Jump to content


Happy 18th Birthday, Salvatore!


Препоръчани коментари

Честит рожден ден! Честито пълнолетие! Добре дошъл в клуба на 18-ките! :D :D :D

Пожелавам ти здраве, късмет, любов, живот, секс, купони, пари, коли, мъже/жени (квото си избереш) и като цяло да вкусиш от всички удоволствия на живота! :)
Нека тази година за теб е по-'плодородна' и по-късметлийска в личен, а и защо не в професионален, план?
Пожелавам ти още дъъълги години с теб да сме си толкова близки, макар засега само в Интернет. Стискам палци и се надявам след години да сме толкова близки и в реалния живот.
Не смъквай никога усмивката от лицето си и не показвай на хората, че те боли и че си ранен, за да не се възползват от това. Пожелавам ти до себе си да имаш само хора, които ще са с теб в най-трудните ти моменти.

И тъй като знам, че и ти като мен си любовчия, те поздравявам с една от любимите си песни в момента:





И специалният поздрав:





p.s. Мина ми притеснението, доживя ги. :* :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден Ланчооооо. :*

Пожелавам ти най-вече много здраве, щастие и любов!!

Няма да е зле и една богата половинка, която да те води по цял цвят и благодарение на парите които има да те запознае с Лана!

Знаеш, че лятото като дойдеш ще мачкаме!

Целувки!

 

-А.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

Честит рожден ден, Марти!

Желая ти много здраве, много успехи, щастие и истинска любов. Също и да бъдеш заобиколен само от истински хора. Да прочетеш колкото се повече книги, които ще ти харесат и дано някой ден видиш Лана Дел Рей на живо. :Vishenka_05: Весел празник и всичко най-добро!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на един от най-приятните ми форумци, едно много интелигентно и забавно момче!

Пожелавам ти от здраве да не можеш да се оттървеш, да останеш себе си и да следваш мечтите си, без значение от чуждото мнение, нека всички около теб много те обичат и уважават и всичко да ти се получава така, както искаш! Приятно изкарване! :happybday:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря страшно много на всички за хубавите пожелания! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...