория е показателен. И понеже в този форум се смила всичко, което се показва по ТВ, а никой не ходи по участия да ги види какви са мърши, народът остава с впечатлението, че това е мярката. Не, не е това, много заблуден народ има тук. Пайнер на никой няма да позволи да надигне глава, защото фирмата е водеща, а всичко останало е производно на нея. Е вижте как с мълчание направиха така, че концертът на Глория да се забрави за 2 месеца. Ще видите и обратното - бясно ще промотират своя концерт за РД. Така на пролет всички ще бъркат концерта на Глория от 2015, с някой от началото на века...

 

 

Надявай си се... тя също няма особена изгода от концерт. Например, ако ще прави в софийска зала, ще й се наложи да не ходи по участия поне половин година. Представям си как с автобуси извозва хора от Чипровци, за да напълни зала 3 на НДК, както Анелия правеше.

 

Честно ти казвам, с това грачещо гласче, не вярвам някой в трезво състояние да поиска да отиде... на евентуален концерт. Ама знам ли, 300-400 души ще събере, за всеки влак има пътници.

 

И кво излиза, че Пайнер я спъвал да прави концерти? Еми въпреки това, Гло не веднъж имаше такива... Рени имаше. Който може ги прави. Сега Кама като е сама дума не обелва за концерт, що?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявай си се... тя също няма особена изгода от концерт. Например, ако ще прави в софийска зала, ще й се наложи да не ходи по участия поне половин година. Представям си как с автобуси извозва хора от Чипровци, за да напълни зала 3 на НДК, както Анелия правеше.

 

Честно ти казвам, с това грачещо гласче, не вярвам някой в трезво състояние да поиска да отиде... на евентуален концерт. Ама знам ли, 300-400 души ще събере, за всеки влак има пътници.

 

И кво излиза, че Пайнер я спъвал да прави концерти? Еми въпреки това, Гло не веднъж имаше такива... Рени имаше. Който може ги прави. Сега Кама като е сама дума не обелва за концерт, що?

 

То със стоене в Павликени няма как да знаеш как стоят нещата. Камелия има хитове, но ти нито веднъж не си отишъл на нейно участие да го разбереш. Нито си стъпил на концерт с нейно участие, нито нищо. Седиш си зад компа и просто тролиш като тия "десовите" в тая тема. На Глория и Рени концертите винаги са били готови масовки. Винаги с някакви сърби и винаги с Азис. Няма да се спирам на подробности, защото знам, какво искаш да ти кажа. И да, вече съм сигурен, че тук ще е просто погребение още при новинета за концерти на Кама. Щото и на Анелия ги броите, а Кама събира повече от нея по участия в кръчми. За какво са и такива показни неща? Да я дават по телевизията ли? Ми на нея не и е нужно. В последните 7-8 години се видя, че нивато на кариерата и като заетост си е едно и също със или без Пайнер. И да, Пайнер винаги са отказвали да се ангажират с нейни концерти. И ще ти кажа защо. Искат я за своите, защото е супер звезда, която носи концертите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия не е никва звезда ,а да не говорим в топа.

Фактите:

 

-не може да пее

-не я канят никъде по сериозни музикални форуми като жури или благотворително да пее

-забравена е към 2015 от около 10 години.

-хитове има от 2001-2003 нещо като Кати

-никога не е ставала певица на годината

-фенска маса има заради цици и шунда от застарели онанисти

-злобна лелка срещу всички успели

-никога не е имала концерт и няма и да има.

и още и още

-

ДО ТУК С ТОЯ ЗЛОБЕН ПИТБУЛ.ЗВЕЗДА БИЛА ХХА

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория и Рени концертите винаги са били готови масовки. Винаги с някакви сърби и винаги с Азис. Няма да се спирам на подробности, защото знам, какво искаш да ти кажа. И да, вече съм сигурен, че тук ще е просто погребение още при новинета за концерти на Кама. Щото и на Анелия ги броите, а Кама събира повече от нея по участия в кръчми. За какво са и такива показни неща? Да я дават по телевизията ли? Ми на нея не и е нужно. В последните 7-8 години се видя, че нивато на кариерата и като заетост си е едно и също със или без Пайнер. И да, Пайнер винаги са отказвали да се ангажират с нейни концерти. И ще ти кажа защо. Искат я за своите, защото е супер звезда, която носи концертите...

Боже, каква наглост. Какви масовки те гонят? На последния си концерт Глория пя три часа на живо и имаше само трима специални гости - това са все хора, с които тя има дует. Нормален ли си? Винаги трябва да омаловажиш чуждия успех, оная твоята е същата. И каквото като събира на участия? Участие и концерт са две мега различни неща. И цял свят ни се чуди на думата участие. Чужденците питат какво значи тая дума и в какво точно участват. Един изпълнител може да си преброи феновете, правейки концерт, а не включвайки се в сборен такъв или правейки участие в нощен клуб, където от една шепа хора на половината не им пука кой пее и дали и как пее. За да оправдаем Камелия за липсата на концерт, казваме, че не й е нужен такъв. А тя коя беше всъщност? И НДК й беше скопена, но дава мило и драго за концерт там, сигурен съм, просто не й стиска и знае, че нито спонсор ще намери, нито публика ще събере освен ако не е на вход свободен. Както ти казах, концерт е нещо съвсем различно от панаири, събори, сборни вечеринки и дискотеки с консумация, в пряк и преносен смисъл. Значи да разбираме, че и Лили, Веско, Ритон имат нужда да ги дават по телевизията, след като всяка година правят концерти? Ако Пайнер толкова са искали Кама за своите концерти, щяха да се борят да я задържат. Животът продължава и без присъствието й във фирмата, както виждаш. И ако Арена не е била до дупка пълна, то не е заради липсата на Кама. Да, щеше да вдигне хората сигурно, но незабравими и незаменими хора няма. 20 години само с Луда по тебе и Ти си не става. Хит няма от Изпий ме цялата насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАУАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХАХА

 

Пак ли самостоятелни концерти на Камелия!!! Това го слушаме 10 години!! Такива НИКОГА няма да има, ама НИКОГА! Нито има публика, нито нищо за да го направи!

Това са само празни думи и приказки, тя е просто кръчмарска певица, клоун за ретро партира, да показва цици, хората да се смеят и толкова..

 

 

Деси Слава обаче е може би любимката на българите заедно с Преса, аз не познавам човек да не харесва Деси Слава, дори баба ми я хвали..Просто няма такива хора. Визия, глас, песни, всичко е на 6..

 

Но пак ще го кажа-съдбата си знае работата и Камелия е там където заслужава, без хитове, без компания, без фенове, без концерт, доста западнала визия.

 

В личен план ще се въздържа от коментар..Жена без семейство...;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...