Jump to content



Турне на ТАТЯНА


Препоръчани коментари

Всички знаем, че Татяна вече е от сериозните имена в поп фолка с 13 години кариера и безброй хитове. На всички нас ни се иска да има такова турне и беше време някой да заговори за него. Да, странно е че го правя аз, но ми писна да я пренебрегват. Заслужава нещо грандиозно да се случи с нея и мисля, че това е най-подходящо.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Да, разбирам, чувствате се застрашени, че вашите любимки ще бъдат засенчени и смачкани. Но моля да се пише по темата и да не се избиват комплекси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да бъде 100% наживо. Да включи ГОЛЕМИТЕ 5: "БИДИ ФЕР", "ТИ, МОЯ СЪДБА", "ХИЛЯДИ СЪЛЗИ", "ФАТАЛНА ЖЕНА" И "ОСТАНИ".

 

Аз лично най-много харесвам "Крадец на сънища", може да я миксира със затворническата балада.

 

Задължително пироефекти на "Да й кажа ли" и "А уж не бях такава".

 

Много се двуомя за "Ще полудея", голям хит беше наистина, но клипа много ме дразни. :feminist_en:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето така седят нещата като се пускат теми в стил папката на Тотя във форума на Планета.

Предлагам раздел "Блянове и надежди в поп-фолка". Така всички луди ще се изявяват на свобода. Даже единият фен на Магда, който още не се е идентифицирал ще има уникалната възможност да я посъветва да стане кандидат за президент.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля,че заслужава да тръгне някога на турне.

Едва ли ще събере 1000 души.Ем,успех. :D

 

А, повярвай ще се съберат. На промоцията ѝ в "Приказките" имаше 3 автобуса от родния и град. То на Анелия да не би да са били много, като нищо Татяна ако се навие на нещо подобно ще я засенчи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, разбирам, чувствате се застрашени, че вашите любимки ще бъдат засенчени и смачкани. Но моля да се пише по темата и да не се избиват комплекси.

O, да, приказките за застрашените любимки от години ги четем. Айде, докога ще се кани да ги разбие тия любимки? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да бъде 100% наживо. Да включи ГОЛЕМИТЕ 5: "БИДИ ФЕР", "ТИ, МОЯ СЪДБА", "ХИЛЯДИ СЪЛЗИ", "ФАТАЛНА ЖЕНА" И "ОСТАНИ".

 

Аз лично най-много харесвам "Крадец на сънища", може да я миксира със затворническата балада.

 

Задължително пироефекти на "Да й кажа ли" и "А уж не бях такава".

 

Много се двуомя за "Ще полудея", голям хит беше наистина, но клипа много ме дразни. :feminist_en:

 

Много трезво виждане на нещата. Харесва ми как мислиш. Според мен трябва да има и част в концерта с народни песни. Излел е Дельо, Македонска хубост, 10 свеки и Горда съм българка. Друга част да е с ретро хитове: Изброените от теб по-горе + Дадох, Кажи ми ти, Страст в очите и Сбогом, моя любов. А за начало: Да ѝ Кажа ли, А уж не бях такава, Твоя от А до Я и Ladies night. Ще стане супер концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много трезво виждане на нещата. Харесва ми как мислиш. Според мен трябва да има и част в концерта с народни песни. Излел е Дельо, Македонска хубост, 10 свеки и Горда съм българка. Друга част да е с ретро хитове: Изброените от теб по-горе + Дадох, Кажи ми ти, Страст в очите и Сбогом, моя любов. А за начало: Да ѝ Кажа ли, А уж не бях такава, Твоя от А до Я и Ladies night. Ще стане супер концерт.

 

Народни песни? Пълен абсурд, хората са отишли да гледат Татяна, да танцуват, да се забавляват, народните песни изискват друг тип мероприятие.

 

"Страст в очите" и "Дадох" искам да се заменят с "През сълзи обичам те" и "Допинг".

 

В крайна сметка нека има повече песни от хитовия пост-2009 период, в който показа по-голяма част от потенциала си.

 

Ооооо, и "Събота вечер" трябва да е вътре, прекрасен хит за жителите на по-малките населени места, даващ им стимул да се забавляват и да се радват на живота.

 

Аз предлагам да се ограничи до около 20 заглавия, само най-хитовото.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Народни песни? Пълен абсурд, хората са отишли да гледат Татяна, да танцуват, да се забавляват, народните песни изискват друг тип мероприятие.

 

"Страст в очите" и "Дадох" искам да се заменят с "През сълзи обичам те" и "Допинг".

 

В крайна сметка нека има повече песни от хитовия пост-2009 период, в който показа по-голяма част от потенциала си.

 

Ооооо, и "Събота вечер" трябва да е вътре, прекрасен хит за жителите на по-малките населени места, даващ им стимул да се забавляват и да се радват на живота.

 

Аз предлагам да се ограничи до около 20 заглавия, само най-хитовото.

 

Да, за турнето май е по-добре така, но за финалния концерт в Арена Армеец да сложи народната китка. 20 са ттвърде малко песни според мен, не знам коя по-напред да си избере. Или да направи пролетно и лятно турне, че да е всичко 6.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак па Арена Армеец? Татяна не е Слави Трифонов, ще ме прощаваш. :helpsmilie: "Универсиада" й е напълно достатъчна. Ако е лятото - ст. "Академик".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...