Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Зейн е номиниран за най-добър нов зпълнител на наградите на Билборд, които ще са на 21 май.

 

А преди това в края на април са Билборд за латино музика. CNCO са номинирани за нов изпълнител на годината, най-добра група, латино поп албум на годината. Дано Рики спечели в номинациаята си за изпълнител на годината.

Дебютният албум на CNCO е номиниран за най-добър латино албум на наградите на Билборд.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Katy Perry's 'Witness' is rumoured to be dropped FRIDAY. 4.14

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми вече става по-готина и от Селена Гомез. Много е красива:

9093948r.jpg

 

По-красива от Селена ще е в друг живот.

 

Selena-Gomez-a.jpg

 

Точно тая снимка, която си дала е отвратителна. Прилича на травестит. Примерно тук е доста по-приемлива.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-красива от Селена ще е в друг живот.

 

Selena-Gomez-a.jpg

 

Точно тая снимка, която си дала е отвратителна. Прилича на травестит. Примерно тук е доста по-приемлива.

 

Toчно пък Селена е напоследък ужасна дето си дал тази снимка.Направила се е изкуствена вече. А Деми става все по-готина. Деми направо сияе вече. Селена вече е ужасна, какви са тези устни, ужас. Развали се, беше хубава преди, а Деми цъфти направо.

 

Не, доста по-приемлива, а е много красива. И не Селена избраха да озвучава Смърфиета, а Деми. Тъй че Деми е много по-талантлива от Селена. Селена е като едно дете. Деми е къде къде.

 

Despacito e окупирала всички класации на Билборд за латино музика- номер 1 навсяъде тази седмица в Билборд- за горещи латино песни, най-въртяни латино песни, най-купувани латино песни, най-стриймвани латино песни, за латино поп песни. Просто много голям хит се оказа Despacito. :P

Енрике Иглесиас се оказа пълен провал със Subeme La Radio. Докато Иглесиас има провал с новата си песен, Рики прави концерти в Лас Вегас и то с голям успех. :P

 

 

Луис Фонси чак и в Италия стигна заради хита си Despacito. 2 пъти платинен сингъла в Италия:

luisfonsi: Grazie Italia por este disco 2x Platino 💿💿 @daddyyankee, esto es tuyo también bro🙌🏽 #DespacitoEuropePromoTour 🇮🇹🇵🇷

https://www.instagram.com/p/BStcdcjBtTG/?taken-by=luisfonsi

1 day ago

 

В Бразилия е златен:

luisfonsi: Gracias BRASIL por ese disco de ORO!!Muito Obrigado 🇧🇷 🇵🇷 📀@daddyyankee #Despacito

https://www.instagram.com/p/BSoe7b0Blnn/?taken-by=luisfonsi

3 days ago

 

A в Швейцария е платинен:

 

luisfonsi: Zürich, Switzerland

Suiza!! Agradecido de recibir este disco de Platino 💿. Que experiencia estar aqui🙏🏽 Dímelo @daddyyankee, esto se está poniendo bueno 🙌🏽 🇨🇭 🇵🇷 #DespacitoEuropePromoTour

https://www.instagram.com/p/BSwXifjB4hC/?taken-by=luisfonsi

1 day ago

 

Това са страни, в които Фонси никога не е бил посещавал, а какво остава да е номер 1. Какъв хит има.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че трябва да си супер талантлив, за да озвучаваш анимация. Те Кейти и Тейлър също не са кой знае колко талантливи, но... :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Злобееш само защото Селена не ти вдигна като й звъня по скайп навремето.

 

 

Честно казано Селена изобщо не ми харесва напоследък и на тази снимка е толкова изкуствена и с тези устни. Деми започна много да се разхубавява, това е истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луис Фонси заедно с Daddy Yankee ще изпеят големия си хит "Despacito" на наградите на Билборд за латино музика на 27 април:

 

http://www.billboard.com/articles/columns/...medium=referral

 

Despacito е 3 пъти платинен в Италия ,и златен във Франция.

 

Despacito се върна на върха днес за 6-ти път в The Voice TV Top 10. Ей това е хит. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, харесва ли ти новата на DNCE с Nicki Minaj?

 

 

Каква песен, по това време съм била още на работа. Аз още не знам къде се намирам. Не ми е до това и не съм ти зайка.

 

Честит 38- ми рожден ден на Луис Фонси! С пожелание да направи още по-голям хит от Despacito:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока!

Токова ли беше трудно да заложи още преди ''Joanne'' на подобен саунд и да не флопне толкова жестоко ?!

Дано това е първи сингъл от нова ера и най-сетне да се завърне.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, наитина е яка песента на Гага, прилича песен, която Селена би изпяла, както и на стилистиката на The Chainsmokers.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво ще стане албума Joanne няма ли да снима вече клип ?

 

В коша.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...