Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

  • Отговори 126
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Фънки дразни на макс. Няма как да искаш да е перфектно и да се получи 1 към 1... Все пак това е шоу да се забавляваме. Важно да има прилика, но същите няма как да станат. Азис ми хареса. Няма кой да имитира Майкъл успешно, той е единствен завинаги! И все пак се справи прилично, заслужаваше повече точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остава да изберат и фолк изпълнител и на Фънки съвсем зле ще му стане, той си ги обича много. :1000 (29):

Азис ще ми е много интересен другата седмица.

Няма да изберат.

Според мен всичко е предварително нагласено. След като натиснат бутона, снимките спират да се въртят 1-2 секунди по късно. . .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Джуджа наистина е нелепа.. :mf_surrender: Какво търси там, грам талант в нищо няма...Хората от съжаление се смеят... :mf_surrender:

 

 

Азис се справя много добре, както и тоя Ненчо..НО да бяха имитирали и някой фолк-певци, със сигурност щяха да са по-успешни, те ми имитират някакви уж световно известни, които повечето българи са забравили... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ненчо не се справи добре днес..

Азис пак уникален бе, журито му завижда за перфектния задник!

 

Азис беше супер скован, измисляше си текст - изобщо, с право си каза, че не се е справил...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма как да им се падне поп-фолк изпълнител от бутона - в първия епизод на сезона, когато обявяваха участниците, Азис се пошегува, че иска да му се падне Тони Стораро, а Рачков му отговори, че няма как да имитира някого от този стил. Иначе и според мен тегленето е нагласено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...