Jump to content



Online: Деси Слава - Не го прави


Препоръчани коментари

  • Отговори 135
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента ме кефи от първо слушане на Наградите! Сега с клипа, който е страхотен, звучи още по-яко! Дали ще стане хит или не, не ме интересува толкова, за мен е важно да представя подобни проекти, аз ще съм много доволен! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така .. аз съм фен на друга изпълнителка и надали мога да съм обективен напълно, но все пак:

 

Постарали са се с видеото и ефектите, както и реквизитите за него са интересни, но не е нещо нехарактерно за клип на Ники Нанков. "Счупени неща" например е в пъти по-добър, със страхотна операторска и режисьорска работа.

И все пак, трябва да се отбележи, че Десислава не направи какъвто и да е клип, а се е постарала, въпреки че няма нищо интересно в клипа фактически, като в този на Цветелина, например. Десислава е hot. :D

 

Песента, според мен няма нищо общо с думата хит. Микс от "Моето слабо място" и "Take shelter". Само, че песента на Преслава е къде, къде по-запеваема. За сега песента ми звучи като по-скоро неуспешен опит. Да видим какво ще направи с другите композитори, интересно ми е. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше ясно, че са чопнали оттук-оттам. Така работят нашите режисьори. Но се е получило доста силно като картина и идея. Поне не е едно към едно, както много от клиповете на Жалка, както и на Мара отварачката.

Песента няма да бъде хит като гледам. Не, че е лоша, но нещо като "Престъпно е". :whistling:

Все пак силно завръщане. Да подготвя следващата песен.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е резачка, видеото - лудница! :1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

Такива проекти ме кефят - от А до Я без забележка.

Невероятно добре направен клип от Нанков. Като цветове и филтри е в неговата стилистика, но това с водата е станало много добре.

Подобно на Боже,прости, приветствам такъв тип клипове, които са си "имиджови", но направени по страхотен начин с оригинални и интересни идеи за нашата публика. И да е взаимствано, поне е направено перфектно. Деси Слава изглежда невероятно.

Но ....какво става със самопродуцирите й видеа - нали щяха да пускат в Планета тези, които е одобрил чичо Митко и са в HD качество...Не го прави не е първото видео на Деса на това високо ниво - много от клиповете й в този период без голям продуцент са също на високо ниво ... Жалко, ако всичко е било просто приказки. А и предполагам тя пее тия песни по участия - нали целта на Планета е да популяризират репертоара й - Най-неправилния мъж, Два магнита, Усещам, Пусни го пак, ЧЕРЕН СНЯГ, Два магнита... Дори видеото на Лъжа е над нивото на много от продукцията, която излиза днес по Планета.

Жалко за хубавите песнички и видеа ... Айде за на Ваня не ме е яд толкова, правата са в АРА но Деса.... Дано поне пусне повече проекти тази година, да запълни ефира на Планета... Да не говорим за Славатроника и песните, достойни за Плената и Планета Фолк... Не можа да си уреди хубаво нещата с Пайнера. Дано поне сега той си припомни за каква сила говорим с артист като Деси Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно бе, как не се е сетила.... цццццццц...

Няма значение, аз вече съм на 50ти риплейи пети оргазъм, така де... :3fdb8960598fa63e:

Да, потъва, виждаме как се потапя цялата във водата и крайните кадри вече са водни - как затваря очите си и цялата картинка с фейд става тъмна.

Може би са искали да оставят края отворен, но.... не ми допада много.

Ето това е проект - всичко е със замисъл, песента е един път, страхотно звучене, клипчето е с нестандартни цветове - много ги е страх да вкарват такива.

Браво на Десислава, доста силно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава винаги ми е харесвала като изпълнител. Много се радвам, че отново е в Пайнер, защото виждам още мнооого, което може да покаже на аудиторията си. Още като чух песента на концерта, супер много ме изкефи - много модерно звучене, текста е на ниво.. абе останах силно изненадан. А сега и клипа - ненормално добър! Б Р А В О!! На това му се вика завръщане, дано продължи в същия дух. Всичко е отлично!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

зайка пак не е доволна,то не е ли да си врътнеш гюбека ,не става песента :D

 

На теб лук ли си, какъв си ще ти кажа,че кючеци и цигании изобщо не обичам. Но тука само имаме една красива Деси Слава в началото и това е. Дори с пуловера и онези бели гащи каквото е там, изглежда ужасно, а песента е отвратителна- различно звучене не става, на Преслава "Нашето любов" е хубава песен, не и тази. Както казах- много шум за нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много сте преувеличили всички, че не е истина. Нито видеото е невиждано, нито е най-доброто. Но със сигурност е най-доброто на Десислава от години насам. Като има къде да й въртят клиповете, нормално е да залага и на тях, но не сме забравили годините, в които предлагаше клипове на ниво Милица. Песента е скучна, няма никакъв хитов потенциал в себе си, дори Зайчето имаше, но тази Не!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много сте преувеличили всички, че не е истина. Нито видеото е невиждано, нито е най-доброто. Но със сигурност е най-доброто на Десислава от години насам. Като има къде да й въртят клиповете, нормално е да залага и на тях, но не сме забравили годините, в които предлагаше клипове на ниво Милица. Песента е скучна, няма никакъв хитов потенциал в себе си, дори Зайчето имаше, но тази Не!

 

+1111111111111111111111111

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо изхождате от собствените си вкусове? Досега всеки си е изразил мнението.

За теб е скучна - за мен не е, за мен е интересна даже.

Звученето й е съвсем различно от всичко досега - точно такива песни ни трябват, както и такива като "Моето слабо място".

И за нея казвахте, че е странна и няма да е хит - но разби всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много сте преувеличили всички, че не е истина. Нито видеото е невиждано, нито е най-доброто. Но със сигурност е най-доброто на Десислава от години насам. Като има къде да й въртят клиповете, нормално е да залага и на тях, но не сме забравили годините, в които предлагаше клипове на ниво Милица. Песента е скучна, няма никакъв хитов потенциал в себе си, дори Зайчето имаше, но тази Не!

 

Дори и само енергията, която е придала с изпяването си, е предпоставка за хит. А то и музиката, и текстът са готини. Да не ти харесва - разбирам някак, но пък да кажеш скучно на това.. е нелепо.


Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб лук ли си, какъв си ще ти кажа,че кючеци и цигании изобщо не обичам. Но тука само имаме една красива Деси Слава в началото и това е. Дори с пуловера и онези бели гащи каквото е там, изглежда ужасно, а песента е отвратителна- различно звучене не става, на Преслава "Нашето любов" е хубава песен, не и тази. Както казах- много шум за нищо.

 

лук белиш ти мила в кухнята на ресторантчето където работиш,не ме бъркай с него....1000%20(29).gif

всеки има право на вкус,та дори и лош!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...