Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

АХХААХ винаги коментарите в фб на Кама са такива...Никой не я приема на сериозно..Много гнуса работа е всичко..

 

Аз нямам време да влизам и да пиша и покрай Камелия е затихнало всичко.. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

АХХААХ винаги коментарите в фб на Кама са такива...Никой не я приема на сериозно..Много гнуса работа е всичко..

 

Аз нямам време да влизам и да пиша и покрай Камелия е затихнало всичко.. :gun_bandana:

 

Недей да лъжеш, защото влизаш всеки ден и форумът отразява това. Просто в момента този позор за Пайнер в Несебър те побърква от мъка и се чудиш какво да пишеш, както е прогнозирано в подписа ми. Нищо покрай Камелия не е затихнало и тя поне ще има някаква сериозна сцена тази година на панаира във Видин. Докато Пайнер ги изгониха отвсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей да лъжеш, защото влизаш всеки ден и форумът отразява това. Просто в момента този позор за Пайнер в Несебър те побърква от мъка и се чудиш какво да пишеш, както е прогнозирано в подписа ми. Нищо покрай Камелия не е затихнало и тя поне ще има някаква сериозна сцена тази година на панаира във Видин. Докато Пайнер ги изгониха отвсякъде.

 

ХАХААХ в момента обикалям партита в момента и дори не знам, че концерта в Несебър е минал..:Д Влизам точно за 2 минути на ден. Камелия не е затихнала, просто изобщо не съществува вече...;0

 

Къде ви е ЮЛСКИЯ ЛЕТЕН клип на Камелия бееее??? ТО дойде зиматааа? Пак ли Пайнера спъва нещата? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава има 13 участия за август месец. Нещата са доста градивни при нея.

+1

Не знам откога не е имала толкова много участия. Един от многото плюсове за нея в Пайнер- добра пара си взима, дори и да дава част от тях на Митака.

А скоро може и да се засили още повече, като се има в предвид, че Майки заминава за Гърция и тя ще бъде по-свободна. Но според мен на нея попринцип й е добре с около 10 участия на месец, а отвреме-навреме и повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава има 13 участия за август месец. Нещата са доста градивни при нея.

 

Градивни друг път. Даже Галена я бъзика, че я предлагат на сульо и пульо с по 20-30% отстъпки и пак не се навиват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става става,иди да видиш ,аз бях предни няколко дни ;)

 

Никъде не си ходил. Нито Деса си гледал. Престани да лъжеш хората, че много личи. Освен това никакви снимка и клипчета не даваш никога, а хората започват сериозно да се бъзикат с теб и очевидните ти фантазии. Не става камо с тролене, трецва и акъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не си ходил. Нито Деса си гледал. Престани да лъжеш хората, че много личи. Освен това никакви снимка и клипчета не даваш никога, а хората започват сериозно да се бъзикат с теб и очевидните ти фантазии. Не става камо с тролене, трецва и акъл.

 

То пък ти сякаш даде клип на "Неповторим" или "Престъпно е", ама ако бяха това песни на Преслава веднага да си ги качил, за да я резилиш! Разбира се, че Деса мачка Кама, "Не го прави", "В твоите очи" и "Започваме на чисто" са доста над "Неповторим"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък ти сякаш даде клип на "Неповторим" или "Престъпно е", ама ако бяха това песни на Преслава веднага да си ги качил, за да я резилиш! Разбира се, че Деса мачка Кама, "Не го прави", "В твоите очи" и "Започваме на чисто" са доста над "Неповторим"!

 

Няма проблем да си дрънкаш и ти. Скоро и Деса ще застане пред обектива ми и пак ще гледаме и сравнаваме. Ако така вървят нещата скоро всички ще минан през Видин и доста смях ще падне с тези ваши анемични постчета. Нали знаеш в коя тема са на Кама?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересното е , че колкото при Деса нещата се променят към по-добро, толкова при Камелия стават все по-лоши... Май си размениха местата от предните години, много рязко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересното е , че колкото при Деса нещата се променят към по-добро, толкова при Камелия стават все по-лоши... Май си размениха местата от предните години, много рязко.

 

При Кама всичко е ОК и това се вижда от цяло качено участие от Видин.

 

От Деса нищо подобно не сме видели. Явно ги е срам да и качват изявите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Кама всичко е ОК и това се вижда от цяло качено участие от Видин.

 

От Деса нищо подобно не сме видели. Явно ги е срам да и качват изявите.

 

Участието във Видин, за което ни убеждаваше, че са 10-15 хиляди, ако не и 20, а са максимум хиляда човека и приемът на мега хита "Неповторим" беше под нулата ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даам никаква посещаемост на участията на Десислава... Ето какво е било вчера в Биад, на участие с вход:

 

11903714_10153470342371276_5615215096975503313_n.jpg

 

11035970_10153470346971276_2100317561499962403_n.jpg

 

11866473_10153470345081276_3988003370044136398_n.jpg

 

Помня как миналата седмица се твърдеше, че онези очевидно доста по-малко хора от снимките с Камелия са 'препълнили клуба'. А сега какво правим? Какво е този път обяснението, че на Кама да има по-малко хора, а на Деса- повече? :whistling: Не вярвам някой Камелиев да признае, че Десислава е пръскала Биад по шевовете, затова наистина ми е интересно какво оправдание би се измислило пак, за да е оплюта тя и издигната Камелия... А може и пак да липсва коментар, разбира се. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участието във Видин, за което ни убеждаваше, че са 10-15 хиляди, ако не и 20, а са максимум хиляда човека и приемът на мега хита "Неповторим" беше под нулата ли?

 

Качил съм достатъчно клипчета, за да се види нивото на Камелия в клубове. Повече от помовин участие са като време. Всеки може сам да си прави изводите. "Неповторим" съм го качил дори два пъти, но не коментирате втория, а само първия. И въпрекифтова не виждам нищо подобно за Деса, нито за който и да е. Когато качите 7-8 песни на Деса за да я видим, тогава ще коментираме пак. До тогава ще се кефя на тишината за останалата част от програмата на Кама, която не ви се коментира по обясними причини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...