Jump to content



Коя певица загуби най-много фенове последните години...?


Коя певица загуби най-много фенове последните години?  

132 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 52
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Анелия - загуби хората харесващи предния й стил и се набута в комерса, където свои фенове ще намери трудно, защото има десетки други със същите песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Анелия може би, и двете се хлъзнаха по комерса, макар, че първата напоследък се пооправи. Андреа също. Но не говоря за тези фенове по форумите, а тези, които просто им симпатизираха.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спада в броя на феновете е и спад в качеството на продукцията.

Най-рязко се забелязва при Круела де Вил, при Емануела и при Глория, като от третата никой не се отрича напълно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Ивана - заради лицемерното поведение и уникално тъпите песни които пуска от около 7-8 години насам . Както и кофти вида на евтина чалгарка .

 

2. Глория - в другата тема е обяснено подробно .

 

От части включвам и Преслава заради курвенското и долно държание + наркоманските изцепки из София .

Анелия - заради комерса . Но при тях двете не се забелязва толкова , колкото при Гло и Ванча

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Райна.В началото тръгна доста добре, първите няколко години имаше голям интерес, фенове, яки песни, след това не знам какво стана но към днешна дата и според мен тя не вълнува абсолютно никой...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория, Анелия и Преслава.

 

Глория стана еднотипна.

Анелия не е това, което феновете й очакват.

Преслава тотално ми беше паднала в очите след едно участие, но реших да й простя. :D От време на време си прави страхотни песни. И имам сантимент.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия, Гергана и Райна.

Много жалко за последните 2, защото на времето имаха стабилна публика, големи хитове, имаше масова истерия по тях, а към днешна дата едни никаквици като Баница, Йонона, ломската перла и бездарната Хуянг са по-активни и успешни от тях.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...