Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Aбсолутно на същото съм мнение. Според мен много са 18 песни и трябва време да ги слушаш и да определиш коя ти харесва повече. Мен на първо слушане впечатление ми оставиха Sidewalks, Love to lay, I feel it coming и Party monster (наи-вече с това Aнджелина липс лаик Анджелина) :3fdb8960598fa63e: .

И на мен това ми е любимата част :Vishenka_05: Сайдуокс не ме кефи припева, куплетите са готини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тая бе.

Слабо откъм нови попълнения тази година, Чейнсмоукърс преди 3 години мачкаха с хит, сега да са номинирани за Ню Артист?

 

Има нови критерии за тази категория.

 

Existing Best New Artist rules were amended to remove the album barrier given current trends in how new music and developing artists are released and promoted. Many new artists currently first release singles, tracks or EPs rather than full albums. To become eligible in the category of Best New Artist, the artist, duo, or group:

 

Must have released a minimum of five singles/tracks or one album, but no more than 30 singles/tracks or three albums.

May not have entered into this category more than three times, including as a performing member of an established group.

Must have achieved a breakthrough into the public consciousness and impacted the musical landscape during the eligibility period.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адел и Бульонсе ще оберат всичко, то се е видяло. Реално Hello няма никаква конкуренция и при Запис, и при Песен, но не ми се вярва да ѝ дадат и двете - сигурно Запис ще е за Би, а Песен за Аделе. Албумът още отсега го виждам за Лимонадата. Иначе Адел ще вземе повечето поп категории, за които е номинирана, а на Риана най-вероятно ще дадат ар ен би наградите. Бионсе ще вземе и Видеоклип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яснооо. Миналата година беше много силна тази категория, бях убедена, че Джеймс Бей ще вземе и изведнъж Меган Трейнър??? Вярно, че беше супер хитова, ама той я слага в малкото си джобче откъм качество. 2015 пък бяха номинирани Иги, Сам Смит, Бастил, 2014 - Макълмор, Ед Шийран, Кендрик. Все изпълнители, които са изгрели и са избухнали. А тая година само Чейнсмоукърите и Ченс са ми познати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадона също не е за подценяване в това отношение. При нея най-интересното е, че най-продавания ѝ албум е компилация с хитовете ѝ от 80-те - The Immaculate Collection, 30 милиона копия, а след това Like a Virgin и True Blue има по 25 милиона.

О, факт.

Марая и Уитни също доста са продавали.

Шер също не е за подценяване с Believe.

Днес обаче се загледах и изглежда, че Селин е най-много продавала.

Два албума с над 30 милиона. Само Марая може да се похвали с нещо подобно, но само за един албум.

При Мадона както ти самия каза е best.

Също така ако не се лъжа Селин има един друг с над 20 и беста също близо 20.

Последния и френски албум като продажби върви подобно на ''Rebel Heart''.

Какво искам да кажа с това ?

Че може би към днешна дата Селин е най-успешна. :baaasmiley:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата Би с 9 номинации! :Vishenka_05:

 

Full list -

 

http://www.grammy.com/nominees?utm_medium=...t=nominees-list

Бутането на Бионсе и дори това на Ариана Гранде ми идва ту мач.

Пожелавам успех на СИЯ и Адел.

Според мен Selena Gomez и Fifth Harmony заслужаваха номинация заради успешната година.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата Би с 9 номинации! :Vishenka_05:

 

Full list -

 

http://www.grammy.com/nominees?utm_medium=...t=nominees-list

Не се и съмнявам :D

 

Бутането на Бионсе и дори това на Ариана Гранде ми идва ту мач.

Пожелавам успех на СИЯ и Адел.

Според мен Selena Gomez и Fifth Harmony заслужаваха номинация заради успешната година.

Селена винаги я пренебрегват...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми с номинация за поп албум! Знаех си, че някой ден името ѝ ще бъде свързано с тези награди, заслужава го. Навярно няма да спечели, но само по себе си е достатъчно за нея, че е номинирана. Дори не знам дали не е първата Дисни звезда от години насам, която получава номинация- тях попринцип ги пренебрегват, дори и Майли не получи за Wrecking Ball.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми с номинация за поп албум! Знаех си, че някой ден името ѝ ще бъде свързано с тези награди, заслужава го. Навярно няма да спечели, но само по себе си е достатъчно за нея, че е номинирана. Дори не знам дали не е първата Дисни звезда от години насам, която получава номинация- тях попринцип ги пренебрегват, дори и Майли не получи за Wrecking Ball.

 

Майли беше номнирана в същата категория като Деми, с Bangerz.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да не харесвам Ариана, "Dangerous Woman" повече заслужава.

Обожавам Ари, но Purpose е много по-комплексен албум! Dangerous Woman за мен се крепи на синглите (супер реализация) + Be alright, Greedy & Touch it. Всичко друго си е доста пълнежно, дори и Leave me lonely. Purpose от своя страна е силен до последната секунда, Бийбър можеше спокойно да изкара още 3-4 сингъла и пак да жъне успехи. За мен това е албумът на годината и един от топ албумите за последните 5 години, безапелационно.

Ари също има подобен албум и това е My everything.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли смятам, че 25 е най-добрия албум за 2016 въпреки слабата реализация на синглите след Hallo?!

Да. Purpose и Dangerous woman са бижутата на годината, макар и албума на Джъстин да излезе през 2015.

Link to comment
Сподели в други сайтове

25 е уникален албум, има невероятни песни в него. Не знам защо така се осра екипа ѝ със реализацията след Hello, но в него имаше шанс за поне още 2 мегахита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

25 е уникален албум, има невероятни песни в него. Не знам защо така се осра екипа ѝ със реализацията след Hello, но в него имаше шанс за поне още 2 мегахита.

Да не реализира ''Million years ago'' ми идва ту мач.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не реализира ''Million years ago'' ми идва ту мач.

Мхм, ако я беше пуснала преди 2 месеца примерно, щеше да скандализира с гигантически хит. В момента няма нито една хитова балада, нито нещо с неелектронно звучене - щеше хем да се отличи, хем да хване и депресарското есенно настроение. Ама тя поначало си прецака ерата, като пусна най-скучната песен от албума като втори сингъл, и то даже без клип, ами с някаква умряла лайв версия. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доналд Трамп е персона на годината на ТIME, кралицата Би на 6-то място. :Vishenka_05:

http://time.com/time-person-of-the-year-20...ner-up/?iid=toc

И точно това имаме предвид, когато казваме, че Бионсе е медиен балон, който се надува от всякакъв тип медии, и се изкарва нещо по-велико, отколкото всъщност е. Смешно е да сложиш някаква певица до трима политици, за които цял свят говореше и следеше всяка тяхна стъпка или до хора, които твърде вероятно ще революционират науката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Spend more time, and Lemonade is a political allegory.

Some have drawn a parallel between the album’s themes of infidelity, public humiliation, reconciliation and womanly strength and the Clinton marriage. And when the President-elect revived President Bill Clinton’s infidelity to deflect accusations of sexual assault against him during the campaign, the idea became painfully salient. But Lemonade is a specifically black feminist political story.

 

 

Black women have spent much of American history laboring at the margins to ensure the future of black families and communities. The work of black women in social and political organizing has often been thankless, unacknowledged. “What a wicked way to treat the girl that loves you,” Beyoncé sings in “Hold Up,” aptly describing how America has treated black women whose labor helped build the nation. “When you hurt me, you hurt yourself,” she roars in “Don’t Hurt Yourself,” speaking to the interconnectedness of citizens in a democracy. “Daddy Lessons” reminds black women of their Second Amendment rights. “Freedom” declares black women’s ability to carve out spaces of liberation for themselves even in the most constrained and oppressive circumstances.

Nowhere is this more visible than when Beyoncé allows us to see Sybrina Fulton, Lezley McSpadden and Gwen Carr, who, along with other women, came to be known as the Mothers of the Movement. These are the parents whose slain children—Trayvon Martin, Michael Brown, Eric Garner—have become touchstones of Black Lives Matter. When they appear in the video’s “Redemption” section, it leaves no doubt that the song is their anthem of painful, ongoing, endless struggle.

This is the lesson captured by Hattie White, Beyoncé’s grandmother-in-law. In a snippet of home video from her 90th birthday incorporated into “Freedom,” White gives the album its dynamic motif: “I had my ups and downs, but I always find the inner strength to pull myself up. I was served lemons, but I made lemonade.”

Du Bois asserted that to be black is to be a problem. Feminist activists have long insisted the personal is political. For Lemonade, Beyoncé used personal resilience and political resistance to transform the sour into something sustaining.

 

Винаги ще има недоволни. Политиката е скрита в уметноста на Би.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...