Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ще замеряме ли Ивелина Колева и Андреа по телевизора с пуканки, ако вземат наградите на Райна и Яница?

Извинявай, ама нито Яница може да се мери с песента на Андреа, нито Райна с фолклорната певица. Много лош вкус!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок бе..концертът е близо. Ще видим кой крив, кой прав..Информацията ми е от днес. Предполагам, че твоята не е. Така, че... :mf_surrender:

 

Тая година те изпреварих.... написах ги още снощи. :happyppl:

 

 

Не знам за Фокси, но аз виждам, че @Боби го и написал?

 

А кой му е казал? :D

 

Ако питаш няколко зрънца тук, то това може да е само Камелия....... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама нито Яница може да се мери с песента на Андреа, нито Райна с фолклорната певица. Много лош вкус!

Според мен "Всичко чуждо пожелаваш" и "Най-добрата" са на едно ниво по хитовост, но след като харесвам повече Яница е нормално да съм за нея, така е и с повечето,които подкрепят Яница. ;)

Както и ти харесваш повече Андреа,но съм сигурен,че се разбиваш на Яница на песента...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще замеряме ли Ивелина Колева и Андреа по телевизора с пуканки, ако вземат наградите на Райна и Яница?

Райна нищо не заслужава тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От няколко страници насам чета чета.. и дето се вика, гледам и не вярвам на ушите си 1000%20(29).gif

Ква Яница, кви 5лв? Не знам нито едно име на нейна песен, какво остава да говорим за хитова такава 1000%20(29).gif Изобщо не може да става и дума за сравнение с Андреа и "Най-добрата". Тази песен беше единствената достойна конкуренция на "Хавана.."-та в категория за песен на годината. Жалко че я пренебрегнаха така.

Ако трябва да сме обективни, годината беше на Галена. На Джена дори не й помня имената на песните, иначе опитва се да пее момичето. Въпреки че са ми на кантар с Галена коя вие по-зле на живо 1000%20(29).gif Колкото до Преслава, заслужила е само една награда и този път това е баладата. А за Фолклорните - нито Райна, нито Колева. Аз лично предпочитам Борис Дали, но ще съм доволна само ако не е Колевата, щото милата и тя хич не може да пее. Анелия да си взима албума и да изпее нещо старо, най-добре ще бъде. Фики да вземе да се скрие някъде, щото още не е за певец, ама въобще не е стигнал до там.

Ноо.. наградите никога не са били обективни, щото ако са, някои изпълнителки тряа да вземат по няколко награди, а други да останат с пръст в уста..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, какво мислиш? :D Защо отбягваш въпроса. :D

 

http://store.picbg.net/pubpic/40/76/76d209ed10b84076.png

 

Не отбягвам нищо, днес са наградите, а "преслините" са в профила и да разберат за наградите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Фокси, недей така .. снимката не е от днес дори .. отдавна е много посещавана.

Не отбягвам нищо, днес са наградите, а "преслините" са в профила и да разберат за наградите.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хубав, най-добре представен и най-продаван. :)

 

пс

Kamelia (Official)

22 mins ·

Време е за прическа..

Съмнявам се да е най продаван,но нищо чудно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото е сестра на Преслава ли?

Сигурен съм, че не знаеш и 1 песен от тоя албум на Ивелина 1000%20(29).gif

Пишеш глупости.

В тази категория съм за Борис Дали,не за.Ивелина,така че..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото е сестра на Преслава ли?

Сигурен съм, че не знаеш и 1 песен от тоя албум на Ивелина 1000%20(29).gif

Знае дуетите с Преслава :1000 (29):

 

На Райна наистина е най-хубав, няма какво.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...