Jump to content



Online: Цветелина Янева - Кажи ми, ало


Препоръчани коментари

Исках да кажа - освен за Цура, за кой работят и какво са издали като продукти.Дали винаги работят на това nice ниво :D

 

Май нямат други песни за чалгата, а за други не знам :1000 (29):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 110
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Супер кьорави сте обаче и никакви детайли не забелязвате.

На 1:40 са момиче и момче - загледайте се отзад на врата за косите й, които видимо са вдигнати нагоре - после вижте формата на лицето и по-конретно очите - от 1 км. си личи, че това е женски образ. А другото - дънковата й риза, за разлика от тези на другите, е на петна - и на двата кадъра си личи. Първият е някъде в между 1:34-1:38 - не се сещам точно.

 

fa5946d983b1ace0.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер кьорави сте обаче и никакви детайли не забелязвате.

На 1:40 са момиче и момче - загледайте се отзад на врата за косите й, които видимо са вдигнати нагоре - после вижте формата на лицето и по-конретно очите - от 1 км. си личи, че това е женски образ. А другото - дънковата й риза, за разлика от тези на другите, е на петна - и на двата кадъра си личи. Първият е някъде в между 1:34-1:38 - не се сещам точно.

 

fa5946d983b1ace0.jpg

Обръснато момиче? :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обръснато момиче? :dontgetit:

Абе, пичът й е вдигнал косата нагоре - не виждаш ли космите отзад. Ако беше обръсната щеше да е оформена отзад, а то си личи, че не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека я въртят, заслужава си тези песни да достигнат и до друга публика. Интересно ми е докъде ще стигне тази поп кариера на Цветелина.

Трудно е да се пробие в тези медии, но тя има голям финансов ресурс и едва ли й е проблем. Въпрос е как ще я възприема публиката, че там пари не играят,ако песента е тъпа, но ето че се старае да залага на години поп песнички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доникъде няма да стигне тази кариера, докато е в Пайнер. Още 1-2 дни редовните зрителите да засекат клипа по The Voice и ще видите каква жлъч ще се сипе на страницата им пак. Нищо, че я излъчват. Те не говорят в предаванията си за нейните песни, не я канят за гост, песента не участва в класациите им.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен, че е по-умна и с по-добро музикално образование е и по-талантлива от повечето. Не знам тя ако е некадърна, Ивана трябва да 2 музикален инвалид - щото нейните възможности стигат само до кръчмарски песни , кавъри и кебапчета ...

Ивана, драги, може да ти пее 4 часа на живо и гласът ѝ няма да трепне...а тая овца бездарна, като е толкова талантлива защо пее на плейбек или с live записи?? А защо тая много талантливата, в редките случаи, когато пее на живо стои като закована на сцената и не смее да мръдне..Да ти кажа ли защо, защото от толкова много музикално образование явно всичко друго е научила, ама не и най-важното - да диша правилно. Та затова, много талантливата въпреки всички пари, които се хвърлят за нейната кариера никога не стана нещо голямо...

 

 

А въобще, Сашенце, да ми пишеш на мене като ми намесваш Ивана...знаеш къде да си ги завреш тия аргументи, защото пуберчетата тук може и да ти се връзват на глупостите, ама на мене си ми ясен. Тъй, че ай седи си кротко и ако ще говориш, говори за Цура и колко е талантлива :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо, момчета се целуват, те ги показват точно в предния кадър с лицата им.

Остави го, той е хомофоб. :D

 

Момчета са, разбира се. Едният е този от клипа на Есил, където се гримира а-у.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави го, той е хомофоб. :D

:roll1:

Песента е жестока, отиват й на Цуца такива песни. Слушам си я с кеф и хич не се терзая като Иван дали ще й върви кариерата и дали ще я канят в Дъ Войс :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави го, той е хомофоб. :D

 

Не, "аз съм реален човек".

Дадох ви доказателства, просто на вас ви се иска май да се мляскат някви там. :1000 (29):

Има ли значение изобщо... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, "аз съм реален човек".

Дадох ви доказателства, просто на вас ви се иска май да се мляскат някви там. :1000 (29):

Има ли значение изобщо... :mf_surrender:

Иска му се, но в клип на Гло :1000 (29): Ама тя изпусна момента, в "Обратни фенове" трябваше :3fdb8960598fa63e:

И не, няма значение, песента е трепач и хич не гледам клипа :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Песента е жестока, отиват й на Цуца такива песни. Слушам си я с кеф и хич не се терзая като Иван дали ще й върви кариерата и дали ще я канят в Дъ Войс :happyppl:

O, не се терзая изобщо. Просто отговорих на някого, който отвори тази тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, "аз съм реален човек".

Дадох ви доказателства, просто на вас ви се иска май да се мляскат някви там. :1000 (29):

Има ли значение изобщо... :mf_surrender:

МолА ти се, не ми спори! Не ме карай да питам въпросния... :D

 

d41056aca981905a.jpg

 

5b295a232bc22bd5.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя никой ли не се пита колко пари дава Цветелина Янева, за да й пише Килата трета подред песен .... :mf_surrender:

Както да се питаме - то е ясно,че са много пари.

Като има - дава. Още ли има изненадани от финансовото положение на Янева.

Нека инвестира в музика, а не като Мара само във фотосесии, почивки и нови прически.

 

PS.Както каза Кали че някой на наградите са били със сценография за 20 хиляди отново се имаше предвид невероятния декор на Янева - с 20 хиляди певици като Яница,Татяна и Юнона ще направят по 10 клипа всяка :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...