Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Зейн спечелиииииииииииииииииииииии. Ей, много се радвам за него и че е присъствал. :P

И е толкова готин Зейн на наградите, трябва да ги сваля да ги гледам. :P

 

И Версаче са му честитили също:

Versace @Versace 4h4 hours ago

Congratulations to @zaynmalik who took home the Best New Artist of the Year award at the #AMAs while wearing Versace. #VersaceCelebrities

 

И един от One Direction Niall Horan.

 

Джиджи е била със Зейн на наградите и са се целунали и прегърнали като е спечелил, много яко.

 

Обичат го Зейн всички, напук на кретените. И Гагата му е честитила, и той й е благодарил и й е пожелал успех. Зейн е най- хубавото нещо от наградите, бях за него и спечели,. Бравоооооооооооооооо, успя, Зейн, успя. Айде, сега и да пееш догодина и ще си върха.

Няма Зара Ларсън, има Зейн. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джиди е бясна на бившата на Зейн- Пери, след като е чула текста на песента посветена на него на Little Mix- Shout Ot To My Ex. Тя казва, че текста е много незрял и че Пери трябва да продължи напред и да остави нея и Зейн на мира и да забрави за Зейн.

Зейн е чул оригиналния текст на песента и е бил изненадан колко груб текст има. Той разбира, че Пери е свободна да пише и пее каквото си иска, но той не е фен на песента. Когато е пуснал песента на Джиджи е казал, че няма да влага никаква енергия и мисъл за тая песен, защото това е направено от ревност. Джиджи смята, че песента и текста са незрели и е права:

 

http://www.news.com.au/entertainment/celeb...fae6dca446310c2

 

Продуцентът Малай казва, че вторият албум на Зейн би могъл да звучи по-различно и че Зейн работи с индийсккия композитор AR Rahman:

 

http://www.nme.com/news/music/zayn-malik-s...u-malay-1855477

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн спечели за Нов изпълнител на годината на Американските музикални награди снощи, а приятелката му Джиджи Хадид беше водеща на наградите:

8963858f.jpg

 

8963859z.jpg

 

Зейн на наградите със Стинг:

8963861H.jpg

 

Първата му награда като самостоятелен изпълнител, бравооооооооооооооо. :P

 

8963862D.jpg

И е облечен във Версаче, също любима марка и на Рики. :P

A Рики е фен на Зейн. :P

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, Бруно Марс снощи ги е разбил на наградите. Колко известни му се кефят сред публиката- Гагата, Стинг и много други:

 

 

Тъжно е:

 

Джиджи: Обичам да се наслаждавам на Зейн

 

21-годишната красавица споделя, че обожава, когато гаджето ѝ Зейн Малик ѝ пее, свирейки на китарата си, обаче гол до кръста: „Това е супер гледка. Никога няма да се оплача от нещо подобно“, споделя блондинката.

 

http://www.tialoto.bg/a/87-macki/51950-dzh...na-azein-malik/

 

Зейн Малик разкри защо се е влюбил в Джиджи Хадид:

Наскоро Зейн разкри, че за първи път е видял Джиджи на парти на Victoria's Secret. Отишъл при нея, тъй като я разпознал от снимки, които е виждал по списанията и директно я поканил на среща. Излязли на вечеря в бутиков ресторант в Ню Йорк, като певецът определя преживяването като "много приятно".

 

„Джиджи е много интелигентна жена. Знае как да се грижи за себе си. Има класа. Не е арогантна и е адски уверена в себе си. Много е готина“, разкрива качествата на половинката си Малик, заради които и не му е било трудно да се влюби в нея.

 

Двамата живеят заедно и вече се познават със семействата на другия.

http://www.cosmopolitan.bg/po-sveta-/zein-...idji-hadid.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фейса ми припомни, че преди 2 години на същите тези награди Латино Грами бяха заедно, а тази година вече на Латино Грами се развеждат- какво нещо е живота:

Шанън и Марк Антъни женени и заедно на Латино Грами 2014 на 20 ноември:

8965881Q.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на Американските музикални награди 2016 чак в публиката реваха за тоя, не знам как може толкова да са луди по него.

И на мен ми е много чудно, защо толкова го харесват. Толкова лошо се държи с феновете си, за да се снима с тях пари е искал, ето сега и това....ПОТРЕС!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е много чудно, защо толкова го харесват. Толкова лошо се държи с феновете си, за да се снима с тях пари е искал, ето сега и това....ПОТРЕС!

 

Сериозно, пари е искал? :О

Той става и по-ужасен на визия. На наградите беше все едно като някой селянин, а не уж Световна звезда за каквато го имат- никакво уважение към публиката, а те реват да се чудиш за тоя, изумих се като гледах наградите.

 

Кейти Пери е отново сама:

http://www.tialoto.bg/a/1-zvezdi/52079-pri...eiti-i-orlando/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стана ми жал за Селена докато слушах говора и' при върчването на наградата, дано се оправи.

 

К.Уест как може да обвини кралицата Би че се заканила ако не и' дадат видео на годината на VMA нямало да пее и дори подчертава в конкуренция на Famous и Hotline bling, Formation бие и двете видеа :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стана ми жал за Селена докато слушах говора и' при върчването на наградата, дано се оправи.

 

К.Уест как може да обвини кралицата Би че се заканила ако не и' дадат видео на годината на VMA нямало да пее и дори подчертава в конкуренция на Famous и Hotline bling, Formation бие и двете видеа :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Той е в болница.

 

Шакира е луда, искала да измислим име на прасето от новия й клип:

Shakira

Page Liked · 2 hrs ·

 

What stage name can you think of for my piglet? Shak

https://www.facebook.com/shakira/photos/a.1...e=3&theater

 

Не може ли да измисли по-интересно нещо за страницата си.

 

И като гледам коментарите на хората не харесват новия й стил на песента.

А брат ми като видя днес клипа призна я, че е много добра в танците ,ама вика, че вече не била толкова секси като й видя пъпа и че всичко е от грима да е красива. И на него не му хареса песента, а на Рики я харесва още от първия път въпреки, че не е фен на Рики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, ама има някакво проклятие с мъжете в това семейство - Робърт Кардашиан умира на няма и 60 години от рак, Брус на 60 и нещо реши, че иска да е жена, Скот (на Кортни), Ламар (на Клои) и Роб имат проблеми с алкохол, наркотици и медикаменти, сега и Кание с това, очаквам скоро и Тайга, макар че той все още не се е сродил с фамилията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, ама има някакво проклятие с мъжете в това семейство - Робърт Кардашиан умира на няма и 60 години от рак, Брус на 60 и нещо реши, че иска да е жена, Скот (на Кортни), Ламар (на Клои) и Роб имат проблеми с алкохол, наркотици и медикаменти, сега и Кание с това, очаквам скоро и Тайга, макар че той все още не се е сродил с фамилията.

Майката, Крис, ми излъчва една много лоша енергия, сигурна съм, че от нея е всичкото това. Аз много вярвам в силата на мисълта и в енергии и наистина това с мъжете около семейството е неоспоримо. Макар че той Кание открай време е много зле с главата, още отпреди да се сдуши с Ким.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крис не само излъчва, тя е геният зад машината Кардашиян :D Изчезне ли тя - всички отиват в трета глуха. Алчна до мозъка на костите си и готова да продаде и децата си за пари и слава. Всъщност вече го направи.

 

Това на Кание ми прилича на маниакален епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам лошо мнение за тях и в никакъв случай не смятам, че са глупави. Когато накараш цял свят да следи всяко едно нещо, което правиш, дори когато не правиш нищо (а това за тях е през 80% от времето), за мен лично си гений. Колко други могат да се похвалят с 10 години неистово внимание от медии и публика и то с минимални усилия? Евала на Кардашиан - станаха милионерки, без каквито и да е способности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...