Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

  • Отговори 126
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Джуджи като Славка Калчева

Жана като Jessie J

Маца като Louis Armstrong

Нона като Demis Roussos

Ненчо като Tarkan

Криско като Eminem

Фицата като Васил Найденов

Азис като Георги Станчев

 

И това ако не е нагласено .. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джуджи като Славка Калчева

Жана като Jessie J

Маца като Louis Armstrong

Нона като Demis Roussos

Ненчо като Tarkan

Криско като Eminem

Фицата като Васил Найденов

Азис като Георги Станчев

 

И това ако не е нагласено .. :mf_surrender:

Разбира се, че е нагласено.

 

Азис наистина беше уникален снощи - действително нито една поп-фолк извивка нямаше в изпълнението. Браво, напълно заслужена победа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ако някой е вярвал, че с бутона се решава кой какво ще пее, значи е пълен глупак. Предаването си е нагласено, голямо чудо. На мен ми е забавно и така.

 

Просто наистина Жана заслужаваше да е на финал и ме е яд малко, но пък ми е много интересно какви дуети ще пеят жените.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че е нагласено. Сигурна съм, че е имало уговорки предварително Азис какво ще пее. Магърдич и компания колкото и да иронизират, че е нагласено - едва ли има човек, който вярва, че това не е така.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нагласено е, даже Къци издаде веднъж, че трябва да представят 4 мъже и 4 жени, като един път трябва да са чернокожи .. още от първия сезон ми беше ясна работата, защото там сред снимките примерно Етиен Леви в началото го нямаше, после в едно предаване се появи и МНОГО СЛУЧАЙНО! се падна на някой да го имитира .. а и то се вижда, че като натиснат бутона да спре не спира веднага, а показва снимка, която е предварително зададена. Даже и да не знаят в какъв ред ще са имитациите, за да има някаква изненада все пак за пред камерата, то знаят кого ще имитират, а и гледат чат пат да има някаква прилика, защото някои имитации посмъртно няма да се получат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...