Jump to content



Турне на ТАТЯНА


Препоръчани коментари

Чак па Арена Армеец? Татяна не е Слави Трифонов, ще ме прощаваш. :helpsmilie: "Универсиада" й е напълно достатъчна. Ако е лятото - ст. "Академик".

 

Да, малко се изхвърлих, но е хубаво човек да си поставя една идея по-големи цели от постижимите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Да пусне реклама по радиото и спонсорирана връзка във Фейсбук.

 

Мърчандайза е много важен. Не искам кофтите календарчета и скицници на "Пайнер".

 

Тениски, шапки, чаши "Татяна" и кибрит "Фатална жена" е добро начало.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да пусне реклама по радиото и спонсорирана връзка във Фейсбук.

 

Мърчандайза е много важен. Не искам кофтите календарчета и скицници на "Пайнер".

 

Тениски, шапки, чаши "Татяна" и кибрит "Фатална жена" е добро начало.

 

Мале, направо ще и кажа да те наеме, много си в час с нещата, тва е мега идейно и друга не го е правила.

 

 

П.п. Име за турнето "Татяна от А до Я" с генерален спонсор магазини за левче "От А до Я".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм счетоводител, известни сме с креативността си по фолк въпросите. :bag: :1000 (29):

 

Напълно сериозно, нека подготви хореография. Хората ще се радват да я видят танцуваща поне в една от песните.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Народни песни? Пълен абсурд, хората са отишли да гледат Татяна, да танцуват, да се забавляват, народните песни изискват друг тип мероприятие.

 

"Страст в очите" и "Дадох" искам да се заменят с "През сълзи обичам те" и "Допинг".

 

В крайна сметка нека има повече песни от хитовия пост-2009 период, в който показа по-голяма част от потенциала си.

 

Ооооо, и "Събота вечер" трябва да е вътре, прекрасен хит за жителите на по-малките населени места, даващ им стимул да се забавляват и да се радват на живота.

 

Аз предлагам да се ограничи до около 20 заглавия, само най-хитовото.

От 2004г. се знаеме и досега не е било да не сме съгласни един с друг. И тук така. Харесва ми избора, който си направил. И все пак, аз смятам, че е задължително да има една част с народни песни. Особено по малките градове хората много се забавляват на народна музика и ще танцуват хора, това е сигурно. Освен това Татяна има достатъчно много народни песни. Да не говорим, че има в репертоара си и великата Излел е Дельо хайдутин, и макар да не я пее като Валя Балканска, със сигурност може да бъде кулминация на концерт.

 

Иначе не видях да сте казали 2-те ми любими песни, макар че останаха без никаква реализация - "От раз" и "Не ми задавай отговори". Особено втората има страхотен бийт и винаги ме е било яд, че освен някаква тъпа тв версия в Приказките, тая песен не получи друга реализация.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм счетоводител, известни сме с креативността си по фолк въпросите. :bag: :1000 (29):

 

Напълно сериозно, нека подготви хореография. Хората ще се радват да я видят танцуваща поне в една от песните.

 

 

Има такова желание, даже в началото се опитваше да залага на това. Преди година го говорихме, ама тя ако ме слушаше досега да е станала певица на годината. :D

 

От 2004г. се знаеме и досега не е било да не сме съгласни един с друг. И тук така. Харесва ми избора, който си направил. И все пак, аз смятам, че е задължително да има една част с народни песни. Особено по малките градове хората много се забавляват на народна музика и ще танцуват хора, това е сигурно. Освен това Татяна има достатъчно много народни песни. Да не говорим, че има в репертоара си и великата Излел е Дельо хайдутин, и макар да не я пее като Валя Балканска, със сигурност може да бъде кулминация на концерт.

 

Иначе не видях да сте казали 2-те ми любими песни, макар че останаха без никаква реализация - "От раз" и "Не ми задавай отговори". Особено втората има страхотен бийт и винаги ме е било яд, че освен някаква тъпа тв версия в Приказките, тая песен не получи друга реализация.

 

Честно казано в първия си албум добре си реализира песните, ама втория доста го прецака и още ме е яд, защото в него си имаше доста добри попадения. Силно се надявам сега новата ѝ песен да е нещо добро, че след Да ѝ кажа ли нещо не ме кефи какво прави.

 

Бидито на Нарцислав ли се е прекръстил?

 

Не, Биди фер напусна форума и не мисля, че това има общо с темата ми, която е доста по-сериозно отколкото се опитаха да я изкарат феновете на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

П.п. Подгряваща може да е Глория, защото така или иначе тя едва ли ще има концерт. :D

 

Глория концерти е имала и пак ще има. Двете просто нямат място една до друга - факт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Страстта ми провокирай", "Дай ми знак" и "Една история" също от тия неклипираните са яки. :1000 (6):

Да започне с "Раз, два", да продължи с дуета "Най-добра си" и да има пържени кюфтенца с боб, лютеничка, кисели краставички и хлебче безплатно! Задължително с "Ариана" .... за всеки фен, с подгряваща певица Мара-Зурлата с хита "Направи го"!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория концерти е имала и пак ще има. Двете просто нямат място една до друга - факт!

 

Това беше шега, но явно имат, защото имат доста общи снимки, но сега не ми се търси. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше шега, но явно имат, защото имат доста общи снимки, но сега не ми се търси. :D

 

За да направиш турне се иска много повече. На всеки му се иска любимият му изпълнител да направи такова, но трябва да сме реалисти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да направиш турне се иска много повече. На всеки му се иска любимият му изпълнител да направи такова, но трябва да сме реалисти.

 

Колко му е да го направи според теб? С една финансова подкрепа е напълно възможно и съм сигурен, че ако дойде в твоя град и ти ще си там. Както виждаш Турнето на Татяна буди повече отзиви от концерта на Глория. :D (харесвам Глория, не ме нападай пак :D)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко му е да го направи според теб? С една финансова подкрепа е напълно възможно и съм сигурен, че ако дойде в твоя град и ти ще си там. Както виждаш Турнето на Татяна буди повече отзиви от концерта на Глория. :D (харесвам Глория, не ме нападай пак :D)

 

Зависи за какво турне говориш. Ако го прави в по-малки зали, читалища, клубове може и да има публика, но за голямо турне се съмнявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи за какво турне говориш. Ако го прави в по-малки зали, читалища, клубове може и да има публика, но за голямо турне се съмнявам.

 

Първо - направих темата изцяло на шега, да внеса глътка свеж въздух във форума, че бая скука настана.

Второ - след шегата се замислих, че такова нещо може и да има успех. По-скоро концерт, защото съм сигурен, че хора на него ще има доста.

Трето - Татяна е доста подценяван изпълнител и вината е само нейна обаче, има всички качества, но трябва да мисли по-трезво над нещата, да е по-РЕАЛНА като Анелия, а тя сякаш още се лута, въпреки, че се намира кой да я насочи, но не слуша много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Турнето задължително трябва да е с чаршафена тематика ... Иначе няма да е много Тоти стайл ....

 

Мале, култово ще е. Ето, хубаво, че направих тема, доста идеи вече се насъбраха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам да пее песни на колеги, за да се чуят и някакви хитове все пак. :Vishenka_05: Също така да покани за специален гост своята добра приятелка Гергана, с която да разиграят сценката от фризьорския салон, за която Биди говореше - как беше: "Мръдни се, Татяно, аз съм на ред!" :roll1: Това би бил идеален преход от изпълненията на Татяна към изявата на Гергана, би било скандално. :1000 (33): Може и да изпеят заедно "Приятелко ти моя най-добра" на Глория, нали ще се пеят чужди песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам да пее песни на колеги, за да се чуят и някакви хитове все пак. :Vishenka_05: Също така да покани за специален гост своята добра приятелка Гергана, с която да разиграят сценката от фризьорския салон, за която Биди говореше - как беше: "Мръдни се, Татяно, аз съм на ред!" :roll1: Това би бил идеален преход от изпълненията на Татяна към изявата на Гергана, би било скандално. :1000 (33): Може и да изпеят заедно "Приятелко ти моя най-добра" на Глория, нали ще се пеят чужди песни.

 

Сериозно ли се мислиш за оригинален като написа неща дъвкани 1000 пъти? И какво ми намесваш Гергана? Тя ще е в Пакистан през тоя период от време, ще излежава присъдата си. Ако няма какво да кажеш по темата е препоръчително да млъкнеш, а когато ще преразказваш разказ, който си чул от мен, поне го разкажи както е бил, написаното няма общо с реалността.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли се мислиш за оригинален като написа неща дъвкани 1000 пъти? И какво ми намесваш Гергана? Тя ще е в Пакистан през тоя период от време, ще излежава присъдата си. Ако няма какво да кажеш по темата е препоръчително да млъкнеш, а когато ще преразказваш разказ, който си чул от мен, поне го разкажи както е бил, написаното няма общо с реалността.

Няколко поста по-нагоре ти самият подчерта, че темата е на шега, припомни си го. :mf_surrender: И нали не мислиш, че съм си записал някъде коментарът ти за предполагаемия скандал, цитирах по памет. :1000 (10): Правилно си го написал - Гергана ще излежава присъда, когато и Татяна ще има самостоятелен концерт, т.е. никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко поста по-нагоре ти самият подчерта, че темата е на шега, припомни си го. :mf_surrender: И нали не мислиш, че съм си записал някъде коментарът ти за предполагаемия скандал, цитирах по памет. :1000 (10): Правилно си го написал - Гергана ще излежава присъда, когато и Татяна ще има самостоятелен концерт, т.е. никога.

 

Направих темата на шега, но това не пречи да се пише по същество. Такъв надъхан отивай в темата на крадливата ти любимка, тук коментираме Татяна, изблиците ти на лудост ги избивай там.

 

П.п. Със сигурност трябва да открие с Остани:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...