Jump to content



Годишни музикални награди на ТВ Планета


Препоръчани коментари

Сега определено разбирам защо някои хора ми говореха, че не искат да влизат повече тук, защото е гнездо на оси.

 

Как все едни и същи пишат какво било едно време? То си личи, че не познавате жанра от самото начало. Къде се напъвате?

 

Ивана... ХАХАХАХААХ

Как все едни и същи омаловажават Ивана, а издигат Кралицата в култ нищо, че тя се държи дръпнато и невъзпитано с тях. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам от къде идва това схващане, че 2003-2004 Глория била над Ивана - първата имаше само "Крепост", "Феникс", "Присъда" и "Не сме безгрешни" като по-големи хитове в тези години, на Ивана са много повече - "Шампанско и сълзи", "Безумна цена", "Стара история", "Освободете дансинга", "Нещо нетипично", "Като на 17", "Ах тези пари" ..

 

Отделно, че към днешна дата песните на Ивана от онези години се помнят доста по-масово.

Та, Сенуж - лидерския период на Ивана далеч не е само 2005 - като започнеш от края на 2003 до първата половина на 2006 някъде.

 

Първо,Ивана бе лидер до есента на 2006 (даже тогава бяха почти наравно),когато Преса извади "Лъжа е" и бруталния албум "Интрига" и изрита Ивана от върха.На следващата година Ивана хептен загуби почва под краката си и пусна някакви абсурд,парти миксчета и бълвочи с който сложи прекрасен завършек на кариерата си.

2003 Глория прави концерт,напълва зала 1 НДК,масова любимка,има множество хитове през този период - "Ледена кралица","Заблуда","Феникс","Очакване","Крепост","Не заслужаваш",има по-добър прием на РД на Планета.

2004 закрива турнето,има страхотен прием на РД,"Не сме безгрешни" завършва под номер 2 за хитовете на годината,има бруталния дискотечен хит "Намери си майстора" и "Присъда",която и до днес се слуша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как все едни и същи омаловажават Ивана, а издигат Кралицата в култ нищо, че тя се държи дръпнато и невъзпитано с тях. :mf_surrender:

Имам основание да имам кофти мнение за Иваната ви, базирано на лични впечатления, и може би знам много неща за нея като човек, които вие не знаете, но не е мястото тук да злепоставям когото и да било. Хитове жената има, но доста преувеличавате относно статута й. Коментирали сме го много пъти, че е медиен продукт. Не съм казал, че не се е скъсала от работа. Не съм казал, че нямаше пик. Но правите ли разлика между пика на Тони и Глория с този на Ивана? И не сме 2005 вече, ерата на Индира свърши. Тя Глория хубаво й го каза: "Мегазвездите са само Лили и Йорданка". Толкова. Сега си пуснете "Долу-горе" и успокойте топката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито Глория, нито Деси Слава имат аурата на Ивана, с която тя държеше масово българите, просто не носят достатъчно кръчма в себе си. А който е по-близо до кръчмата, той предизвиква повече емоция в хората, това е доказано и продължава да се доказва за попфолка. Сравнете например "Дай ми" и "Кой", с които Галена спечели "Певица на 2013", вижте просто как истинският хит "Кой" е кръчмарският хит, а другото бе бутафория с по-малко от година срок на годност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито Глория, нито Деси Слава имат аурата на Ивана, с която тя държеше масово българите, просто не носят достатъчно кръчма в себе си. А който е по-близо до кръчмата, той предизвиква повече емоция в хората, това е доказано и продължава да се доказва за попфолка. Сравнете например "Дай ми" и "Кой", с които Галена спечели "Певица на 2013", вижте просто как истинският хит "Кой" е кръчмарският хит, а другото бе бутафория с по-малко от година срок на годност.

 

И Преслава не носи кръчмарското в себе си,а измести Ивана на върха и още е там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не забравяме, че не друг, а именно Ивана даваха по тв, задето не си плащаше данъците, но от миналата година се прави на добрата самарянка и благотворителка. Трябваше ли и за това да получи награда? Това беше падение онази вечер и ме потресе. Да й бяха дали за 15 г. по-добре. Посланик на доброто. ОМГ. Иначе изнасяме концерти на бивши любовници затворници от "Канарите" и... да не продължавам... за поръчкови статии срещу колежки и за продажничеството за награди... В същото време човек, който плюе по жанра, но който продължава да възпява цинизми, които зад кадър нарича "чекии", а пред кадър обяснява как от нейната уста звучели като "поезия". За тази ли Ивана ми говорите, вие сериозно ли??? АХАХАХАХ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та... положението беше следното. 2007ма... Преса беше лидер, но Ивана се приемаше като голям изпълнител. Така, както през 2003 година беше между Ивана и Глория. 2004-та си беше годината на Ивана, просто Гло държеше позиции все още.

БТВ... сгромолясването на Ивана през 2007ма не беше по-епично от това на Гло от 2005-та. И двете за дълго останаха в десета глуха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това adorable много злобно, бре. :D :D Ще кажеш, че Ванчето му е отмъкнала уискито и е излязла с него в НДК. :D

Ама каква злоба, истини казвам. :)

 

И да подчертая, харесвам много песни на Ивана и много нейни албуми имам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Държа да подчертая,че Глория е класа сравнена с втората,при която само мешаната скара липсва на сцената.

А и едно въпросче,ако Ивана е неземната любимка на народа,импертарицата на жанра,защо толкова бъзро се срина и бе ритната като куче от голямата сцена,а именно турнетата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Преслава не носи кръчмарското в себе си,а измести Ивана на върха и още е там.

 

А, носи си го. Преслава е идеална в кръчма. "Водка с утеха" ѝ е нейният кръчмарски хит.

 

Държа да подчертая,че Глория е класа сравнена с втората,при която само мешаната скара липсва на сцената.

А и едно въпросче,ако Ивана е неземната любимка на народа,импертарицата на жанра,защо толкова бъзро се срина и бе ритната като куче от голямата сцена,а именно турнетата?

 

И кой е казал, че това с мешаната скара е лошо? Това са българите - ядат кебабчета и салата, пият ракия, танцуват, лафят си и правят секс. Чалгата олицетворява този бит и му е като музикален съпровод, Ивана пък пасва страхотно на това всичкото.

 

А това същото нима не се е случило с Глория, ама нея я изтъкваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам основание да имам кофти мнение за Иваната ви, базирано на лични впечатления, и може би знам много неща за нея като човек, които вие не знаете, но не е мястото тук да злепоставям когото и да било. Хитове жената има, но доста преувеличавате относно статута й. Коментирали сме го много пъти, че е медиен продукт. Не съм казал, че не се е скъсала от работа. Не съм казал, че нямаше пик. Но правите ли разлика между пика на Тони и Глория с този на Ивана? И не сме 2005 вече, ерата на Индира свърши. Тя Глория хубаво й го каза: "Мегазвездите са само Лили и Йорданка". Толкова. Сега си пуснете "Долу-горе" и успокойте топката.

 

 

Не, ти се успокой Стефчо :) Ивана ако е лош човек, то Глория не знам каква да я нарека...Айде моля ти се, аз да не започвам да изреждам какво знам за Глория и какви са ми личните впечатления от нея....А ти в момента си един голям лицемер, защото и ти многократно си се сблъсквал с гадното поведение на любимката си, но продължаваш да я защитаваш и хвалиш....И това ако не е мазохизъм, не знам как да го нарека по друг начин! На колко години си станал не спря да я защитаваш тая надута, лицемерна, злобно-амбициозна пуйка...И само и аз да подчертая, че имам първите албуми на Глория и харесвам поне 70% от творчеството й, но като човек не струва и не ми противоречи! От 2005 някъде не съм й фен. От тази година до днес все едно гледам друг човек и друг изпълнител, нищо общо с това, което беше в началото. Някога може и да е предизвиквала истерия, но беше мноооооооооого отдавна....Днес младите гледат на нея с безразличие....Тя няма песни за консумация от младите, колкото и да се напъва да прави някакви според нея модерни денсове. Силата й е в баладите, но такива по дискотеките не пускат, а по кръчмите не пеят нито една нейна песен....Остави го ти Сашо Роман, той самия Митко Пайнера й го каза - НЯМА ХИТ, трябва й хит. Сега недейте да се хабите и ти, и другите кралски "поданичета" да ми давате определения за хит и че Глория не прави песни-еднодневки за дискотеките, не иска да работи с Оцко Боцко, Пашев, Кости и СИЕ. Айде стига, стисната е просто, не че не иска хит. Ако не искаше хит, защо тогава пуска тия хаус-денс простотии дето само тя си ги слуша? Еми защото иска да се прави на модерна, да не е я наричат ретро певица като по-старите й колежки със златнит хитове, но истината е, че даже и титлата "ретро певица" не заслужава....Толкова е озлобена, че просто няма накъде, не може да се впише в днешната картинка и добре че са подмазващите й се верни фенчета, че да не изпадне съвсем в депресия....Но някой ден ще пораснете и вие, и тя ще остане като гъба сама на поляната....Била се учила Ивана от Глория и пеела нейните песни по таверните...А Глория кво е правила някога? Пеела на Тони Дачева и тя я учила как да си пише текстовете и музиката...И след толкова години още се усеща имитиацията на Цеца и Драгана....С това сръбско-естрадно пеене за никъде не става вече! И ако обичаш, по-голям съм от теб, не съм бил на 3-4 годинки, когато Тони Дачева и орк. Кристал бяха хита в държавата, а Глория едва е прохождала....И чакай да се сетя само и за онова смешно изречение, че Глория била първа във всичко...."Първата СЛЕД РЕНИ със самостоятелен концерт" Хахахахаах Просто не мога....И само като се сетя сега след поста ми колко обяснения ще има как Глория е супер велика и аз нищо не разбирам....ех, как да не се смея от сърце?! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак захапахте Ивана... Какво е това омаловажаване на кариерата й като цяло, не мога да разбера. И стига с тези сравнения с Глория - всяка си има своите успехи и е силна по своему, същевременно си е с недостатъците. Не знам колко е лицемерна Ивана, какви мизерии е правила, но е може би единствената, за която хора, неслушащи чалга са ми споделяли, че са плакали на нейни песни. Още нещо - по събори е слизала при хората, прегръщала е бабите, карала ги е да се чувстват специални. Неслучайно прозвището "Певицата на народа" е дадено именно на Ивана.

 

И пак да кажа - когато връчваше наградата на Галена Ивана изглеждаше страхотно с този костюм! :Vishenka_05: Някой неин почитател да си я сложи на подпис така, че да й се порадваме още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, ти се успокой Стефчо :) Ивана ако е лош човек, то Глория не знам каква да я нарека...Айде моля ти се, аз да не започвам да изреждам какво знам за Глория и какви са ми личните впечатления от нея....А ти в момента си един голям лицемер, защото и ти многократно си се сблъсквал с гадното поведение на любимката си, но продължаваш да я защитаваш и хвалиш....И това ако не е мазохизъм, не знам как да го нарека по друг начин! На колко години си станал не спря да я защитаваш тая надута, лицемерна, злобно-амбициозна пуйка...И само и аз да подчертая, че имам първите албуми на Глория и харесвам поне 70% от творчеството й, но като човек не струва и не ми противоречи! От 2005 някъде не съм й фен. От тази година до днес все едно гледам друг човек и друг изпълнител, нищо общо с това, което беше в началото. Някога може и да е предизвиквала истерия, но беше мноооооооооого отдавна....Днес младите гледат на нея с безразличие....Тя няма песни за консумация от младите, колкото и да се напъва да прави някакви според нея модерни денсове. Силата й е в баладите, но такива по дискотеките не пускат, а по кръчмите не пеят нито една нейна песен....Остави го ти Сашо Роман, той самия Митко Пайнера й го каза - НЯМА ХИТ, трябва й хит. Сега недейте да се хабите и ти, и другите кралски "поданичета" да ми давате определения за хит и че Глория не прави песни-еднодневки за дискотеките, не иска да работи с Оцко Боцко, Пашев, Кости и СИЕ. Айде стига, стисната е просто, не че не иска хит. Ако не искаше хит, защо тогава пуска тия хаус-денс простотии дето само тя си ги слуша? Еми защото иска да се прави на модерна, да не е я наричат ретро певица като по-старите й колежки със златнит хитове, но истината е, че даже и титлата "ретро певица" не заслужава....Толкова е озлобена, че просто няма накъде, не може да се впише в днешната картинка и добре че са подмазващите й се верни фенчета, че да не изпадне съвсем в депресия....Но някой ден ще пораснете и вие, и тя ще остане като гъба сама на поляната....Била се учила Ивана от Глория и пеела нейните песни по таверните...А Глория кво е правила някога? Пеела на Тони Дачева и тя я учила как да си пише текстовете и музиката...И след толкова години още се усеща имитиацията на Цеца и Драгана....С това сръбско-естрадно пеене за никъде не става вече! И ако обичаш, по-голям съм от теб, не съм бил на 3-4 годинки, когато Тони Дачева и орк. Кристал бяха хита в държавата, а Глория едва е прохождала....И чакай да се сетя само и за онова смешно изречение, че Глория била първа във всичко...."Първата СЛЕД РЕНИ със самостоятелен концерт" Хахахахаах Просто не мога....И само като се сетя сега след поста ми колко обяснения ще има как Глория е супер велика и аз нищо не разбирам....ех, как да не се смея от сърце?! :)

В София съм, горе-долу съм в тези среди. В смисъл избягвам ги вече, тъй като смятам певиците за елементарни жени и не търпя педалчетата около тях. Но има разни агенти, намира се кой да ме информира. В годините достатъчно лично съм придобил впечатления, за да се отвратя от някои неща. И вече просто ходя да се забавлявам. Та, исках да кажа, че имам наблюдения. Защо да не ги изразя? Няма да се отрека от нищо, което съм направил за Глория, но ти май тези дни не си видял какво я направихме в бука й и не знаеш какво я правим по принцип и кой какъв е по участията. От феновете на Ивана критика към нея не съм видял. Нищо лично. Просто изразих възмущение от понякога твърде лицемерните й прояви и двойни стандарти и купени награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В София съм, горе-долу съм в тези среди. В смисъл избягвам ги вече, тъй като смятам певиците за елементарни жени и не търпя педалчетата около тях. Но има разни агенти, намира се кой да ме информира. В годините достатъчно лично съм придобил впечатления, за да се отвратя от някои неща. И вече просто ходя да се забавлявам. Та, исках да кажа, че имам наблюдения. Защо да не ги изразя? Няма да се отрека от нищо, което съм направил за Глория, но ти май тези дни не си видял какво я направихме в бука й и не знаеш какво я правим по принцип и кой какъв е по участията. От феновете на Ивана критика към нея не съм видял. Нищо лично. Просто изразих възмущение от понякога твърде лицемерните й прояви и двойни стандарти и купени награди.

 

 

Аз не съм казал, че ти си като онези "подмазващите се" и си от техния отбор, напротив, знам, че по принцип си интелигентно момче и отправяш обективна критика, която е доста на място....Но уви, Глория не цени и не обича фенове от твоя тип. Точно затова съм учуден как след всичкото й кофти отношение към теб и други хора като теб, я защитвате. Затова казах, че е мазохистично. И сега да плачемЕ ли???!!! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм казал, че ти си като онези "подмазващите се" и си от техния отбор, напротив, знам, че по принцип си интелигентно момче и отправяш обективна критика, която е доста на място....Но уви, Глория не цени и не обича фенове от твоя тип. Точно затова съм учуден как след всичкото й кофти отношение към теб и други хора като теб, я защитвате. Затова казах, че е мазохистично. И сега да плачемЕ ли???!!! :D

Виж, ходя по мероприятия всякакви редовно - мога да преценя коя каква е, по участията най-много си личи.

 

Няма угодия, каквото и да кажа - добро или лошо за която и да било, винаги се намира някой, който ми размята това. :mf_surrender:

 

Може би очакваше романи като едно време, но не, осъзнал съм се и не знам защо живееш с представата за онова време. Аз мога сам да си прецея кога какво е заслужила Глория и кога да спра. Знам какво правя. Говорихме за наградите.

 

А Ивана не е проявявала към фенове кофти отношение хич... Затова Хубена и още кой там се отдръпнаха от нея. И тя не е идеална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова Хубена и още кой там се отдръпнаха от нея. И тя не е идеална.

Между другото кирливите ризи на Глория всеки, който е от по-дълго време по форумите, ги знае. А тази история за Ивана така си остана една голяма загадка от години...казвали са ми горе-долу за какво иде реч, но никой не го е написал публично. Голямо криене. От тази гледна точка май нейните фенове са по - верни или аз не знам точно каква дума да използвам в случая. :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото кирливите ризи на Глория всеки, който е от по-дълго време по форумите, ги знае. А тази история за Ивана така си остана една голяма загадка от години...казвали са ми горе-долу за какво иде реч, но никой не го е написал публично. Голямо криене. От тази гледна точка май нейните фенове са по - верни или аз не знам точно каква дума да използвам в случая. :1000 (29):

Ами не знам думата, но те си отговорят за себе си. Извинявам се, сред феновете на Глория има страшни зомбита, които изпадат в делириуми, но има и такива, които никак не цепят басма - вече тя си избира на кого да се довери, но не си мислите, че харесва лизачите, това е поза от възпитание. Иначе на мен тука ми скачат, ама разликата е, че аз се кефя на Ванча, знам й песните и утре без проблем ще отида на нейно участие и ще се раздам. И това няма да е лицемерно от моя страна. Просто съм на мнение, че не сме тук само за да казваме хубавата страна, а аз не се осланям на клюки от жълти вестници за мойте наблюдения и коментари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм казал, че ти си като онези "подмазващите се" и си от техния отбор, напротив, знам, че по принцип си интелигентно момче и отправяш обективна критика, която е доста на място....Но уви, Глория не цени и не обича фенове от твоя тип. Точно затова съм учуден как след всичкото й кофти отношение към теб и други хора като теб, я защитвате. Затова казах, че е мазохистично. И сега да плачемЕ ли???!!! :D

Не,тя Глория просто не обича феновете,които й казват истината в очите,което е най-големият й минус.Изцепките й в последните дни дори не заслужават коментар,такова иронично и низко поведение... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак да кажа - когато връчваше наградата на Галена Ивана изглеждаше страхотно с този костюм! :Vishenka_05: Някой неин почитател да си я сложи на подпис така, че да й се порадваме още.

 

Сложил съм, още от вчера :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Ивана не е проявявала към фенове кофти отношение хич... Затова Хубена и още кой там се отдръпнаха от нея. И тя не е идеална.

 

Хубена си е в много добри отношения с Ивана. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можеш да направиш реална оценка,защото не си живял в онези времена,когато Тони Дачева,Глория и Румяна са били единствените и най-обичаните поп-фолк певици.Ако не беше Деса(ако не бе напуснала Пайнер) сега нямаше да коментираме Ивана,защото тя щеше да бъде на ниво Райна,Нелина и сие.

По-голям съм от теб, така че имам по-големи наблюдения. Харесвам Глория повече, но Ивана е била по-успешна когато изгря, многоооо по-успешна от тея двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...