Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Обещаващо ми се струва албумчето- доста нестандартно като име, а и обложката е нетипична като за Гага. Не мисля, че трябва да я подценяваме, въпреки не много силното представяне на PI. Възнамерявам да си взема албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джоан, доколкото знам, е била някаква леля на Гага, за която тя твърдеше, че духът й се е вселил в нея. Ако това е същият случай, заглавието си е съвсем идейно.

Ако това е вярно, започва да ми става симпатична. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джоан, доколкото знам, е била някаква леля на Гага, за която тя твърдеше, че духът й се е вселил в нея. Ако това е същият случай, заглавието си е съвсем идейно.

Ужассссссс :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това чисто и просто е една съвсем нова насока в кариерата й, която аз лично очаквах отдавна и към момента ме кефи повече от предишните. Не че и шантавата Гага не ме привличаше донякъде, особено с песни като онези в първите 3-4 години, но това класическо излъчване, с което й предстои залее музикалния свят чрез този албум, ми е нещо много повече по вкуса. Но то така или иначе няма как талантлива певица с ментори като Елтън Джон и Барбра Стрейзънд да не ме радва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обложката на Артпоп е потрес.

 

На мен лично на Джоан ми е любима! Излъчва стил и класа ;)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga's fifth studio album will be titled 'Joanne' and will be released on October 21!

 

CONFIRMED JOANNE TRACKS:

- Perfect Illusion

- Hey Girl (ft. Florence Welch)

- Sinner’s Prayer (ft. Father John Misty)

- John Wayne

- Ayo

 

Обложката излиза до няколко часа.

 

Като заглавия, струва ми се че не са комерц, но да видим :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че е трудно да се провери.

Джоан е сестра на бащата на Гага, която е починала, когато е била на 19 години. Била е музикант и много талантлива. Нейната смърт е оставила огромен отпечатък в семейството им. Самата Гага носи нейното име - Стефани Джоан Анджелина Джърманота.

Иначе обложката е фантастична. Очаквам много от този албум.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обложката на Артпоп е потрес.

 

На мен лично на Джоан ми е любима! Излъчва стил и класа ;)

Не е лоша новата обложка, даже ми е ок.

Още съм покъртен от тази на BTW :mf_surrender: Този неадекватен бретон и израстъци все още не мога да ги възприема, нито пък вярванията, които проповядваше с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша новата обложка, даже ми е ок.

Още съм покъртен от тази на BTW :mf_surrender: Този неадекватен бретон и израстъци все още не мога да ги възприема, нито пък вярванията, които проповядваше с тях.

 

Мен пък ми е много яка на BTW :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...