Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Дано Деми спечели.

 

Деми пред Билборд за първата си номинация Грами:

https://www.facebook.com/Billboard/videos/1...81/?pnref=story

 

Абсурд. Конкуренцията е огромна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми за жалост наистина няма шансове за победа, но понякога именно изпълнителите, за които има такива възгледи, накрая изненадват неочаквано. Да, албумът й е най-малко успешния и забелязания от всички номинирани, но критериите на комисията невинаги опират до успеха на даден продукт.

 

Относно Гага- тя просто трябваше да си смени имиджа от 'ненормален' към 'нормален' по друг начин. Песните от албума са супер, но от клиповете хората очакваха много повече.

Толкова ли не можеше да направи нещо подобно за Million Reasons? Видео с на практика същата идея, но много по-зрелищно, с много повече символика и визуална магия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми за жалост наистина няма шансове за победа, но понякога именно изпълнителите, за които има такива възгледи, накрая изненадват неочаквано. Да, албумът й е най-малко успешния и забелязания от всички номинирани, но критериите на комисията невинаги опират до успеха на даден продукт.

 

Относно Гага- тя просто трябваше да си смени имиджа от 'ненормален' към 'нормален' по друг начин. Песните от албума са супер, но от клиповете хората очакваха много повече.

Толкова ли не можеше да направи нещо подобно за Million Reasons? Видео с на практика същата идея, но много по-зрелищно, с много повече символика и визуална магия.

 

 

 

Mиналата година и аз не се надявах албумът на Рики да спечели Грами, защото беше само 2 седмици номер 1 в Билборд след като влезе на директно на номер 1. Мислих, че ще вземе Хуан Габриел ,който месеци след това почина и албумът му продължаваше да е номер 1 и след смъртта му цяла година в Билборд, но спечели Рики, което много ме изненада. Явно на други критерии раздават Грами, може Рики повече да е продал, да не гледат кой колко пъти е бил номер 1 в класациите, знам ли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали перформанса на Би на Грами наградите ще засени Гагата на Super Bowl-a ? :3fdb8960598fa63e:

Гага планува ли турне за Joanne ? :3fdb8960598fa63e:

Много ясно, че ще я засенчи. Говорим за Би все пак. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Фейсбук лайв чата с Фейди той казва, че работи по много нова музика и скоро ще издаде нещо като албум- двоен EP :P

 

Винаги е удоволствие да гледаш всеки път Фейсбук Лайв чат с Фейди- толкова хубаво отговаря на феновете и винаги пее уникално. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче ти харесваш ли Бионсе ?

 

Повечето й песни, тя прави уникални представяния винаги.

10 нови песни от Фейди ни очакват в началото на годината. :P

 

Фейди току-що ме забеляза пак като му писах. Ей, винаги ме забелязва. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това момиче има типична моделска красота и студено излъчване, много ме кефи. А и с този дълбок глас - чакаме обаче нещо по-интересно като песен.

 

На 10 февруари излиза дебютния й албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това момиче има типична моделска красота и студено излъчване, много ме кефи. А и с този дълбок глас - чакаме обаче нещо по-интересно като песен.

 

:ba:

 

 

На 10 февруари излиза дебютния й албум.

Няма да е 10ти :(

Отмениха го, защото записва още нови песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...