Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

:roll1:

И пак е по-красива от траверса :3fdb8960598fa63e:

http://cdn.newsapi.com.au/image/v1/3fcb424...e744f923f9acbbe

:roll1:

Кейти е една от най-красивите певици, това, че сега залага на по-шантава визия, не я прави грозна. Гага дори и когато се опитва да е хубава, пак изглежда като гримиран кон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти е една от най-красивите певици, това, че сега залага на по-шантава визия, не я прави грозна. Гага дори и когато се опитва да е хубава, пак изглежда като гримиран кон.

:roll1:

Тук е перфектна:

1306429841_01.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браян и той има син, женен от 2000 година,ама синът му и той болен. Не мога да повярвам, че Браян е на 42 и жена му е едно от момичетта от клипа на As Long As you love me.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам какво толкова има да му се обсъжда на флопа на Гага, Смит. :mf_surrender: Всеки може съвсем лесно да види, че тя вече не е ТОП изпълнител и това че John Wayne не бил официален сингъл не променя твърдението ми. Погледни само какви стотици милиони има на клиповете от The Fame+Monster и Born This Way ерите, и то направени в години, в които стриймингът нямаше нищо общо с днешния... и погледни как днес с месеци не може да стигне 100 милиона на новите си клипове- сингли или не-сингли... Достатъчно.

Тя сама си знае, че е флоп в попа и именно затова се опитва да наложи името си на всевъзможни други места (и то успешно, за което евала), а феновете й се опитват да оспорват очевидното.

 

C_0BAhXV0AEpTOr.jpg

 

Идва още един ХИТ

 

Много се радвам, че е послушала мнението на феновете! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам какво толкова има да му се обсъжда на флопа на Гага, Смит. :mf_surrender: Всеки може съвсем лесно да види, че тя вече не е ТОП изпълнител и това че John Wayne не бил официален сингъл не променя твърдението ми. Погледни само какви стотици милиони има на клиповете от The Fame+Monster и Born This Way ерите, и то направени в години, в които стриймингът нямаше нищо общо с днешния... и погледни как днес с месеци не може да стигне 100 милиона на новите си клипове- сингли или не-сингли... Достатъчно.

Тя сама си знае, че е флоп в попа и именно затова се опитва да наложи името си на всевъзможни други места (и то успешно, за което евала), а феновете й се опитват да оспорват очевидното.

Много се радвам, че е послушала мнението на феновете! :Vishenka_05:

Тя е жива легенда, а другите изтривалки, разбрахме ли се? Ариана, Кейти, Дъ Уикенд не струват пред Гага :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички от Backstrret Boys са женени и имат повечето по 2 деца и то момчета, единствено AJ има 2 момичета. Жените им все са модели, че ако не е модел жена ти, няма да я бъде. Ник е най- младия- на 37 години е, а сестрата на AJ е починала от лупус. Мислете за Селена.

 

Интересно ми е Браян дали се е излекувал от тази болест на сърцето дето я имаше, че и сина му има някаква болест.

 

Как се поддържа брак 17 години, Backstreet Boys ме изумяват. AJ се е лекувал от зависимост към дрога и алкохол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е жива легенда, а другите изтривалки, разбрахме ли се? Ариана, Кейти, Дъ Уикенд не струват пред Гага :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Казва кой?! Класациите и продажбите говорят другото. А и феновете. Гага залезе, примири се. Слушай й старите албуми, но старите успехи няма как да ги повтори, просто се изчерпа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казва кой?! Класациите и продажбите говорят другото. А и феновете. Гага залезе, примири се. Слушай й старите албуми, но старите успехи няма как да ги повтори, просто се изчерпа.

А Арианчето и онова келешче Дъ Уикенд дори със сегашните си успехи не могат да стигнат миналите й. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Арианчето и онова келешче Дъ Уикенд дори със сегашните си успехи не могат да стигнат миналите й. :3fdb8960598fa63e:

"Онова келешче" има по-силна дискография от всичките напъни на Гага взети заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-якото изпълнение от всички вчера на Wango Tango в Ел Ей е на Backstreet Boys. Просто са много добри, на 45 години да танцуваш така, евала. :P

 

Сегашните много имат да се учат от сценично присъствие. Дойдоха и показаха на сегашните как се пее и прави шоу. Браво на Backstrret Boys!

 

Backstreet Boys чак се покланят. Това е уважение към публиката, Колко от сегашните "актуални" го правят. Сегашните едва ли ще се помнят след години.

 

Backstreet Boys и те с резиденция във Вегас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има той - въшки в амебоподната си глава. :3fdb8960598fa63e:

 

Ох, ама какви са тези "обиди"? Все едно ти е съученик, който не харесваш във втори клас :1000 (29):

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре новият клип с Деми,a Шакира пропадна.

Всички песни дотук от El Dorado са пълен провал- и френската, и с Принс Ройс и тая Ме енаморе. Само откачените й фенове си мислят, че тя е велика и най-добра.

 

Рики днес продължава да снима за American Crime Story след като през уикенда учи поредните си реплики.

 

Много слабо завръщане от Шакира, супер претупан албум. Откакто е с Пике, тя вече не прави музика за хората, а за себе си. Тя забрави какво е да правиш хубава музика. Пике не й влияе добре и нормалните й фенове го казаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът на Katy Perry носи заглавието "WITNESS", излиза на 9-ти юни.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам какво толкова има да му се обсъжда на флопа на Гага, Смит. :mf_surrender: Всеки може съвсем лесно да види, че тя вече не е ТОП изпълнител и това че John Wayne не бил официален сингъл не променя твърдението ми. Погледни само какви стотици милиони има на клиповете от The Fame+Monster и Born This Way ерите, и то направени в години, в които стриймингът нямаше нищо общо с днешния... и погледни как днес с месеци не може да стигне 100 милиона на новите си клипове- сингли или не-сингли... Достатъчно.

Тя сама си знае, че е флоп в попа и именно затова се опитва да наложи името си на всевъзможни други места (и то успешно, за което евала), а феновете й се опитват да оспорват очевидното.

Много се радвам, че е послушала мнението на феновете! :Vishenka_05:

 

 

Кoлкотo и да xаpесвах ГАГА днес тя не е никaкaв фактop. Не знам от кога нямa ХИТ

Псевдо-песничкитe последнитe години c нищо не се открояват и забелязвaт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволен към от заглавието на албума на Кейти. А ако обложката е тази от сайта- чудесно. Доста по-различна е от предишните.

Но не ми харесва, че е решила да раздава безплатни албуми с билетите от турнето- така навярно продажбите ѝ ще са доста ниски, не че иначе щяха да са много високи. :D Но тя навярно го прави, за да може замисълът на албума да достигне до повече хора, без да търси комерсиален успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволен към от заглавието на албума на Кейти. А ако обложката е тази от сайта- чудесно. Доста по-различна е от предишните.

Но не ми харесва, че е решила да раздава безплатни албуми с билетите от турнето- така навярно продажбите ѝ ще са доста ниски, не че иначе щяха да са много високи. :D Но тя навярно го прави, за да може замисълът на албума да достигне до повече хора, без да търси комерсиален успех.

 

Тази обложка е на плакатите на турнето, не на албума - чакаме с трепет.

 

Само не разбрах, днес излиза ли сингъла?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази обложка е на плакатите на турнето, не на албума - чакаме с трепет.

 

Само не разбрах, днес излиза ли сингъла?

Не е ясно още. Надявам се да е днес, но нещо се говори, че ще излезе чак като пусне pre-order-а.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...