Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Страхотна Гага, много съм доволен. И беше много красива на баладата, не съм забелязвал, че има разкошни очи.

Цялата е разкошна, не само очите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана не е най-силната откъм изпълнения на живо. Има уникално сценично присъствие и буквално знае винаги как да застане, че да изглежда префектно на всяка камера, как да се мръдне и т.н. НО откъм изпълнения е слаба и това е още от началото на кариерата ѝ. За сметка на това е най-успешната певица в последните 20 години, и като гледам скоро това няма да се промени. Та тя е на 28, а вече има 14-15 №1 сингъла - за 12 години кариера! След 10 години сигурно ще има още 10. Да не говорим продажби - над 260 милиона. Невероятно, наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана не е най-силната откъм изпълнения на живо. Има уникално сценично присъствие и буквално знае винаги как да застане, че да изглежда префектно на всяка камера, как да се мръдне и т.н. НО откъм изпълнения е слаба и това е още от началото на кариерата ѝ. За сметка на това е най-успешната певица в последните 20 години, и като гледам скоро това няма да се промени. Та тя е на 28, а вече има 14-15 №1 сингъла - за 12 години кариера! След 10 години сигурно ще има още 10. Да не говорим продажби - над 260 милиона. Невероятно, наистина.

 

В следващите 10 години пожелавам на Рейхана дълга почивка, смяна на мениджмента и изобщо нито един хит. То бива бива бясно налагане, ама като нейното за 10 години кариера, всяка година албум е някво безумно темпо, дето чак ми е чудно с какво и как злоупотребява, за да издържи на това темпо.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Gaga's days of actively competing with the Beyonces and Drakes of the world are likely over, but her place beside them in the all-time pantheon is secure. http://www.billboard.com/articles/news/sup...a-halftime-show

 

Eд Ширан се върща на No1 с Shape of you :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала, че Гага реши да заложи на песните, които хората обичат и искат...

Дори да твърди, че не е нейната музика това - снощното изригване говори друго.

В началото с тези въжета ми дойде туу мъч Пинк, която от години прави това на концертна сцена.

Ако Гага реши да залага на звученето от първите й години, може отново да ме спечели като неин луд фен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОФИЦИАЛНО :

 

Гага дели 4-тото място за най-гледани Super Bowl shows, с кой друг ако не Мадона. :3fdb8960598fa63e: с 111 милиона гледачи.

На върха на най-гледаните все още е Кейта с 118 милиона гледачи.

 

Някъде пише че Гага има 117.5 милиона заедно с стримовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОФИЦИАЛНО :

 

Гага дели 4-тото място за най-гледани Super Bowl shows, с кой друг ако не Мадона. :3fdb8960598fa63e: с 111 милиона гледачи.

На върха на най-гледаните все още е Кейта с 118 милиона гледачи.

 

Някъде пише че Гага има 117.5 милиона заедно с стримовете.

 

Ама тия гледания на Германотата са си лично нейни, докато колко човека са изтърпели Кейта заради шумно тогава рекламираното включване на легендата Миси Елиът, която не се беше качвала на сцена сигур 10на години към оня момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тия гледания на Германотата са си лично нейни, докато колко човека са изтърпели Кейта заради шумно тогава рекламираното включване на легендата Миси Елиът, която не се беше качвала на сцена сигур 10на години към оня момент.

 

Аз въобще не помня Елиът да е била рекламирана, че ще участва. Не знаех, ако е било така - моя грешка.

Все пак Кейти смаза тогава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен понякога няма никакво значение колко човека са на сцената. Основната публика си е същата, която гледа и мача, като в някои случаи интереса към главния изпълнител може само да покачи гледаемостта. Много малък процент от гледаемостта се покачва заради гост изпълнители като Миси Елиът и Лени Кравиц, които младежите под 20 например (основна част от таргета на Кейти) в по-голямата си част навярно дори не познават толкова добре като имена, нищо че са легенди. А и Coldplay също имаха сто госта миналата година, включително Бионсе и Бруно Марс, но не счупиха рекорда.

Кейти просто е една изключително голяма звезда с потенциал да е новата кралица на попа. Това, разбира се, го казвам от гледната точка на онзи момент, в който тя разби с нейното шоу през 2015. Към днешна дата не мога да твърдя, че е такава, защото през тези две години моткане е напълно възможно да си е загубила тези позиции. Предстоящата ера ще покаже дали съм прав или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Булшит. Гледаемостта на паузата м/у мача се влияе от гледаемостта на мача. +/- малко. Но интереса и приема е важно дали си сам на сцената като Германота, или я делиш с много по-големи звезди от теб като Миси Елиът и Лявата акула или Бейонсе и Бруно Марс.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това, че основната гледаемост си е гледаемостта на мача и аз го казах. Оттам нататък е въпрос на различни възгледи кой е по-голяма звезда от другия и кой е по-актуална мания към 2015 и би привлякъл повече хора. Всичко това не променя факта, че главният рекламиран изпълнител си е един и интереса към халфтайма е освен заради мача, заради това, че с месеци се е говорило, че Кейти Пери ще има шоу за Супер Боул.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факта показва, че на главния изпълнител Кети Пери, гостите му поемат половината от предоставеното време. Като на никой друг от хедлайнерите в последните години. Изводите смятам че сме достатъчно големи да си направим и сами. А Гага си изкара участието без чужда помощ. И беше доста по впечатляващо по всички параграфи от това на Пери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти с нова песен в петък! ФАААК ЙЕС!

И ще пее на Грами церемонията!

Песента се казва "Chained to the Rhythm" feat. Skip Marley

 

QJoA5w9d.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти с нова песен в петък! ФАААК ЙЕС!

И ще пее на Грами церемонията!

Песента се казва "Chained to the Rhythm" feat. Skip Marley

 

QJoA5w9d.jpg

Ммм, русото й отива, дано песента е хубава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факта показва, че на главния изпълнител Кети Пери, гостите му поемат половината от предоставеното време. Като на никой друг от хедлайнерите в последните години. Изводите смятам че сме достатъчно големи да си направим и сами. А Гага си изкара участието без чужда помощ. И беше доста по впечатляващо по всички параграфи от това на Пери.

Половината от предоставеното време? Нещо много си се объркал. Миси Елиът не е била повече от 2-3 минути, в половината от които и Кейти подскачаше с нея, а Лени Кравиц подпомагаше за... рок версия на I Kissed a Girl. Макс 1/3 от времето да са взели, и то с присъствието на Кейти на сцената (нея я нямаше само за около минута-две, колкото да се преоблече).

Останалото, както казах, си е въпрос на възглед. За мен и Кейти, и Гага бяха супер и заслужават адмирации. Няма какво да обсъждаме повече.

 

Кейти с нова песен в петък! ФАААК ЙЕС!

И ще пее на Грами церемонията!

Песента се казва "Chained to the Rhythm" feat. Skip Marley

 

QJoA5w9d.jpg

Най-накрая!

Русото й отива повече, отколкото очаквах. Струва ми се, че ще имаме сериозна ретро нотка в новото й творчество, нямам търпение!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...