Jump to content



Годишни награди "Ramania" 2014


Препоръчани коментари

Научи се да пишеш, че не мога да ти разчета глупостите.

Анелия си направи страхотен концерт, много добра обложка, пълен е с хитове от периода когато беше най-силна...всичко е перфектно. В албума на Джена има само бози, като изключим песните от 2014. За какво си говорим изобщо?

Още не сме го гледали тоя страхотен концерт. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 47
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Още не сме го гледали тоя страхотен концерт. :mf_surrender:

Чакаме да 2-3 месеца да го заснемат и запишат на ново,за да изгладят издънките на Анче?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме да 2-3 месеца да го заснемат и запишат на ново,за да изгладят издънките на Анче?

Като не харесваш Анелия, защо си с нейни графики ? Много смешно изглежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не харесваш Анелия, защо си с нейни графики ? Много смешно изглежда.

Не харесвам това,в което се е превърнала - руса кифла и все пак имам някакво уважение и почит към нея,все пай ми бе първата любимка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи "Феноменална" бил пълен с еднакви песни, "Моли се да не почна" - не?!? :1000 (29):

 

Между другото имам много палава идея за фолк игра ... пускам дискографията на Джена на някой и го карам да казва къде свършва една песен и започва друга ...

 

... за всеки верен отговор - кюнефе с орехи! :Vishenka_05:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи "Феноменална" бил пълен с еднакви песни, "Моли се да не почна" - не?!? :1000 (29):

 

Между другото имам много палава идея за фолк игра ... пускам дискографията на Джена на някой и го карам да казва къде свършва една песен и започва друга ...

 

... за всеки верен отговор - кюнефе с орехи! :Vishenka_05:

Ясно е, че аз печеля играта. :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи "Феноменална" бил пълен с еднакви песни, "Моли се да не почна" - не?!? :1000 (29):

 

Между другото имам много палава идея за фолк игра ... пускам дискографията на Джена на някой и го карам да казва къде свършва една песен и започва друга ...

 

... за всеки верен отговор - кюнефе с орехи! :Vishenka_05:

"Феноменална" е много слаб албум,половината песни от него не се помнят,не са били големи хитове,цялата подборка е направена през просото и излезе 2 седмици след излизането на "Не мога да губя".

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Феноменална" е много слаб албум,половината песни от него не се помнят,не са били големи хитове,цялата подборка е направена през просото и излезе 2 седмици след излизането на "Не мога да губя".

Коя от тия песни не е била хит? "Яко ми действаш, "Да ти викна ли такси", "Виж ме сега", "Искам те, полудявам", "Няма да съм друга", "Феноменална"? Стига говори глупости. То е ясно, че е супер еднообразен албума, но си има доволно количество хитови песни. При Джена хитовете не са повече на брой, просто хитовете там са по-новите песни, а при Анелия са от преди година-две.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то и критерий за албум не знаем! Благодарение на Андреа! Как да решим кой албум да наградим? Преди бяха продажбите, което си беше най-доброто. След това се мина на съдържание - ама качество ли, което е субективна категория, ама хитовост ли, ама представяне на албума ли? Кое?

 

Аз гласувах за "Феноменална", защото промоцията на албума беше смела крачка. При Джена липсваше промоция. В сайта на "Пайнер" в класацията за продажбите през ноември албумът на Анелия липсва, но през декември е по-продаван от на Джена. Затова гласувах за него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този форум култа към Джена прекрачва границите на нормалното. Голямата певица ... никой не й харесва нито гласа, нито визията, като стане дума за нея ...

 

.... "ееее, голяма е Джена, много хубави текстове има, много смисъл".

 

Логиката е подобна на "Много харесвам Цвети Янева, Ники Нанков й прави страхотни клипове" :mf_surrender: :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Емата, заслужени награди, съгласен съм с почти всичко. Малко "Хавана"-та е получила повече награди, но пък си стана голям хит. Абсолютно съм за Джена за певица и Преслава за идол, Галка да взема песен и видеоклип и на наградите на Планета. Фики певец, а Гальо прогресиращ. Цветка да грабва баладичния хит, дует за Емата, а дискотечен хит за "Моето слабо място" или "Най-добрата". Джена и албум, сори за Анелия, но не заслужава колкото нея въпреки промоцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баладичен хит на годината, Дискотечен хит на годината, Неклипирана песен на годината, Кавърверсия на годината, Дуетна кавърверсия на годината, Дуетна песен на годината, Песен на годината :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

 

Дори иконките ми за шок са по-малко от колкото категории за песен на годината сте направили! Каква тая цигания? Или и тука както в Пайнер, за всеки да има по нещо, че иначе певиците ще се сърдят? Къде са тогава Дуетна формация на годината, Дуо на годината, Фийчъринг на годината, Мъжко дуо на годината, Женско дуо на годината, Дуо мъж и жена на годината, Трио на годината, Малолетно дуо на годината, Дискотечна кавърверсия на годината, Романтична кавърверсия на годината, Българоговоряща песен на годината, Чуждоговоряща песен на годината, Дуо бял изпълнител/черен изпълнител на годината, Дуо и двамата бели изпълнители на годината, Дует чернокос изпълнител/рус изпълнител на годината, Колаборация с чуждофирмен изпълнител на годината, и да не забравим и най-важната Дуетна неклипирана кавърверсия между висок изпълнител/нисък изпълнител на годината. 1000%20(19).gif

 

Другото което ми направи впечатление бе, че устата си разчекнахте да плюете Оцко толкова време, а пак във всяка категория където участва за него сте гласували. Или сетне пак ще кажем, че и той си е купил наградата. В Рамания. 1000%20(10).gif Лицемери! :gun_bandana:

 

 

И поседното нещо, което забелязвам е, че има категории за които едно повечето потребители тук хабер си нямат за кой да гласуват, но дават вот за този който най-познато име има. 1000%20(29).gif (Пример: Мариета Ангелова)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мариета 2014 година написа най-хубавите текстове и напълно заслужава, само заради текстовете на песните на Джена заслужава да спечели.

Иначе за Оцко съм съгласен, Кости тази година заслужаваше повече, колкото до Пашев - трагедия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мариета 2014 година написа най-хубавите текстове и напълно заслужава, само заради текстовете на песните на Джена заслужава да спечели.

Иначе за Оцко съм съгласен, Кости тази година заслужаваше повече, колкото до Пашев - трагедия.

Пашев и Мариета направиха най-запомнящата се фраза за 2014 - "Щом си падаш по боклуците..." ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Джена песните й са супер добрите,това,че са в един стил е само минуса.обложката й е много по-добра от Анелиевата,отделно в албума на Джена е по-продавам,защото има и непознати песни..Анеливия е напълно излише,събрала си Пашевите песнъовчици и ги издала,за да отбие номера.Феноменална-Най-слабият албум в кариерата й.

Къде е по-продаван на Джена, като в сайта на Пайнер, за декември, албумът на Анелия е на 1во място, на Джена на 2ро.. за ноември нормално да я няма Анелия, след като албумът й излезе декември, а на Джена е на 5то място за тоя месец... Та кой казваш е по-продаван.. Ходи си слушай турските едни и същи мелодии. Във "Феноменална" всичко е доста по-изпипано и изчистено, по-модерно, музика, аранжименти. Единствено "Изведнъж" е по-слаба песен, но както видяхме си стана стабилен хит лятото, и до момента дори още я въртят по дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да не се хващате за еднообразието на Джена, защото албума на Анелия е много по-еднообразен.

2:19 - 2:39 Всички песни от албума й са с тази мелодия, освен "Аз и ти" и "Да ти викна ли такси", дори "Изведнъж", която май не е на Пашев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз какво приказвам от няколко месеца насам - Джена увива с цигулките, а Пашев и Анелия се правят виенската филхармония във всяка нейна песен. Дори на Деспина Ванди песента осраха по този начин. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Анелия, и Джена, която и да спечели Албум на годината, грешка няма да има. Според мен и двете изпълнителки са се постарали да направят хубав албум. За мен няма стари, няма нови песни. Една песен като си е хитова, си е хитова, независимо кога е излязла. И двете изпълнителки са се постарали да направят уникален продукт за нас феновете. Така че пожелавам успех и на двете! :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

34 категории? Вие нормални ли сте? И какъв е този мишмаш, съвкупност от категории, взети от Планета и Нов Фолк? Нормално е да има за всекиго по нещо. :mf_surrender:

 

Оцко - Композитор на годината... Чудя се дали щяхте да гласувате за него след скандала с Гергана?

Фики - Певец на годината????????? Ай сиктир! Този, който по интервюта не може да свърже две основни изречения. Гальо е!

За Певица и Идол съм съгласен. Въпреки че при Идол-а малко се колебая между Преса и Гала, но поне втората обра всички категории за Песен и Клип - заслужено. Ако е така и на наградите на Планета, то нека Преслава си вземе Идол-а.

За Медийно присъствие и Изпълнение на живо сън на 100% съгласен. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...