Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

О, че майката е тарторът на групата никой не го отрича. Просто е много интересно това, което се случва с мъжете във фамилията и то не само нейните съпрузи, но и тези на дъщерите й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

АМИН!

 

Слушам Селена и ми е смешно как нагло си ползва вокалите на Charli XCX. И после ходи да разправя по интервюта колко се гордее с вокалните си изпълнения в последния албум. Кралица!

 

Бтв, сега попаднах на това :1000 (29): А аз едно време се отказах от музикална кариера, щото не мога да пея, потрес :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

АМИН!

 

Слушам Селена и ми е смешно как нагло си ползва вокалите на Charli XCX. И после ходи да разправя по интервюта колко се гордее с вокалните си изпълнения в последния албум. Кралица!

 

Бтв, сега попаднах на това :1000 (29): А аз едно време се отказах от музикална кариера, щото не мога да пея, потрес :3fdb8960598fa63e:

Обожавам я Тейлър, ама това изпълнение е едно малко скандалче :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Cancel Your Netflix!! There Will Soon Be a 24/7 Taylor Swift Channel

 

- AT&T has announced a brand-new channel, called Taylor Swift NOW!, that will run 24/7 as part of its new streaming service DirecT Now

 

- The channel will broadcast never-before-seen concerts, to special events, to behind-the-scenes footage and "glimpses into Taylor's life spanning her entire career."

 

Какво нещо е лето господне 2016-то.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият албум на Металика влиза директно на номер 1 в Билборд 200 тази седмица, а новият албум на Бруно Марс влиза на номер 2:

http://www.billboard.com/charts/billboard-200

 

Бравоооооооооооооооооо на Фейди! Спечелил е за Най-добър изпълнител за Австралия на наградите Big Apple Music Awards вчера и е пял :P

https://www.facebook.com/faydeemusic/videos...e=2&theater

Link to comment
Сподели в други сайтове

Bruno Mars отбелязва най-високия дебют в кариерата си с “24K Magic”

 

Световната суперзвезда Bruno Mars постига невероятен успех с последния си албум. “24K Magic” се превърна в най-продавания му запис за първата си седмица – 231 хиляди продажби! Албумът заема първата позиция в класациите Top Digital Albums chart и R&B/Hip-Hop Albums, а в Billboard 200 записът е на второ място. Освен това, “24K Magic” е слушан над 400 милиона пъти. Първият сингъл от албума едновременно оглави iTunes Overall Albums и Overall Songs Charts. “24K Magic” е на 4 място в Billboard Hot 100, и официално е сертифициран със злато от RIAA.

Дългоочакваният трети студиен албум на Mars се радва и на страхотен световен успех. Освен че е похвален от медии от BET до The New York Times и Stereogum, се изкачва и до върха на класациите в редица държави, включително Франция и Япония. Първия сингъл “24K Magic” в момента е на 6 място в Billboard Hot 100 Chart, а видеото към него има над 165 милиона преглеждания в официалния YouTube канал на изпълнителя.

Bruno Mars, който наскоро беше на корицата на Rolling Stone, участва в Saturday Night Live по NBC, където изпълни “24K Magic” и още една песен от албума - “Chunky”. На 5 декември певецът ще вземе участие във Victoria’s Secret Fashion Show.

 

http://www.city.bg/article/bruno-mars-otbe...-si-s-24k-magic

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами освен официално да коронясаме Риана за новата Кралица на попа, след като Катя явно се отказа... :1000 (29):

Радвам се, че най-накрая и Рири има милиард, крайно време беше. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 25 ноември Кенджи преиздаде 2-я си албум, но новото издание на албума има цели 4 нови песни :P

Обичам го този певец- единствения от френските, който прави страхотна музика и съчетава стиловете точно като Рики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни много бързо записва друг албум, едва е излязъл сегашния й:

SPEARS ВЕЧЕ РАБОТИ ПО АЛБУМ N10

 

Britney Spears вече работи по десетия си албум. Певицата заяви, че вече записва материал в студиото.

 

Последната й колекция песни, Glory, излезе през август тази година. “Не съм сигурна как искам да звучи следващият ми албум. Знам само, че много се вълнувам отново да вляза в студиото и всъщност вече го направих.” - заяви тя.

 

Все още не са известни никакви подробности по отношение на новата музика. А от последния албум на Britney има какво още да се очаква, тъй като вторият й официален сингъл “Slumber Party” c Tinashe излезе съвсем скоро.

 

Засега изпълнителката не се ангажира с обещания за турне в подкрепа на Glory, така че само посетителите на Вегас могат да се радват на нейните изпълнения на живо, защото тя има резиденция там.

 

 

 

http://www.thevoice.bg/news/spears-veche-raboti-po-album-n10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе всички песни от Лимонадата промотира на един или на друг начин само с Sandcastles нищо не направи, ако пее на Грами наградите дано изпълни тази песен ако не мисли да я пуска като сингъл!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според TIME, Formation e песента на годината :Vishenka_05:

http://time.com/4575319/top-10-best-songs-2016/

Аман вече до кога ще е я бутат така ? Преслава 2

 

Песен на годината:

 

Rihanna - This Is What You Came For или Justin Bieber - Let Me Love You

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...